Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
12. máj 2008

ani nie 😀 ja som uz strasne zlenivela

raduska2006
12. máj 2008

skoda, tak skusim ukecat niekoho ineho 😀

bianca
12. máj 2008

no neviem 😀 😀 😀 ale skusit to mozes

raduska2006
12. máj 2008

alebo sa na to vykaslem a pockam si, kym to nebude v praci 😉 uz vies co budete mat?

bianca
12. máj 2008

ako to myslis?

raduska2006
13. máj 2008

Ahoj 😉

Bi - no ci budete mat dievcatko alebo chlapceka 😀 😀

bianca
13. máj 2008

radus ahaaaaaaa.Tak to este nie 😀 ale velke nadeje vkaldam do velkeho UZG 😀

raduska2006
13. máj 2008

len vkladaj 😀 hlavne nech sa mimco natoci, nech to je vidiet

bianca
13. máj 2008

tak ja som som sa prave vratila od kadernicky a je zo mna novy clovek

raduska2006
13. máj 2008

ja som sa tiez vratila, ale z nakupovania. som bola s kamoskou na Hlubine nakupovat nejake veci na seba...a tiez uz bude zo mna clovek 😀

bianca
13. máj 2008

radus a kupila si nieco?

kendra
13. máj 2008

Ahoj,ja som tiez z Bardejova,byvam v okoli.

raduska2006
14. máj 2008

Ahojky,

Bi - no kupila som si nohavice - snad jedine v celom okoli do ktorych som sa zmestila, a este nejake tricka... nabuduce mozes s nami. my sme zacali vcera okolo 11 na zahradke. sme si zasli na kafco a kofcu a potom sme poobede pokracovali na nakupoch....aj som sa pozerala, ci nie si na konikovi, ze by si sla s nami, ale nevidela som ta tu nikde..

Kendra - vitam ta 🙂

raduska2006
14. máj 2008

kde ste ???? ☹

bianca
14. máj 2008

tu sommm

bianca
14. máj 2008

radus a kde si ty???

kendra ahoj a vitaj.Kde v okoli?

raduska2006
14. máj 2008

no kde asi 😖 v praci......ale od buduceho tyzdna si zacinam vyberat dovolenku..tak uz budem viac doma

bianca
14. máj 2008

no super.keby si vedela aku mame smolu s autom.Peter je uz nestastny s toho

raduska2006
14. máj 2008

co sa stalo????

bianca
14. máj 2008

ale potrebujeme novy katalizator.Minuly rok sme ho dali vymenit,ale koli tomu ze nóvy stoji 30 000.-sme sa nechali ukecat na univerzal,ale vsetko spatne a katalizator je na hovno.Tak sme sli do servisu t a tu nam ponukli repasovany za 15000 kc tak super nie?Utekali sme do banky zmenili peniaze a pozor,co nam v servise nepovedali je ,ze n to aby nam dali repasovany potrebuju oni saty original co mi ale nemame.Teraz sa mu kamos ponukol ze mu zozenie priamo zo Skodovky cez znameho,ale znami neschopny a zas nic a teraz dasli kamos ze ma neaku Fabiu na odpis a ze ketalizator je ok a uz tyzden tam ma viez auto a furt to ten odvolava.16 chceme ist domov a potrebujeme emisnu a stale nic.Uz mi s toho auta hrabe

bianca
14. máj 2008

jejda som sa rozpisala ked tak to ignoruj

raduska2006
14. máj 2008

no nezavidim... snad sa to nejako do 16 spravi...budem drzat palce

bianca
14. máj 2008

mi uz neverime ze sa to spravi a asi budeme musiet vyplaznut tych 30 litrov.Super teraz ked potrebujeme na vybavicku

raduska2006
14. máj 2008

no ked sa se*e, tak sa se*e.... a nerozmyslali ste nad tym, ze by ste odlozili cestu do Bj a skusili ho niekde zohnat lacnesie???

bianca
14. máj 2008

radus uz hladame skoro pol roka.

palomett
14. máj 2008

ahojte , som tu nasiel temu, ze BJ 🙂 mile. kazdy 2 tyzden chodievame do BJ (manzelka odtial pochadza, a tak chodime tam za svokrou) mam rad Bardejov - casto chodievame na Druzbu za svagrinou, Dlhy rad, ABcko 🙂. s manzelkou cakame babatko zaciakom Oktobra. takze Ta bianca pozdravujeme 🙂

bianca
14. máj 2008

palomett ahoj.No super. 🙂 🙂 🙂

raduska2006
14. máj 2008

palomett ahoj 🙂 🙂 ja som byvala blizko AB..

palomett
14. máj 2008

a prave citam, ze mate aj vy fabiu? nastastie nam zatial odisli len predne silentbloky a prava stabilizacna tyc. musim poklopkat, ze auticko je spolahlive, len ma maly kufor, co bude asi problem s kociarom (hlavne ked budeme chodit do BJ) autosedacka, kociar a cela pakaz pre babo. to bude full auto 😀

palomett
14. máj 2008

ahoj raduska 🙂 no parkrat som bol na zabe s svagrom... celkom fajn bolo 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre