• Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO
  • Odporúčame:  Mojasvadba.sk Modrastrecha.sk
  • Prihlás sa
  • Registrácia nového člena
  • Získaj PLUSPRO

Je tu niekto z Bardejova?

19. januára 2016 
Ahojte vsetci z Bardejova! Mam na Vas taku neobvyklu prosbu...Potrebovala by som previezt maleho psika z utulku v Bardejove do Bratislavy. Hladam niekoho, komu by to nevadilo a chodieva z Bardejova do Bratislavy, pripadne sa chysta. Velmi by ste mi pomohli. Dakujem velmi pekne!!!
14. feb 2014 o 13:21  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ja bohuzial nechodim, ale ani som nevedela, ze v BJ je utulok.
14. feb 2014 o 14:00  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte poprosím Vás predávajú sa v Bj sypané čaje?
30. mar 2014 o 20:12  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@mikibe v kauflande čo je zdravá výživa
25. apr 2014 o 22:35  •  2 deti  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
DAKUJEM
9. máj 2014 o 19:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte kočky :slight_smile: Je v Bj nejaké materské centrum?Príp.nieje
tu nejaká maminka s 9mes.drobcom +- :slight_smile: Ďakujem!
31. máj 2014 o 20:55  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@dasiacik skus napisat do skupiny Bardejov ak zhanaš mamičky,materske centrum tu není, ale v centre volneho času su kružky pore detičky :slight_smile:
1. jún 2014 o 11:57  • Odpovedz  •  Páči sa mi to (1)
@janulabj ahoj, ako sa dostanem do tej skupiny Bardejov?
3. jún 2014 o 12:31  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@janja2502 no ak si z Bj a maš ho nastavené ako tvoje mesto si tam priradená automaticky :slight_smile:
3. jún 2014 o 14:13  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
aha, dik
3. jún 2014 o 14:15  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
@jahodka111 Ahoj, nás už fotil 2 krát. Maximálna spokojnosť :slight_smile: odporúčam :slight_smile:
7. júl 2014 o 21:25  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Milé mamičky ..... potrebujem poradiť :slight_smile: nastupujem do práce a detičky by mali ísť do jaslí. Poznáte niekoho, kto opatruje deti doma ( vo vlastnom byte) na živnosť tu v Bardejove? Nechcem ich dávať do klasických jaslí. Ďakujem.
7. júl 2014 o 21:28  •  čaká bábätko, termín má vo februári 2018 (25. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte potrebujem vypatrat jednu mamicku z Bardejova s nickom 4076 nepoznate ju daktora viem ze ma dve dcery
5. feb 2015 o 09:22  •  2 deti - čaká bábätko, termín má v októbri 2017 (41. tt)  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Ahojte zienky
prepacte ,ze sa tu tak votriem.Prosim Vas neviete v BJ o niekom ktoby prenajal na par dni pocas velkej noci byt,tak 4noci .Staci aj garzonka dvaja dospely + babo.Dakujem
29. mar 2015 o 20:01  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte, je tu nejaká tehulka z BJ, čo má termín v októbri? :slight_smile:
10. sep 2015 o 13:40  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
baby prosim vas nevie niekto poradit, kto robi akrylove nechty na vimbargu? ak ano poprosim cislo do IP. Len akrylove nie gelove. Dakujem
17. okt 2015 o 13:52  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
ahojte,
obraciam sa na vás s prosbou o pomoc pri výskume, ktorý je zameraný na preskúmanie vzťahu medzi tým ako matky a otcovia vnímajú rodičovstvo a výskytom post-traumatických stresových reakcií. Súčasťou výskumu je porovnanie výsledkov rodičov detí, ktoré sa narodili predčasne a ktoré sa narodili v termíne.
Ak máte čas a chuť zúčastniť sa výskumu, budem vám vďačná, tu je naň link. Zúčastniť sa môžu aj otcovia detí. Ideálne je ak rodičia majú dieťa vo veku 0-5 rokov. Ak nemáte chuť zúčastniť sa výskumu, tak sa ospravedlňujem za obťažovanie.

https://docs.google.com/forms/d/1veehu9DZ_5SgaeASutIYSF1TM16vYLkFe_VdS-Ug-CM/viewform?c=0&w=1&usp=mail_form_link

Vyplnenie dotazníku trvá približne 5 až 10 minút. V niektorých prípadoch nestačí na link kliknúť, treba ho prekopírovať do nového okna... Otázky sa týkajú informácií o rodičovi, dieťati, niektorých subjektívnych pocitov ohľadne rodičovstva a prípadných post-traumatických reakcií súvisiacich s pôrodom a príchodom dieťatka na svet.
Výskum dodržiava etické zásady, spracovanie informácií je anonymné.
Výsledky výskumu budú spracované v rigoróznej práci, ktorá bude obhajovaná na Katedre psychológie Filozofickej Fakulty Univerzity Komenského.
V prípade, že máte nejaké otázky, alebo by ste si chceli prečítať výsledky práce neváhajte ma kontaktovať na fodorova.j@gmail.com.

Vrelá vďaka

Mgr. Jaromíra Fodorová
psychologička
19. jan 2016 o 08:23  •  1 dieťa - čaká bábätko, termín má v máji 2016  • Odpovedz  •  Páči sa mi to
Choď na stranu:   Zruš
Tvoj príspevok