Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
29. jan 2012

@janulabj ja si pamatam jak u nas este na detskom hladali cely den vsetci hadali ze co to asi je bo Lenka chcela vankus 😀 az som dosla do sluzby tak sa to rozlustilo 😀 abo zas druha uz na ARE sa ma pytala ze ci neviem nahodou co je jicen bo ona uz tyzden predava a stale ze po CA jicnu a ze vobec nezna co to je 😀 joj sranda

inak jedno slovo cechuni vazne nepoznaju a to cencul 😀 na tom som ich stale nachytala

vi3ka
29. jan 2012

@bianca 😀 😀 dobrý názov...no uvidíš aká ti bude. ja som spokojná a dokonca kamoška si ju pochovaluje aj pri kojení.

bianca
29. jan 2012

@vi3ka ja jednu dam isto mamke.Len ona ma mensie prednosti ako ja tak mozno budu vsetky jej.Ja pochybujem ze svoje Ecka natrepem do toho

vi3ka
29. jan 2012

@bianca ja nosím Dčko a mám xl velkost, no kludne by bodlo aj Lko, takže uvidíš. ja som teraz tiež objednávala mame na narodky.

bianca
29. jan 2012

@vi3ka ja som zvedava co a ako .Objednam XL ale mame to bude velke

jarus8
30. jan 2012

@vi3ka @bianca to sa bavíte stále o tých podprsenkách? ja mám s tým strašný problém, nikdy si neviem kúpiť. Skoro žiadna mi nesedí a tiež sa pohybujem medzi D a E podľa strihu. Sa bojím objednať bez skúšania, keď aj z obchodu odchádzam s dlhým nosom.
Bože ako ja závidím tie lentilky pod kobercom. Tie baby majú na výber a aké krásne vzory. 🤐

bianca
30. jan 2012

@jarus8 ja vlastne nosim uz iba jednu.Mam nakupene z Kiku a vlastne mam vsetky komplet rovnake ale co sa da robit ked spokojnost iba s tou jedinou :-/

daniku
30. jan 2012

ou konecne som sa chcela zapojit do diskusie a kukam ze tema mne totalne cudzia....dajte mi kazda jedno cislo a budeme spokojne vsetky 😀

bianca
30. jan 2012

@daniku trubko 😀 uz viete kedy ten karneval v CVC?Chceme ist.Kto sa este prida?

daniku
30. jan 2012

@bianca pokial si dobre pamatam tak 8.2

bianca
30. jan 2012

@daniku super.Vy idete za baletku???

daniku
30. jan 2012

@bianca no neviem este presne identifikovat co akoze ma byt, lebo segra jej kupila kridla tak moze byt aj vila.....jej je to aj tak jedno 😀 hlavne ze ma suknu

bianca
30. jan 2012

@daniku to aby som isla zhanat kridla aj ja.Nasa je na nich zavisla a ked uvidi ze Simi ma tak bude zle 😠

daniku
30. jan 2012

@bianca no este neviem ci s nimi vydrzi dlhsie ako 5 minut, mozno to bude velmi kratkodoba zalezitost 😀 a ostane len sukna, maximalne tak celenka s tyikadlami 😀

bianca
30. jan 2012

@daniku vidis a u nas by bola postupnost uplne ina.Bora s kridlami aj spi tak sme ich zabavili a schovali.Uz ani neviem kolke znicila.To je strasne nevdacna vec a hned sa potrha

daniku
30. jan 2012

@bianca to sa jej tak velmi pacia? videla v rozpravkach ci len tak sa jej pacia ?
nasa velmi nechcela ani skusat, ale spomenula som si na spievankovo a tam dievcata maju v pesnicke o slniecku tak asi 5 krat dookola ta pesnicka isla, to uz na vyziadanie mladej a ze "aha mamka aj Mimka ma take kridla" 😀

bianca
30. jan 2012
daniku
30. jan 2012

@bianca 😀 no skoro ste zacali
nasa je skor na okuliare 😉

bianca
30. jan 2012

@daniku kazde dieta je ine aj co do doplnkov 😀 boli ste dnes?

janulabj
31. jan 2012

čaute, dočítane, podprsenku tiež nepotrebujem 😀 😀 😀 😀

bianca
31. jan 2012

@janulabj ja ti kludne dajaky ten material zasponzorujem 😀

janulabj
31. jan 2012

@bianca nie nie ja nechcem žiadny material, som spokojná, a zas sa mi až tak nepačia,ale to je ako pisala jarus, nie furt sa dá vyberat 🙂
no kto príde na kafe??? 😉 😉 😉 samej sa mi nechce 😀

janulabj
2. feb 2012

baby kde ste všetky? nepomrzli ste???, čo porabate?

jarus8
2. feb 2012

Ahoj, skoro sme už pomrzli, ani okno v spálni sa nedá otvoriť 🙄
Celé dni sa hráme, už mi šibe, dnes ideme k rodičom, lebo už mám rohy z neho.
Inak už 4 týždeň háčkujem deku pre sestrine mimi, som si dala, v živote mi nič tak dlho netrvalo, ale ak sa podarí, tak dnes začnem zošívať.
Inak práve pred chvíľou som sa dozvedela od spolužiačky, že tresla s robotou a založila niečo ako jasle.
Môžete jej nechať dieťa aj na celý deň, je to pre deti od 0-6 rokov. ak sa jej to rozbehne, má prisľúbený aj nejaký domček.
Možno sa vám to objavilo na FB, zavesila to tento týždeň.
tak len dávam info 🙂

daniku
2. feb 2012

@janulabj nespim 😀 , mala len lahla a uz spala, nestihla som zaspat skor jak ona, cize uz sa mi ani nechce 😀
@jarus8 a kde to ma, tie jasle?

jarus8
2. feb 2012

@daniku vraj zatiaľ doma, na Družbe

janulabj
2. feb 2012

@daniku joj tvoja už spí? my ešte z daleka nie....už to vidím že zas ho budem musiet budit aby sme stihali....

daniku
2. feb 2012

@janulabj my aj ked mame naplanovany odchod z domu nikdy nestihame, aj ked je hore ovela skor 😀

janulabj
2. feb 2012

@daniku jáááj ale nám fajne vyštípalo líčka 😀 😀 😀

daniku
2. feb 2012

@janulabj fajne?si ani neviem predstavit zeby som mala dojst pesi az k vam.som sa skoro prizabila na lade 😅 a mala az jojkala ze jej fuka do tvare....uz nech je teplo.do tej zimi uz neidem 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre