Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

lauricka
14. feb 2014

Ahojte vsetci z Bardejova! Mam na Vas taku neobvyklu prosbu...Potrebovala by som previezt maleho psika z utulku v Bardejove do Bratislavy. Hladam niekoho, komu by to nevadilo a chodieva z Bardejova do Bratislavy, pripadne sa chysta. Velmi by ste mi pomohli. Dakujem velmi pekne!!!

janja2502
14. feb 2014

Ja bohuzial nechodim, ale ani som nevedela, ze v BJ je utulok.

mikibe
30. mar 2014

ahojte poprosím Vás predávajú sa v Bj sypané čaje?

darka3
25. apr 2014

@mikibe v kauflande čo je zdravá výživa

mikibe
9. máj 2014

DAKUJEM

dasiacik
31. máj 2014

Ahojte kočky 🙂 Je v Bj nejaké materské centrum?Príp.nieje
tu nejaká maminka s 9mes.drobcom +- 🙂 Ďakujem!

janulabj
1. jún 2014

@dasiacik skus napisat do skupiny Bardejov ak zhanaš mamičky,materske centrum tu není, ale v centre volneho času su kružky pore detičky 🙂

janja2502
3. jún 2014

@janulabj ahoj, ako sa dostanem do tej skupiny Bardejov?

janulabj
3. jún 2014

@janja2502 no ak si z Bj a maš ho nastavené ako tvoje mesto si tam priradená automaticky 🙂

janja2502
3. jún 2014

aha, dik

miroslavap
7. júl 2014

@jahodka111 Ahoj, nás už fotil 2 krát. Maximálna spokojnosť 🙂 odporúčam 🙂

miroslavap
7. júl 2014

Milé mamičky ..... potrebujem poradiť 🙂 nastupujem do práce a detičky by mali ísť do jaslí. Poznáte niekoho, kto opatruje deti doma ( vo vlastnom byte) na živnosť tu v Bardejove? Nechcem ich dávať do klasických jaslí. Ďakujem.

chameleon87
5. feb 2015

ahojte potrebujem vypatrat jednu mamicku z Bardejova s nickom 4076 nepoznate ju daktora viem ze ma dve dcery

gustik92
Odpoveď bola odstránená
Zobraz
vladka.t
29. mar 2015

Ahojte zienky
prepacte ,ze sa tu tak votriem.Prosim Vas neviete v BJ o niekom ktoby prenajal na par dni pocas velkej noci byt,tak 4noci .Staci aj garzonka dvaja dospely + babo.Dakujem

myskacici
10. sep 2015

ahojte, je tu nejaká tehulka z BJ, čo má termín v októbri? 🙂

gabuliatko7
17. okt 2015

baby prosim vas nevie niekto poradit, kto robi akrylove nechty na vimbargu? ak ano poprosim cislo do IP. Len akrylove nie gelove. Dakujem

mirusss88
19. jan 2016

ahojte,
obraciam sa na vás s prosbou o pomoc pri výskume, ktorý je zameraný na preskúmanie vzťahu medzi tým ako matky a otcovia vnímajú rodičovstvo a výskytom post-traumatických stresových reakcií. Súčasťou výskumu je porovnanie výsledkov rodičov detí, ktoré sa narodili predčasne a ktoré sa narodili v termíne.
Ak máte čas a chuť zúčastniť sa výskumu, budem vám vďačná, tu je naň link. Zúčastniť sa môžu aj otcovia detí. Ideálne je ak rodičia majú dieťa vo veku 0-5 rokov. Ak nemáte chuť zúčastniť sa výskumu, tak sa ospravedlňujem za obťažovanie.

https://docs.google.com/forms/d/1veehu9DZ_5Sgae...

Vyplnenie dotazníku trvá približne 5 až 10 minút. V niektorých prípadoch nestačí na link kliknúť, treba ho prekopírovať do nového okna... Otázky sa týkajú informácií o rodičovi, dieťati, niektorých subjektívnych pocitov ohľadne rodičovstva a prípadných post-traumatických reakcií súvisiacich s pôrodom a príchodom dieťatka na svet.
Výskum dodržiava etické zásady, spracovanie informácií je anonymné.
Výsledky výskumu budú spracované v rigoróznej práci, ktorá bude obhajovaná na Katedre psychológie Filozofickej Fakulty Univerzity Komenského.
V prípade, že máte nejaké otázky, alebo by ste si chceli prečítať výsledky práce neváhajte ma kontaktovať na fodorova.j@gmail.com.

Vrelá vďaka

Mgr. Jaromíra Fodorová
psychologička

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre