Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

sonoga
autor
28. apr 2008

raduska, vies preco ma nozky pri sebe? lebo sa hanbi ukazat 😉

raduska2006
28. apr 2008

silvi, mne je to jedno, hlavne nech je zdrave....ale skor som myslela, ze to bude chlapec, ked uz jednu holku mam...

soni - no neviem po kom to zdedilo 😀 😀

silwietta
28. apr 2008

raduska, suhlasim...

sonoga
autor
28. apr 2008

aj ja suhlasi. mne sa to tu pise, ked to uz mam za sebou, co? a ako sa to hovori? ze uz su vsetci doma, ci ako, ked mam z kazdeho jeden kus?

raduska2006
28. apr 2008

tak to vazne neviem ako sa tomu hovori, ale uz dopredu viem, ze ked to bude dievca tak v buducnu uz na chlapca zarabat nebudeme 😀

silwietta
28. apr 2008

moja svokra tak velmi chcela dievca ze ma az 4 chalanov 😝

sonoga
autor
28. apr 2008

a my sme boli tri dievcata, manzel boli traja chlapci a my mame z kazdeho po jednom. a to sme si mysleli, ze budeme ma aj druheho chlapca. lebo Kristianov najstaris brat ma 2 dcery, stredny brat ma dceru a syna. tak sme si mysleli, ze aby sa to vyrovnalo 3.3, tak my budeme mat chlapca.

silwietta
28. apr 2008

no v nasich rodinach prevladaju chlapci...

bianca
28. apr 2008

dobre ranko.Tu sa to teda rozhybalo 😵

raduska2006
28. apr 2008

Silvi tak i sme tak na pol...

Ahoj bianca 🙂 tiez sa divim, no bolo na case...dnes som tu napisala viac ako v inych diskusiach 😉

silwietta
28. apr 2008

cauko bianca... ako sa dari?

bianca
28. apr 2008

joj na normalne ste aj on line 😵 😵 😵
radus nie si v praci?

silwi asi dobre.Len keby uz tak bol Oktober

raduska2006
28. apr 2008

Bianca - som, ale uz to tu poriadne flakam 🙂 nieje co robit, tak od rana pisem akko o dusu...

raduska2006
28. apr 2008

Nevies ako je to nahodou s porodnym v CR..dostanem ho tu, alebo si musim zaziadat na Slovensku?

bianca
28. apr 2008

radus 😀 sak sa musis setrit.Inak ja furt cakam ze mi daju na gynde ten balicek a furt nic 😠 😠 😠

bianca
28. apr 2008

radus tak kde platis cos.poistenie aspon 270 dni

silwietta
28. apr 2008

baby ja sa musim pochvalit, ze od soboty citim pohyby 😵

raduska2006
28. apr 2008

no platim si vsetko tu.... ten balicek tiez este nemam..6.5. sa na to opytam, ale asi uz nie sestricky, ale rovno Jarka

bianca
28. apr 2008

silwi jej gratulujem 😵 a tisko zavidim 😉

radus a ona ti ho vtedy nedala?

silwietta
28. apr 2008

bianca ja som bola uz tak nedockava... ale hned prvy den 20 tyzdna... najprv som si myslela, ze sa mi to len zda, ale uz sa to opakuje pricasto aby sa mi to len zdalo 😝

raduska2006
28. apr 2008

Silwi - blahozelam 🙂

Bianca - nedala, len som si ho tam vsimla, tak som sa spytala....a nezavid pohyby, este si ich uzijes az az....to moje mimco kope ako sialene uz 3.tyzden nonstop. 😀

bianca
28. apr 2008

silwi ja som nedoskava uz od 4 tyzdna a od 15 tt sa pozorujem 😀 😀 😀

radus ja hlavne koli tomu aby som vedela ze je ok

raduska2006
28. apr 2008

tak to hej 🙂 no este si tak tyzden dva pockaj a potom by si to snad uz mohla citi...ale je to super pocit. najprv bublinky, potom slabe zduchance a kopance a v stadiu v akom som ja to uz vnimam tak, ako keby som mala v sebe votrelca...vele brusko sa mi vlni a ked sa prikrijem, tak skace aj paplon

silwietta
28. apr 2008

bianca mna zacal drobec kopat len co som mu v sobotu rano vynadala do lenivcov 😀
a aj ja sa vytesujem hlavne kvoli tomu, ze viem, ze je ok... a dufam, ze aj amnio vysledky to len potvrdia...

bianca
28. apr 2008

radus bublinky?Tak to hej,ale myslim ze to nie je mimi iba ...neviem to rozlisit

silwietta
28. apr 2008

raduska, ze votrelec 😀 to je dobre...
uvidim co budem ja pisat o dva mesiace 😝

raduska2006
28. apr 2008

ked to pride, tak to rozlisis..neboj.

Silvi drzim prsteky, nech je vsetko v poriadku 🙂

bianca
28. apr 2008

silwi urcite to bude ok.Ja teraz cakam na vysledky s AFP a tiez som nervozna

raduska2006
28. apr 2008

bianca, mne vsetky vysledky povedali, az pri dalsej poradni a tak sa stalo, ze sestricka povedala pri testoch na Dawnow syndrom, ze vysledky pridu postou, alebo keby bolo nieco zle, tak sa vraj ozvu skor.no mne nic neprislo, lebo blbci to poslali rovno k doktorovi a ja som bola cele 4 tyzdne nervozna a nastvana...ked chces vediet vysledky skor, tak zavolaj k sestricke..mala by ti to povedat.

bianca
28. apr 2008

radus mne povedala ze mi ti pride domov,takze asi si tam zavolam

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre