Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
13. júl 2008

hej skoro ale ma 1400 gr tak je to bomba

raduska2006
13. júl 2008

no akurat som si to citala....tak nech sa drziiii drobec....je zaujimave, ze aj nase prve mimco sa volala Jakub 😉 ale aj tak je to nespravodlivost. ved jul je pred oktobrom 😀

bianca
13. júl 2008

😀 😀 😀 to hej 😀 😀 😀

bianca
14. júl 2008

Dobre ranko 😵

Radus stale kinderko?

raduska2006
14. júl 2008

Ahoj...

Stale nic ☹ a to som si vcera cely den spievala: prsi prsi jen se lije , my uz rodit poletime... a nic.

bianca
14. júl 2008

sak to pride moja

bianca
14. júl 2008

som si teraz dala na ranajky rozok s maslom a dzemom a prvy kus mnaaaaaaaam a druhy bleeeeeeeee.Sa zblaznim asi a aj zaha hnusna

raduska2006
14. júl 2008

vraj pomaha mlieko na zahu...ale ja som to neskusla..nastastie s tym nemam problem... co robis zajtra doobeda??

bianca
14. júl 2008

radus zajtra doobeda nemam nic.Poobede si pridu tie supy po prachy za najom

bianca
14. júl 2008

inak na mam chut strasnu na granko ale ja sa s mlieka pose...tak radsej neriskujem lebo asi pojdem za kamoskou kukut na miminko

raduska2006
14. júl 2008

tak to je dobre...ja idem o 10. na poradnu a potom by sme mali s Hufi ist na kavu..tak sa mozes pridat, ked chces..aspon sa nebudes nudit...poobede sa mame dohodnut o ktorej, tak by som ti potom pisla info.... 😉

bianca
14. júl 2008

uvidime.Peter aj tak bude spat po nocnej tak by som ho aspon nebudila i ked neviem ci uz nebudem balit.A kam by ste sli na kafe?

raduska2006
14. júl 2008

no ved prave...David bude tiez po nocnej, tak ho nechcem budit...no na kavu asi na Hlubinu do Vitalinei..nech to mame vsetky blizko...

bianca
14. júl 2008

tak to vobec nepoznam ale rada sa priucim.Sak co.Och ale kavku by som si dala.To teda hej

raduska2006
14. júl 2008

dobre..ozvem sa poobede, lebo teraz idem prec...musim na zahradu pozbierat cernice a este idem do Ktria je tam vypredaj zlata, tak sa ideme pozriet na nejake nausnice pre malu..zatial cau..

bianca
14. júl 2008

ahoj a nie ze ta zo zahrady odvezu do Vitkovic

raduska2006
14. júl 2008

tak uz som spet...no na Vitkovice to dnes nevyzera...ale aspon som kupila pre malu nausnicky..

bianca
16. júl 2008

radus co hufi vcera?AKo to dopadlo?My uz na vychode.Fajne sa cestovalo

raduska2006
16. júl 2008

Cau Bi - no prave som s nou bola na kave a popisovala mi to..no hnus...vlastne, je to uz na nete... ako doma??? to je super, ze ste mali dobru cestu...

silwietta
16. júl 2008

ahojte, ja sa hlasim uz z domu, dnes mi zacala dovolenka a potom pekne plynulo prejdem na matersku 😉

silwietta
16. júl 2008

inak minuly vikend sme boli s manzelikom v bardejove, cely cas sme boli iba s rodinkou, lebo tusim som tam bola pred porodom posledny krat...

raduska2006
16. júl 2008

cau Silwi....ja som si tiez najprv vybrala celu dovcu a potom som sla na matersku....

silwietta
16. júl 2008

som si zobrala teraz celu aby som dostala aj tri bonusove dni 😉 keby som si ju prenasala do buduceho roku, tak by mi prepadli...

silwietta
16. júl 2008

ako sa citis? mas uz poslickov?

raduska2006
16. júl 2008

no citim sa dobre....a poslickovia sa sem tam objavia, ale nic vazneho...tak 1x za tyzden...

silwietta
16. júl 2008

takze laurinke sa este nechce... potvorka malinka...

raduska2006
16. júl 2008

no velmi sa jej nechce....asi jej priskrtim prisun cukru 😀 😀

silwietta
16. júl 2008

no mozno tak ju vylakas 😀 😝

silwietta
16. júl 2008

ake mate teraz pocko? u nas bolo par dni chladnejsie, ale uz to vyzera znova na riadny hic dnes...

raduska2006
16. júl 2008

no bolo chladno, ale dnes uz zase svietilo slnko a zas je teplo 😝 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre