Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
12. mar 2012

@jankabj033 och ja by som nakupila keby bolo ale nam treba prave tie 26 tky :-/ tak sa obavam ze ci budu.Kazdopadne daj vediet kazdu infosku.

danka82
12. mar 2012

@janulabj tak vy ste tam v cvc stale?🙂 a ako dlho uz chodite? my sme dnes nesli, take divoke pocasie vonku, ze sa mi nechcelo a mala si navyse dnes narazila pusu, zakusila si do nej, tak jej to pekne napuchlo,,este teraz som z toho v soku, tak leharcime doma..ale v stvrtok urcite zas pojdeme 😀

danka82
12. mar 2012

@jankabj033 jaj, tak to je super sprava s tymi sandalkami..uz minule, ked bola akcia za 4 eura, som hladala, ci nenajdem aj sandalky, kedze tie potrebujeme ako sol,,ale neboli..tak to si ma teda potesila..zajtra budem cakat na to, ked napises..a nevied prosim ta, do kolkej tam maju otvorene?

jankabj033
12. mar 2012

@danka82 od pol siestej rana do jedna desat obeda alebo do pol druhej...ako na figu otvaracia doba..hned zajtra idem mrknut ked si to dnes overim telefonicky

danka82
12. mar 2012

@jankabj033 jaj, a ja ze tak do stvrtej bude otvorene..tak to je fakt na figu otvaracia doba..mala som v plane ist tam zajtra poobede...

janulabj
12. mar 2012

@danka82 nechodíme až tak dlho ako ostatní....tretí mesiac, 🙂

bianca
12. mar 2012

decka pisala som uz poo spravu a pozeram ze tu nieje.Zasa mi asi blbne kon.Tak akcia je potvrdena.Prebieha ododneska na letnu obuv.Dokonca sa mi ponukla jedna super mamina ze ma vezme na nakup tak tesim ze nemusim busom.Lovu zdar

janulabj
12. mar 2012

@bianca no ta to maš dobre, len chodte nakupte...ja sa nedostanem. ale vela mamičiek vie, pojde, nakupte :D

jankabj033
13. mar 2012

my sa uz chystame na nakup....tesim sa verim ze najdem nieco super pre mojho maleho kraavca

bianca
13. mar 2012

tak kocky ja uz doma.Sandalky doma.Radost velka.Pytala som sa pani predavacky a vraj letnu este budu dokladat.Ja som malej kupila 25 ky a chcela som aj 26tky ale z toho cisla fakt slaby vyber.Pekne boli ale na pracku a do skolky teda podla mna nevhodne.Ale su krasne.

zuzla2
13. mar 2012

baby dik za tip...znova si musime urobit cestu do BJ 😀 😀 😀

jankabj033
13. mar 2012

ajmy sme uz doma...a ako ma pocit ze dolozili par sandalok k tomu co sa nepredalo minule...na mach drobcov a hlavne na male slecny toho bolo ako cislo 19-20 ale nam co treba 22-23 ako nebolo z coho vyberat....joj smutna som..vala som dva pary tak som rada ze aspon nieco...ale tie co maju za 14 eciek su bozske ...ale to pockame na tatika a toto cvakne tatik 😀

dorkaaa
13. mar 2012

Poradíte mi kde by som v Bardejove našla obchody so spoločenskými šatami pre moju maminu (konfekčná veľkosť 42) ??? Ďakujem

janulabj
13. mar 2012

@dorkaaa požičat či kupit?

dorkaaa
13. mar 2012

@janulabj chceli by sme kupit saty na svadbu mojej sestry...

bianca
13. mar 2012

@dorkaaa skuste pozriet na namesti v galanterii.Tam maju aj saty ale ci si vyberie nieco neviem.To jedine ma napadlo ale je pravda ze ja Bardejov moc nepoznam

zuzu247
13. mar 2012

poculi ste nieco o sukromnej skolke v bardejove??? vraj od septembra/ aj pre 3- ročnych, ak mate nejake info, dajte vediet

janulabj
13. mar 2012

@dorkaaa no na ABečku skus pozriet, tam hore ako je žaba , neviem ako Ti to lepšie popísať...dole je masiaren,potraviny tak tam hore,aj akoby od plavarne sa tam da ist,alebo má napadá namestie, tak ako je TIK( turist.inform.centrum), alebo tiež tam je masiaren, tam maju isto, moja mama pozerala...vpredu sa to tvari že ani nie, maju laky šminky no vzadu maju vela vela.
@zuzu247 hej čitala som o tom, že sa budu učit angličtinu, no ani ma nenapadlo že by som tam maleho dala .

zuzu247
13. mar 2012

@janulabj uz ma k tomu viac info 😀 skolka sa vola kuzelna vlacik, a skolne mesacne 100€- dost, ale ked tam je anglictina denne, zneje to dost dobre. kamosky ziju v zahranici a chceli by uz dat deti do skolky, ale tu ich nechceli vziat do statnej skolky a ja som im tvrdila, ze tu sukromna este nie je. ale uz je..... 😅

janulabj
13. mar 2012

@zuzu247 tak ja som počitala s vyšším školným....ved jasle maju 270 e .

zuzu247
13. mar 2012

@janulabj ja o tom ešte nejako nemám prehľad, lebo moja má len 9 mesiacov. Ja som to brala z pohľadu ženy na materskej. Ale zase keby som mala dieťa voziť ešte niekam mimo na angličtinu a platiť ďalšie prachy, tak dovi dopo. Páči sa mi aj to, že všetok inventár tam bude novučičký a nie ako v škôlkach štátnych- z roku Pána.... 😒

janulabj
13. mar 2012

@zuzu247 a kde teda bude ta školka? akože cena celkom v poho....a zas nie všetky školky maju hračky z roku pana...možno niekde na malej dedine ano...ale nechcem ani dediny uražat, v školke ide aj o to, že učitelky maju vytvarat detičkam program, nie ich nechat hrat sa .... 🙂

bianca
13. mar 2012

tak dovolim si oponovat,Neviem v ktorej skolke je zly nabytok alebo hracky.Nasi maju jedine poskomunisticke postielky ale su bezpecne tak naco nove.Inak vsetko novucke vramcii stolov,stoliciek krasnych,detskej sedacky a najnovsich hraciek.V kazdej triede LCD tv.Jedine co mi vadi tak su socialky.To je hrozne.Ale ciste tak nevadi.Predpokladam ze vsetky skolky budu podobne zariadene podla toho co vidimna fotkach

janulabj
13. mar 2012

@bianca hej aj ja si to myslím....ja čo som nakukla do tej čo pojde malý tak to tam vobec nevyzeralo staro...nič
a vlasne aj u nas mali decka krasne nove hračky....

zuzu247
14. mar 2012

tak ja co som chodila so synovcami, tak tam bolo uplne rovnako ako pre 15-timi rokmi a to bolo v BNV- co je mestská časť Bj. Tá nová má byť niekde na priemyslovke, ale kde presne netuším

bianca
14. mar 2012

tak decka.FB kamosky vedia a dam to aj tu.Ako to zapasovalo ani som netusila ked som hodnotila skolku.Vcera u nas na VNB otvarali v skolke interaktivnu ucebnu ako prvu skolkarsku v BJ.Som vedela ze primator doniesol detom po keksiku 😕 a uz viem preco tam bol.Nasa mala bola dokonca asi na 2 sekundy aj v telke na BTV 😀 no proste je to hviezda 😵

chantal21
20. mar 2012

Haloooo je tu niekto,Boli ste niekto pozriet na tych zralokov?Oplati sa ist tam?

janulabj
20. mar 2012

@chantal21 ahoooj, my chceme ísť .....inak som to pozerala na nete a neviem, no zaujimave to može byt.idete?

chantal21
20. mar 2012

Nevieme sa rozhodnut,zda sa nam ze si pytaju moc prachy a podla galerie na ich stranke vyzera ze tam toho moc nieje co pozerat.Tak sme na važkach ci ist alebo nie

darka3
20. mar 2012

My sme včera boli pozrieť za detí do 4 roky sa neplatí ja som bola trošku sklamaná inak som si to predstavovala ale Saška bola spokojná to je hlavné.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre