Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
15. máj 2008

tak som sa boal napapkat....dnes ma v praci potesili...podpisali mi dovcu od 21.5 - 6.6. tak sa budem doma valat 😀 ides dnes na poradnu???

bianca
15. máj 2008

nie poradnu mam az 23.5. dnes mam alergologiu

raduska2006
15. máj 2008

a ako ste sa rozhodli??idete zajtra alebo to odlozite???

bianca
15. máj 2008

ideme asi zajtra.Peter sa rehlil ze pojdeme ked sa nam bude chciet...na to som mu povedala ze co ked sa nam nebude chciet ,tak ovedal za otom sa prinutime 🙄

bianca
15. máj 2008

a vy kedy idete?

raduska2006
15. máj 2008

no myslim,ze vas nutit nebude treba 😀 😀

bianca
15. máj 2008

no to nie je este take iste 😀

raduska2006
15. máj 2008

vsimla si si, ze tu pomaly okrem nas nikto nechodi????

palomett
15. máj 2008

to nie je pravda 😀

palomett
15. máj 2008

inac ahojte. uz som tu zas, len pracujem a nemam cas 🙂 to sa normalne rymuje 🙂

sonoga
autor
15. máj 2008

ahojte. raduska, aj ja sem chodim, len vidim,ze si t s Biancou hrkutate, tak vam nebudem kazit vasu diskusiu.
inac, ahoj palomett.
precitala som si spatne co ste tu popisali. ja byvam na Druzbe. za kym sem chodis, mozno poznam.
teraz mam trochu cas, cuduj sa svete, nie su tu ludia (tu myslim v lekarni), ale kriticke dni su vacsinou vp ondelok po vikende alebo v piatok pred vikendom, resp. pred a po sviatkoch

raduska2006
15. máj 2008

Cau Soni 🙂

vobec nevadi, ze to nase hrkutanie prerusis....ved mozme hrkutat vo vecsom pocte 😀 😀 tak to je fajn, ze bol dnes klud.chcem sa ta opytat, aku koymetiku pre mimino by si odporucala ako lekarnik??? neviem co budem pouzivat, tak porad prosiiiiiiim 🙂

palo ahoj..

gabrielkabj
15. máj 2008

ahojte aj ja si vas kontrolujem hi hi ale tiež vas nechávam aby ste sa vykecali ved ked prídete do Bj možme dať stretko. Myslím, že tu máme len jediného chlapa na našej Bj stranke však? Tak vitaj medzi nami babami. Tiež sa to rýmuje čo povieš? 😀

raduska2006
16. máj 2008

Dobre ranko 🙂

len kontrolujete? a co keby ste sa zapojili???? 😀 😀 😀

gabi - no mozme urobit stretko, ale neviem ako na tom budem s casom, lebo do BJ pridem len na 3 dni ☹

bianca
16. máj 2008

ahoj

radus vcera mi umrel kom tak som nemohla napisat ze uz idem na alergo.
Inak domov sme chceli ist uz vcera ,ale zasa som to skomplikovala,lebo ked som isla od dr.tak som sa stavila v praci na odd.a skoncila som v Beskydach na kongrese 😅 😅 😅

sonoga
autor
16. máj 2008

raduska, tak ja som zacinala kupelom od Johnson a po kupani obycajny olivovy olej. ked bola mala, tak jej to nic nerobilo. potom som zacala pouzivat Johnson na dobre spanie aj kupel aj olej, Zina so obsypala, vlastne po vsetkom co sme skusali sa obsypala- tak sme presli na Adermu, je to dost draha kozmetika, ale jedina nerobi Zine problemy. keby som este pouzivala olej po kupani, tak len cisty olivovy, ten je najlepsi. a nealergizujuci. ale co chodia ku nam mamicky, tak kupuju aj johnson aj bubchen. tam zalezi na tom dietati, ci to znesie.
neviem, kolko krat sa este zapojim do diskusie 😀 , lebo v nedelu ideme do Humenneho vyberat Mirkovi mandle a vraciame sa az v stredu.

gabrielkabj
16. máj 2008

super a budeš mať pristup k internetu v Bj? Možem ti dať aj t.č. do IP-čka alebo mi daj ty tvoje ako chceš. 😅

raduska2006
16. máj 2008

gabi - budem aj v BJ na nete. cislo ti nenapisem, lebo este neviem na ktorom budem fungovat...ked tak mi daj svoje do IP. 😉

soni - tiez som uvazovala nad Johnson, ale pocula som vela kritik..kamoske sa tiez syn obsypal...este uvazujem nad SEBAMED, alebo BUBCHEN..o nich nic nevies?? Drzim, palce, nech to mate raz dva za sebou..

Bianca - aj mne zdochol vcera kon 😀 ale k veceru sa zahadne prebral...

silwietta
17. máj 2008

caute baby... ja som zacala tento tyzden chodit znova do prace tak som sem vobec nestihala chodit...

silwietta
17. máj 2008

ale uz som vas docitala 🙂

palomett vitaj... super ze tu mame aj chlapa...

gabrielkabj
17. máj 2008

ahoj silwietta a kde pracuješ?

silwietta
17. máj 2008

gabrieka, v ibm

silwietta
17. máj 2008

no idem na obed k svokrusi... pa

sonoga
autor
17. máj 2008

raduska, sebamed je urcite dobry, ten pouzivala aj sestra, ked mala ekzem. isty cas som ho tiez pouzivala (teda deti) a nemali s nim ziadne problemy. bubchen chodia mamicky tiez casto kupovat. ale zasa kupuju aj johnson, takze fakt to zavisi od dietata, aku reakciu bude mat na pripravok.
silvi, konecne, co? uz nemusis kvasit doma. ked som ja bola na PN pred porodom, tak mi doktorka dala normalne vychadzky neobmedzene. a aj som chodila neobmedzene a potom ma hospitalizovali.

bianca
17. máj 2008

tak mi uz sme doma na Slovensku,ale Bardejov som este nevidela 😅 Sme sami doma,lebo rodicia su na dovolenke a babina na brigade tak gazdujeme 😀 😀 😀 dokonca aj bracho robi a to uz je co povedat 😵

gabrielkabj
17. máj 2008

waw super, aka bola cesta? A ako dlho sa zdržíte? Počasie je zatial super tak vam ta dovolenka možno vyjde podla vašich predstav.

silwietta
17. máj 2008

bianca uz ste doma? tak to je fajn... takze auticko ste poriesili?

raduska2006
18. máj 2008

Ahojte,

silwi - tak sa aspon nebudes musiet nudit doma 😉

Soni - dik za info.asi skusim sebamed.no uvidime, ci to bude mimi znasat

Bi - tak ty sa mas, ja cestujem vo stvrtok v noci.

gabrielkabj
18. máj 2008

radka prišla ti IP

bianca
18. máj 2008

dobre ranko

silwi auticko sme poriesili neporiesili 😅 nadalo sa tak az ked sa vratime do Ostravy

radus mi sa akurat budeme vraciat do OV

inak c 😅 stra bola priserna.Vsade burky a zapchy.Hodinu sme sli cez Poprad

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre