Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

silwietta
5. máj 2008

pochopila som 😉 a dakujem

bianca
5. máj 2008

silwi ja som dnes strasne pribzdena

silwietta
5. máj 2008

bianca tomu sa hovori tehotenska demencia... poznam to... mam to aj ja 😀

raduska2006
5. máj 2008

tak a som spet 🙂

demencia - no najvecsi magor som ja..uz som skoro 2x podpalila byt...

Silvi a Bianca - drzim palce, nech vysledky dobre dopadnu...

a dnes urcite vyhrameeeeeeeeeeee

silwietta
5. máj 2008

dakujeme raduska 😵

silwietta
5. máj 2008

inak aj ja som pyroman... raz mi skocila iskra zo zapalky na zupan a ten zacal horiet a este som si to vlasmi z jedneho rukava prehodila na druhy... takze aj vlasy som mala chytene... nastastie sa mi nic nestalo, len som sa strasne zlakla... potom ked som to uhasila mi to aj bolo vtipne ako som naha dupala po zupane, ale v tej chvili mi nebolo vsetko jedno...

raduska2006
5. máj 2008

no, ja som zabudla 2x vypnut zapaleny plyn a este som na nom nechala aj hrniec a kludne som si sla na 3 hodky na prechadzku..az ked som sa vratila a ucitila plyn mi doslo, ze som ho vlastne stlmila a nie vypla...

silwietta
5. máj 2008

radus dost nebezpecne...

raduska2006
5. máj 2008

no ved vravim - demencia...mi to uplne vypadlo z hlavy 😀

silwietta
5. máj 2008

no hlavne je ze sa nic nestalo...

raduska2006
5. máj 2008

no to si tiez vravim...

jankando
5. máj 2008

caute baby, chcem sa opytat, ci neviete a ci mozno aj nemate skusenosti s klinikami v bj...teda sompocula, ze je tam nejaka sukromna, kde si mozte zaplatiti nejaku nadstandartnu izbu?teda ka je tam cena a ak mate skusenosti aky personal tam je?

sonoga
autor
6. máj 2008

jankando, ide o bardejovsku Nemocnisu s poliklinikou, myslim, ze malokto vie, ze to nie je statna nemocnica, ale neziskova organizacia. nadstandardna izba tam stoji okolo 300,- na noc. predpokladam, ze myslis na sestonedeli. su tam dva druhy nadstandardiek. jedna je jednopostelova, ta ma spolocne WC so sprchou s druhou jednopostelovou, a potom su dvojpostelova s vlstnym WC a sprchou a dvojpostelova, ktora ma spolocne WC a sprchu s druhou dvojkou. podla toho, aku si vyberies, tak taku cenu aj platis. ta najdrahsia stala, este ked ja som rodila 300,-. No a personal nemozem posudit, pretoze ku mne sa vsetci spravali dobre, ale neviem, ci to nebude tym, ze ocko robi na detskom oddeleni.

bianca
6. máj 2008

sonoga ti fakt iba 300 Sk?Tu stoji najlacnejsi nadstandart 1000 Kc

jankando
6. máj 2008

tak to je super , ze to tak mate v bj..ja som v anglicku a tu take nie je.teda je ale konkretne v mojom meste nie 😠 😠 a este aj lacne to tam je..ja som uvazovala, ze pojdem domov porodit tak preto som zistovala..dakujem za infosky.. 😉

sonoga
autor
6. máj 2008

bianca, fakt. minuly rok som si odskusala nadstandardky na troch oddeleniach. Najprv na gynde, ked som bola na rizikovom. tam som platila 250.- a to som bola sama, mala som sama kupelnu a zachod, televizor, chladnicky, radio, rychlovarnu kanvicu. potom, asi tyzden pre porodom som bola s Mirkom na detskom, tam sme platili tiez 250,-, vybavenie rovnake ako na rizikovom. no a potom na sestonedeli, tam som platila 300,- a rozdiel bol v tom, ze som mala kupelnu spolocnu este s jednou jednopostelovou izbou.

sonoga
autor
6. máj 2008

a od 18.5. si odskusame nadstandard v nemocnici v Humennom. Mirkovi idu vyberat nosne mandle. mali sme na vyber tri nemocnice, kde to robia pod celkovou anestezou (co znamena aj lepsie urobena praca, pretoze to dieta nevnima, ze s nim nieco robia): Kosice, Preson a Humenne a jedine v HE maj nadstandardne izby.

raduska2006
7. máj 2008

Dobre ranko 🙂

bianca, vo Vitkoviciach mas nadstandard za 500,- 😉

silwietta
7. máj 2008

cauko 😉

silwietta
7. máj 2008

soni, ty to mas teda detailne zmapovane...

silwietta
7. máj 2008

jankando, no v Bj ta to vyjde asi o dost lacnejsie... len musis dojst domov skor, aby si to stihla...

bianca
7. máj 2008

radus ja mam zdarma vsade 😉

raduska2006
7. máj 2008

cau bianca 🙂

aj ja chcem zadarmo...... 😀 ako to?

bianca
7. máj 2008

radus no musis by zdravotnik 😀 😀 😀

bianca
7. máj 2008

inak ahoj.Som dnes zasa popletena

raduska2006
7. máj 2008

ja som bola zdravotnik iba na skole 😀 😀 😀 😀

bianca
7. máj 2008

a ty chces rodit vo Vitkach?Vraj je to tam nove a super

raduska2006
7. máj 2008

no chcem..kamoska tam rodila pred mesiacom, tak som sa tam bola pozriet a vyzeralo to tam dobre...a dokonca to tam celkom chvalia a aj ona mi vravela, ze maju dobry pristup a trpezlivost odpovedat na otazky....no pocula som aj horsie referencie..asi to zalezi od toho, na koho natrafis.. od 29.5. tam nastupujem na kurz

bianca
7. máj 2008

no mne hovoril porodnik od nas,ze vo vitkach a na fifkach je vela mensinovych klientiek a do fakultky moc nechodia

silwietta
7. máj 2008

bianca aspon jedna vyhoda z toho ze si zdravotnik 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre