Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
7. máj 2008

tak pa prijemnu zabavu

bianca
8. máj 2008

ahojte

gabrielkabj
8. máj 2008

čavte babenky super som sa zabavila na vaších príspevkoch sranda 😀 . Ja by som si tiež nedavala epidurál sam lekár mi povedal že je to blbost a že ani on ho svojej manželke nedával tak neviem , ale dá sa to vydržat v poho... Tak potom napíšete ako ste dopadli a možno už aj ja budem tehu. 😎

sonoga
autor
8. máj 2008

baby, tak ja som si este v novembri 2006 kupila eliptical, pretoze som chodila do posilky a tam ma to strasne bavilo. no a niekedy v tom obdobi som aj otehotnela, len mi to tehotensky test este neukazal, tak som si myslela, ze nie som tehotna. a asi mesiac som sa divila, ze preco mne je tak zle a vobec sa mi nechce na nom cvicit. potom som zistila pricinu, ale ked mi presli ranne (celodenne) nevolnosti, tak som zacala byt zasa rizikova, tak som sa vytesovala, ze po porode zacnem na nom cvicit. no a co cert nechcel, ked mi skoncilo sestonedelie, vytkla som si nohu, dali mi ju do sadry a este teraz ma boli, ked musim v lekarni dlho stat. a to musim. sice tam sa tiez dost nabeham, ale asi nie dostacujuco.
no, takze u nas tiez funguje ako dost drahy vesiak, raz za cas ho oprasi sestra, ked pride z Prahy a ja si stale hovorim, ze zajtra. ktovie. mozno zajtra...

raduska2006
9. máj 2008

Dobre ranko 😉

tak sledujem, ze sme akosi vsetky zatazene na drahe vesiaky 😀 😀 😀

bianca
9. máj 2008

dobre ranko

sonoga • kurnik ty si t mala pestre 😀

radus zasa si vstavala do roboty?kedy budes mat uz dovcu?

raduska2006
9. máj 2008

Cau...

no zasa v praci...dovca bude, ale az od buduceho tyzdna...som sa rozhodla, ze to budem vyberat stvrtky, piatky a mozno aj pondelky 🙂 dnes som tu este musel byt..

bianca
9. máj 2008

aha.A kolko mas tej dovci?

raduska2006
9. máj 2008

no 17,5 dna....

bianca
9. máj 2008

tak to mas este dost.Ja uz iba 15 ale u nas sa to pocita inak a mne preplatia

tobina
9. máj 2008

ahojteeeee
bavili ste sa o epi,tak ja som si ju chcela vybavit a bola som rozhodnuta,aby bol manzel pri porode ci by chcel alebo nie 😅 ale asi mesiac pred porodom som sa rozhodla,ze epi nechcem,ze chcem citit ako babo ide von 😀 manzel bol na sale pri mne asi dve hodiny,ale ked zacali tie prave bolesti,tak som ho poslala prec 😀 chuuuuda 😔 vtedy som to tak citila,proste chcela som byt pri porode len s lekarom /bol fesaak 😀 /ale nie vazne,neviem preco som ho poslala prec, myslela som,ze porod potrva velmi dlho,aj sestricka tvrdila,ze mozno okolo polnoci..... no porodila som velmi rychle, ked manzel vosiel do bytu uz som mu volala,ze mame chlapceka 😵 /porod sa zacal o 17:00, o 18:50 som poslala manzela prec a o 19:35 bol maly na svete

vobec nelutujem,ze som nemala epi, dalo sa to vydrzat

tobina
9. máj 2008

gabrielka mojim gynekologom je Brnusak a rodila som pri Petrisinovi..... velmi mu dakujem a velka vdaka patri aj sestricke,ktora bola pri mne /neviem priezvisko/ 😵

zuzla2
9. máj 2008

heh..vidim,ze k Brnusakovi xodi pol Bardejova 😀 ja nie som tiez vynimkou..aj ked uz v BJ nebyvam 😉

bianca
9. máj 2008

ale oni su dvaja bratia nie?

zuzla2
9. máj 2008

hej...ten jeden robi sukromne a ten druhy je ak sa nemylim uz zastupcom primara...ja som xcela rodit pri nom,ale on isiel vtedy na dovcu...
kazdopadne ak nahodou raz pojdem 2x rodit, tak znova do BJ 😀

bianca
9. máj 2008

zuz to fakt?Mi prave zvazujeme ci doma ci tu v CR

zuzla2
9. máj 2008

ja jednoznacne..tu v Po su 2 a kazdy na ne nadava..takze ja isto skoncim v BJ...a znova na nadstandardke 😀
epi som nemala..aj ked povodne bola v plane..ale bolo mi povedane,ze najlepsie by bolo si zajednat anesteziologa,ktory by prisiel aj v noci..tak som sa nato vykaslala..a ani nebolo treba...a dr. som mala zajednaneho Novickeho...

bianca
9. máj 2008

sak anesteziolog tak musi byt vzdy

zuzla2
9. máj 2008

no ved hej..ale,ze v noci by mohol odmietnut prist ci ako to...uz si to presne nepamatam..ako mi to hovorili...ale ako pisem,mne ju nebolo treba,lebo som mala dost ryxly porod..a na bolest som uz zvyknuta,kedze som mala a mamm bolestivu mrxu... 😖

zuzla2
9. máj 2008

inac ja som sa zaprisahavala,ze bez epi rodit v zivote nepojdem 😀

bianca
9. máj 2008

ja zasa epi nechem kedze som s oboru,ale uvideme ako to bude az budem rodit 😀

zuzla2
9. máj 2008

mne sa snazili mama a svokra natlct do hlavy,ze epi nepotrebujem..kedysi nebola a porodili,tak preco by som nemala aj ja...ale ja som si i tak nedala povedat..lebo som sa strasne bala...vsak nakoniec som aj porodila zo straxu... 😀
ale ak niekto ma strax,tak urcite odporucam,nex si ju aspon zaobstara..vsak pouzit ju nakoniec nemusi 😉

tobina
9. máj 2008

zuzla,tak ja mam manzela z Kosic a tie som sa rozhodovala,ci tam budem rodit alebo doma v BJ, nakoniec som sa rozhodla pre BJ a vobec nelutujem, super sestricky aj lekari, vsetko je tam vynovene, no radost rodit 😀

sonoga
autor
9. máj 2008

no a ja som prvy krat rodila pri Skreptacovi, vtedy bol este primarom, toho som mala dohodnuteho, ale v den porodu bol v nemocnici, lebo mal prisluzbu. a druhy krat pri Bilovi. jeho som zas nemala dohodnuteho, ale nejak som chcela aby to bol on. lebo ked som bola na rizikovom, tak mi prisiel velmi sympatak. a ked som mala kontrakcie, tak som volala ockovi do nemocnice (on prave vtedy sluzil), nech mi zisti, kto ma sluzbu, ze ci mam este skrizit nohy a podrzat alebo mozeme ist. zistil, povedal a isli sme.

tobina
9. máj 2008

skrizit nohy 😀 ale ked si to tak zhrnieme,tak v BJ su vsetci dobri lekari, pocula som negativne ohlasy len na Gerzeniho

tobina
9. máj 2008

sonoga Zinka ma super datum narodenia 😵

zuzla2
9. máj 2008

tobina tak u mna vtedy nebolo o com rozhodovat..lebo som este byvala v BJ 😉 ale bola som milo prekvapena,ako je to tam vynovene...aj s pristupom..az na jednu sestricku na novorodeneckom...tu som nemusela..a co mam zname,tak aj ony sa stazovali..
sonoga no ja kebyze nemam dohodnute Novickeho,tak rodim pri Lunikovej..a ta mi teda nebola dako sympaticka..ale tak,kebyze nemam nikoho tak porodim aj pri nej...lebo vzdy mi hovorila,ze este nerodim,lebo som sa neotvarala..poslala ma vzdy na izbu..kde som si prakticky odtrpela celu 1dobu...Novicky mi dobehol,ked som uz tlacila 😀
pri Bilovi mi rodila jedna kamoska a pri Petrisinovi druha🙂 ani jedna sa nestazovala...

tobina
9. máj 2008

nevies jej meno? alebo mi ju opis... ked som tam bola ja asi nemala smenu 🙂

zuzla2
9. máj 2008

Gerzeniho si napriklad zas moja mama xvalila..tak to asi co clovek,to iny nazor..ku mne bol tiez mily,ked xodil na vizity..ja som si tam totiz tyzden pred terminom polezala..a kedze nadstandarska na gynekologickom bola obsadena,tak som isla rovno lezat na sestronedelie 😀
meno veru neviem...ja si iba dr. pamatam po mene 😎 ale bola to taka starsia blondina...

tobina
9. máj 2008

tak tu gynekologiu by este mohli vynovit 😒

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre