Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
2. júl 2008

Ahojky....

bianca
2. júl 2008

cafff.Radus aj u vas je take peklo vonku?Ja som zaspala poo a zobudila som sa asi pred hodinou mokra ako mys

sonoga
autor
2. júl 2008

cafte babky.
silvi, tak to som nevedela, ze tam niekto hodil fotku Ziny a vobec som ani nevedela, ze taka tema existuje. tak som si tu temu pozrela, ale ten ta tirsten mala pravdu o tom, ako pochopila tu temu. fakt to nie je objektivne, ked do peknych fotiek ratam aj tie moje. napriklad mne sa nejaka fotka nepaci, ale dotycnej sa paci, lebo je to jej fotka. beriem, ked tam nietko hodi link na inu fotku, nie na svoju.
radus, este stale nemas po? tik-tak, tik-tak. uz sa ti to krati. jeeej.
bianca, ty si teraz kde? na Slovensku alebo v cechach? ja sa spotena budim aj v noci.

silwietta
3. júl 2008

soni veru malo by to byt o cudzich fotkach nie o vlastnych... ale niektori ludia su strasni egoisti...

silwietta
3. júl 2008

radus, drzim palce aby sa mala este pretocila...este to stiha 😉

silwietta
3. júl 2008

bianca hlavne vela oddychuj ked mas taky tlak...

sonoga
autor
3. júl 2008

ahojte. tak opat raz sa ozyvam zroboty. minuly tyzden som tu bola stvrtok-piatok sama. o deti sa mi starala svokra, lebo nasi isli na Lekranicke dni a mamka nechcela zavriet. a samozrejme ako vzdy, ked som tu sama, ludia nejak nechcu odist. zajtra ma to caka opat. piakty su nejake kriticke ☹ lebo ludia sa asi boja, ze nebudu mat na vikend lieky.
tak, Zinine prve slovo, alebo teda aspon nieco co sa na slovo podoba je Ferry. niezeby to vedela pekne vyslovit, ale ked vidi zajaca, tak krici nieco take ako eeeiiii. a na nic ine to nepovie, tak som si domyslela, ze to bude Ferry 😀 . aj ked sme teraz u veterinara zistili, ze to nie je chlapec, ale dievca, tak sme ho premenovali na Fergie, ale aj tak si nemozeme zvyknut.
horuuucoooo 😠 😠 😠

bianca
3. júl 2008

cafffte

soni teraz sme v CR

silwi som citala ze uz mate v teme miminko a mozno skoro budeme mat aj my lebo dnes jednej kocke odtiekla voda ☹ tak jej dzte palceky siiiiim

silwietta
4. júl 2008

my mame v temem uz miminko? musim docitat....

silwietta
4. júl 2008

bianca, nenasla som zatial... kto to je ?

bianca
4. júl 2008

silwi no kto presne neviem iba to ze bola v 29 tt

bianca
5. júl 2008

ahojte

readus kde si?Hadam uz nerodis 😕

silwietta
5. júl 2008

no veru radus... daj o sebe vediet...

raduska2006
5. júl 2008

ahojte...tak som stale celaaaa, ale mala som tu navstevu z Bardejova, tak velmi nebol cas pisat...

bianca
5. júl 2008

ahaaaaaa a ja ze uz si niekde vo Vitkach

raduska2006
5. júl 2008

este nie a ani do zajtra poobedia nemozem..David siel odviest Stefi s babkami na Slovensko..tak to budem musiet do zajtra nejak vydrzat. a zatial to u mna na porod vobec nevyzera...ostatne baby maju poslicky a tvrdnu im bruska a ja nic..mozno tak raz do dna citim nejaku sdlabu bolest, ale to ani nevnimam..

bianca
5. júl 2008

radus tak keby daco zavolas mne 😀 alebo alektrickou to mas z chvilku 😀 som ja ale 😅

sonoga
autor
5. júl 2008

radusak, aspn kazdy den rano by si mala nieco napisat, aby sme vedeli, ze si este nporodila. a ked nenapises, tak budeme vediet 😀

bianca
5. júl 2008

tak tak 😀 😀 😀

raduska2006
6. júl 2008

tak dobre, ja sa kazdy den nahlasim 😀 😀 😀 ale piste aj vy, nech tu nie je 10 stran hlaseni, ze som v celku 😀

sonoga
autor
6. júl 2008

takze zatial nic, raduska 😀
ja som bola konecne vcera asi po neviem ako dlhom case vonku s kamaratmi. a priznam sa, ze aj ked este kojim, tak som aj co to popila, takze dnesnou mojou naplnou prace bude odstriekavat a odstriekavat. ale konecne som sa trochu odreagovala od deti. sice, kedze nasi este stale byvaju oproti cez chodbu, tak ked sme prisli domov, prisla som si vyzdvihnut Zinu. mamka hovori, ze spala tak, ze ani nevie, kedy sme ju zobrali 😀 len rano sa zobudila a Zina tam uz nebola.

raduska2006
6. júl 2008

tak to sa maaaassss....ja som sice tiez bola vcera s kamoskou na grilovacke, ale ostala som radsej pri mineralke ... to mas dobre, ze mas babicku hned naproti.mne tu nebude mat kto strazit ☹

sonoga
autor
6. júl 2008

sice su oproti len docasne, lebo opravuju dom, ale aj tak sme v jednom meste, takze tu nebude problem aj ked sa odstahuju. no, aspon jednu vyhodu to ma, byvat pri rodicoch. z mojho hladisko totiz ziadnu inu nevidim.

gabrielkabj
6. júl 2008

čawte baby ta čo dnes nevaríte obedik?

raduska2006
6. júl 2008

ja mam navarene od vcera 🙂 a kedze som momentalne sama doma, tak mi to bohato postaciiii

sonoga
autor
6. júl 2008

mne sa nechce

bianca
6. júl 2008

ahojte

ja mam tiez navarene od vcera a koli zajtrajsiemu ogtt sa toho asi aj tak nedotknem

raduska2006
6. júl 2008

bianca - nemas byt o hlade iba 12 hodin pred??? 😀 😀 kludne sa najedz..zajtra si uzijes hladu dost..

bianca
6. júl 2008

radus radsej nebudem nic jest ☹

raduska2006
6. júl 2008

no len aby ti nebolo zajtra zle....ono ten test trva celkom dlho...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre