Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

sonoga
autor
3. aug 2008

jeej, ale hufi, zda sa mi ze Filipko a Laura sa nejak na seba podobaju.

hufina79
4. aug 2008

JJ, 😀 😀 😀 ! To jsem taky hned rikala, jak jsem ji videla. Volala jsem to jeste z porodnice Danovi,a ten se mi smal, ze vsude vidim nase miminko, ale jak jsem mu doma ukazala fotky, tak mu nejak zbledl usmev... 😀 😀
Kdyz se ale na ne clovek mrkne z blizky, tak jsou jini... Jinak by nam asi tatkove dali, hihi 😅

bianca
4. aug 2008

hufi fakt su si podobni 😀 sak mu mozno laurinka bude i nevesta 😀 Inak ako kocik?Spokojna?My ideme za chvilku objednavat ten isty ale to ti asi Radka hovorila 😉

lovacka
4. aug 2008

caf bianca pod na skype

hufina79
4. aug 2008

bianco - kocarek je nadherny, jeste hezci nez na fotkach na netu...
ma ale 3 minusy. teda nevim jestli to jako minus budes brat, ale pokud ten kocar chces tak ti reknu... nevim pokud to budou pro tebe velke minusy...
- maly kos na nakupy... ale v dnesni dobe, kdyse jezdi nakupovat autem to nevadi pokud mas moznost jezdit autem... 😉
- predni kola maji mensi rozvor nez zadni, tedy ve snehu to asi bude fuska tlacit pokud nebudou uhrnute chodniky, ale v Ostrave zase az tak moc snehu neni, co?... 😅
- no a prostor pro manipulaci s mimcem pres rukojeti, je celkem stisneny. Tzn., ze se spatne naklani do korbicky... 😒
- taky jsem zjistila, snad je to jen ten muj a ne vsechny..., ze trochu zanasi do leva... ☹
- a strasne spatne se shaneji oranzove doplnky, at to je vse sladene... To uz mam ale vsechno obcihnute, tak kdyz budes chtit, poradim kam na decku, slunecnik i tasku, abys zbytecne neplatila za originaly z ABC... 😀

Ja jsem ale presto maximalne spokojena, a nemenila bych. A fakt vypada na zivo PRDACKY 😀 😀 😀

hufina79
4. aug 2008

Vsak si ho muzes ocihnout na zivo, az dojedes zpatky... urcite uz budeme s Radus kocarkovat, tak se nekde slezeme... si ho muzes i vyzkouset 😉

bianca
4. aug 2008

hufi si zlaticko.No keby nie teba a Radky tak nezistim kde sa do v OVe zohnat.Ona ta hned bonzla ked si objednala 😀 Inak uz sa tesim ked bude doma aj radus to urco niekam pojdeme ked to uz pred tym nevyslo.Inak ked poradis doplnky tak to bude super

hufina79
5. aug 2008

No Radus uz jede domu...

slunecnik jsem koupila v tom obchudku na poliklinice - 365 Kc
decku - jednu taky tam a druhou ve Skontu - ta je uplne suprovni...
kabelu - ve SamBaby na Slezske Ostrave, paradni oranzova..., cca 440 Kc

vsak si to cele omrknes az budes tady...

bianca
5. aug 2008

hufi super.Ked budete organizovat stretko tak napiste a ja sa pridam.Inak radka uz ide fakt domov 😲 ?Tak to bola rychlovka.Uz sa na ne tesim 😵 😵 😵

raduska2006
6. aug 2008

Ahojky 😉

vsetkym velmi pekne dakujeme za gratulacie....

tak uz sme konecne doma. rozpisovat porod vam tu nebudem, lebo to nebolo nic prijemne (nech sa Bianca a Silwi n nelakaju 😀 😀 ). inac, mala je zlaticko...sice nekojime, lebo je leniva tahat, ale nevzdavame to a poctivo odtriekavam a prikrmujem..

Silwi - no tip ti vysiel presne 😀 😀 nie si ty vestica???

Bi - hned ako si trosku zvykneme, tak vyrazime s Hufi kocarkovat...pocitam tak koncom tyzdna by to uz slo..tak dam urcite vediet

bianca
6. aug 2008

Radusssssssssssssssssssssssssssss ahoj.

sonoga
autor
6. aug 2008

radus, konecne doma? jeeeej.

raduska2006
7. aug 2008

Soni - konecne 🙂

chceli ma tam sice nechat o den dlhsie, pretoze mala nechcela pit moje mliecko, ale ja som nechcela...stejne by tym nic nevyriesili, pretoze posledne 2 dni bola aj v nemocnici na prikrmoch...
a tak kazdy den odstriekavam, nech ma mala aspon trochu mojho a k tomu davame prikrm....

a co je tu nove???

silwietta
7. aug 2008

ahoj radus, vitaj doma 😵

kludne pridaj detaily porodu, ja sa uz bojim tak ci tak 😝

silwietta
7. aug 2008

ja som bola v utorok na poradni, doktorke sa nepaci aka som opuchnuta, tak mi brali krv na plno roznych vysetreni a potom podla toho sa uvidi co s nami bude dalej... zajtra by uz mali byt vysledky tak som zvedava...

sonoga
autor
7. aug 2008

silvi, a tlak mas v poriadku? a nemas bielkovinu v moci? kamaratka ma termin o 2 tyzdne a ma preeklampsiu. pytala som sa jej, ci ide cisarskym rezom, tak povedala, ze nie, lebo ze ten tlak jej udrziavaju tabletky. ale ona ma aj plno inych problemov. chudina. chcela si dat epiduralku a povedali jej, ze to miesto, kde sa pych, tak ma nejak poskodene. tak len dufam, ze to vsetko zvladne v poho.
raduska, lae aj tak ta skoro poustili, nie? to po kolkych dnoch? po piatich? vlastne tak normalne.

raduska2006
7. aug 2008

Silwi - neboj sa...ked som ja zvladla rodit 24 hod, tak to urcite zvladnes aj ty 😉 drzim palceky, nech to mas o 100% lepsie a hlavne kratsie ako ja.

silwietta
7. aug 2008

soni doma mam tlak ok, ale v poradni mi vyskoci vzdy nad 140.... tabletky mi na tlak zatial nedavali, ani netreba, mne vyskoci hore vzdy zo stresu...
bielkovina v moci nebola, ale brali mi krv aby otestovali kyselinu mocovu v krvi, zajtra by mali byt vysledky...

silwietta
7. aug 2008

radus, dakujem, nejak to hadam zvladnem 😝

bianca
7. aug 2008

ahojte

radus ako zvladate pobyt doma?

silwietta
7. aug 2008

radus krasne fotocky, mala ma nadherne velke kukadla 😎

raduska2006
7. aug 2008

Soni, nas pustili po 72 hod - mala este nemala ani 4 dni. v porodnici mali asi malo miesta, tak pustali domov skor..

Bi - zvladame celkom v klude...len dnes v noci ma stracil monitor dychu...2x mi spustil alarm, ale mala bola v poriadku. len sa trochu zlakla, ked som s nou zatriasla.. dnes sme boli prvy krat vonku a asi sa jej to pacilo, lebo cely cas spala

Silwi - dakujeme za pochvalu 🙂

bianca
7. aug 2008

radus a monitor ste kupovali alebo mate pozicany?

silwietta
8. aug 2008

soni - zinke prajeme vsetko naj k prvym narodkam 😵

sonoga
autor
8. aug 2008

dakujem za Zinu. To bude sranda. my jej dame darcek dnes, zajtra pridu svokrovci a v nedelu ideme k nasim a pride aj stara mama.

silwietta
8. aug 2008

tak to bude mat trojdnovu oslavu... keby este aj chapala o co ide 😝

sonoga
autor
8. aug 2008

no, veru. vcera sme jej boli kupovat darceky v draciku, kedze nevie o co ide, tak bola s nami. cela nadsena tam chodila medzi tymi hrackami a kricala na celu predajnu: "jeeeej" zakazdym, ked uvidela nieco, co sa jej pacilo.

silwietta
8. aug 2008

hura, vysledky su ok 😎

bianca
8. aug 2008

Ahojte.Tak prinasam no info.Mame 1520 gr a nariadeny kludovy rezim koli skratenemu krcku.Hlavicka je strasne nizko takze ked nebudem dobra tak asi porodime skor...Inak hadajte na co som sa zabudla spytat.Na jasne.Na pohlavie...

silwietta
8. aug 2008

tak pekne oddychuj bianca... a ten detail zvany pohlavie sa dozvies po porode 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre