Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
17. júl 2008

ahojte

radus hej som citala

Inak sme boli nakupovat.Buduca babka sa zblaznila a utracala a utracala.Aj bud.prababka sa pridala.Nakoniec sme kupili skoro vsetko a ani som to vsetko nefotila a i tie fotky co som dala do albumu nie su moc kvalitne lebo fotene iba mobilom.Mamina kupila i krasnu bielu zavinovacku a vypln do nej a keby ste videli aku nadhernu fusakovu deku mala teta v obchode.Stale uvazujem ze ju pojdem este kupit ale viem ze ju nestihnem ani vyuzit.
Takze Bardejovcanky do Riša uz nechodte bo sme vsetko vykupili 😀 😀 😀

raduska2006
17. júl 2008

jej, tak to mas super, ze sa babky rozhybali 😀 😀 ta nasa stale nic...uz si tak hovorim, ze kym sa rozhupne, tak nebudem nic potrebovat lebo si to kupim sama 😠 😠
inac, vecicky su kraaaaasne 😵 😵
a ako doma?

bianca
17. júl 2008

radus doma dobre.Babka sa zatial rozhybala iba jedna a aj moja babca takze vlastne prababka.SVokra zatial nist a ani sa nezmienila

raduska2006
18. júl 2008

tak to bud rada, ze sa rozhybali.....tu to dnes vyzera na slnecny den 😝 tak asi nevytiahnem paty z bytu...

raduska2006
19. júl 2008

tak sa hlasim, ze stav je nezmeneny.....ani spln mesiaca nepomohol 😀 😀

bianca
19. júl 2008

radus a ako s tym otocenim?

zdenka821
19. júl 2008

Ahojky, aj ja sa pripájam 🙂

bianca
19. júl 2008

Zdeni ahoj a vitaj

raduska2006
20. júl 2008

Bi - mala sa nakoniec otocila 🙂 co je uplne super...sam Jarda sa divil 😀

Zdeni vitaj

bianca
20. júl 2008

radus no super.A stale nic?

raduska2006
20. júl 2008

no stale nic ☹ len som zacala zvazovat s Davidom porod v Porube

bianca
21. júl 2008

Radus ci viac budes mat casu tym viac budes vymyslat.My zase zvazujeme porod v BJ 😉

raduska2006
21. júl 2008

no na Porube ma laka hlavne to, ze na sestinedeli maju na standarde soc. zariadenie, co vo Vitkoviciach nemaju...tam mas zachod so sprchou na chodbe...a to ma dost odradzuje.no uvidim.dnes sa tam idem pozriet 😉
sa chcete vratit do BJ skor???

bianca
21. júl 2008

radus nie niechceme len na porod.Si teraz vybavujem poistovnu a ked to do vtedy zrady medzi sebou vydebatuju(co pochybujem)tak asi zacneme uvazovat
Inak zas sme boli u tety v obchode a zas nakupene 😅

raduska2006
22. júl 2008

pozeram, ze nakupy su v plnom prude 🙂

ja uz som sa rozhodla...pojdem rodit do Fakultky 😉 dokonca aj Jarda mi to doporucil..vraj je tam dobry personal

silwietta
22. júl 2008

ahojte baby... ja som mala minulu nov take tlaky na panvove vazivo, ze som sa vcera zo strachu pobalila do nemocky... ale dnes je to uz vyrazne lepsie... asi sa len vyraznejsie panva rozsirovala...

silwietta
22. júl 2008

radus ty sa ako citis?

bianca
22. júl 2008

ahojte

radus super.Som normalne nevrozna ze porodis a ako sa do dozviem ked som na SVK

silwi ja ti tak zavidim ten 32 tt

raduska2006
22. júl 2008

Ahojte....

Silwi - no cakam kazdym dnom, ako to dopadne....ja uz chcem rodiiiiiiiiiiit 😀 najhorsie je, ze to moze prist kazdym dnom..aj ked podla dr. sa este stretneme v pondelok 😠 ale snad uz nie...

Bi - no dozvies sa z konika...Hufi uz bude od zajtra doma, tak to tam pisne..poviem jej, nech da echo aj na Bardejov 😉 kedy planujete navrat spet???

silwietta
22. júl 2008

radus verim ti, ze uz chces ist... ja keby som vedela, ze drobcek je uz cely dokonceny, tak by som bola za to nech sa uz aj vyliahne 😝

silwietta
22. júl 2008

super ze nam das vediet cez hufi... budeme sa skor vytesovat 😉

bianca
23. júl 2008

radus no tak okolo 28.by sme mali ist.Joj ja sa tesim

raduska2006
24. júl 2008

Bi - no tak to ma asi este stihnes s bruskom 😉 aj ked by som nebola proti tomu, keby uz bola mala na svete

silwietta
24. júl 2008

babule mna vcera kamoska tak nastrasila, mi skypovala, ze u nas sa uz vrecia s peiskom chystaju.... volam nasim a oni mi nevihali telefon, tak som chvilu stresovala...

silwietta
24. júl 2008

ale potom som volala braskovi, tak ma ukludnil... ale vraj na Topli boli pomaly metrove vlny ked poriadne zafukalo... no muselo to tam byt dost divoke...

raduska2006
24. júl 2008

no prave som pisala s kamosom cez icq a vraj su tam povodne...neviem ci presne v Bardejove ale urcite su v okoli..som sa divala vecer na Tel. noviny a davali tam ukazky....no vecer asi zavolam, domov, co sa tam deje..

bianca
24. júl 2008

tak babusky.My sme vcera robili s manzelom od obeda povodnovi monitorink az do vecera.Je to tu strasne.V BJ sa pod cintorinom zviezla krajnica a dopravu riadili policajti.My sme jazdili a natacali co sa dalo i ked de dedin na Bard.Nov.Ves a smer Poprad sa uz nedalo dostat

raduska2006
24. júl 2008

Bi - nestras.....no snad sa to tam skludni....

bianca
24. júl 2008

radus uz je asi klud lebo sme cakali este v noci a primator do TA3 okolo 23 hod oznamil ze Topla kulminovala tak asi dobre.Dnes asi pojdeme popozerat na skody.Velky problem mal aj Sigord.Nadrz sa preplnila tak neviem co budu robit

silwietta
24. júl 2008

vraj sa to vecer uz ukludnilo, tak hadam je to uz ok... hlavne aby nezacalo zase prsat

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre