Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
12. aug 2008

takze mam cakat kde?

raduska2006
12. aug 2008

pred poliklinikou pri fontane 🙂 o 10:00

bianca
12. aug 2008

budem tam 😀 dufam ze bude pekne pocasie

raduska2006
12. aug 2008

hovorila som s Hufi, a tiez sa tesi 🙂

bianca
12. aug 2008

zajtra sa ma vraj ochladit trosku tak aspon nam nebude horuco 😀

sonoga
autor
12. aug 2008

silvi, Zina si asi tak uvedomovala oslavu ako Santy. a tych zopar hraciek, co dostala, tak sa s nimi hra Mirko. najma s babikou. kupili sme babiku, taku za 500,- a az doma sme zistili, ze nie je to iba taka normalna babika ako sme planovali, ale ze aj co to dokaze. je to asi "ozran" babika, lebo ked jej dame flasku, tak cuca a ked ju vyberieme, tak si odgrgne a akoze zaspi, tak zacne chrapat.
Zina sa asi najviac hra s tymi nadobkami, co do seba vklada, ale inac sme jej nemuseli nic kupovat, len jej dat mobil a dialkove ovladanie a bola by stastna.
niezeby som mala chute na dlasie babo 😀 , len keby tie moje nikdy nevyrastli. najzlatsie je dieta do 3 rokov. potom to uz nie je ono. aj ked si spatne pozeram Mirkove videa, tak sa len cudujem, aky bol niekedy zlaty a hlavne kludny. a najhorsie je, ze Zina vsetko opakuje po Mirkovi. vcera isli nasi s Mirkom na dovcu a ako sme nakladali veci do auta, tak Mirko sa rozbehol a udrel po plechovej garazi. rozkricali sme sa na nho a o chvilu pozriem na Zinu a ona sa pomaly sunie ku garazi. len som cakala, ze co urobi. samozrejme, musela si ist buchnut.

silwietta
12. aug 2008

to bolo dobre prirovnanie 😀 zina a santy 😀

silwietta
12. aug 2008

no ale aj babika ozran neni zla 😀

silwietta
12. aug 2008

takze o dalsie babo z vasho klanu sa musia postarat alena s danou?

sonoga
autor
12. aug 2008

no, bud sa postaraju alebo ziadne ine dieta nebude. sice nikdy nehovor nikdy 😀 Mozno tak o 10-12 rokov este prehovorim Kristiana na dalsie. ale asi nie. ked si zoberiem, ze obidve tehotenstva som bola rizikova, tak pred styridsiatkou by som bola asi 100 krat rizikovejsia.

silwietta
12. aug 2008

no to hej... ale ved uvidis co bude o nejakych 5 rokov 😝

sonoga
autor
12. aug 2008

no veru. uvidim. ked o pat rokov bude Zina taka ako je Mirko teraz (a to urcite bude, dokonca mam pocit, ze bude este horsia), tak budem rada ak neskoncim niekde na psychiatrii alebo na protialkoholickom 😀
myslela som, ze sa to nejak podeli a ked Mirko je ten zivsi, tak Zina bude kludnejsia. ale kedze Mirko, velky brat, uci Zinu (najskor ani nevie, ze uci) vsetko to zle, hlucne, tak asi kludnejsia nebude. ale aspon mame doma srandu. a susedia sa aspon nevyspia.

silwietta
12. aug 2008

no take veci sa deti naucia hned... a ked nahodou zacuju nejaku nadavku tak tu vedia hned vyslovit aj si to zapamataju... ale hadam sa coskoro obaja ukludnia 😉

sonoga
autor
12. aug 2008

Mirko zatial nenadava. teda myslim akoze nehresi. lebo take tie typicke nadavky do hociakych zvierat od nas pocul. ale v zivote sme pred nim nezahresili, takze ak to niekedy pouzije, tak to nema od nas 😀
takze si myslim, ze je na tom celkom dobre, ze uz ma skoro 7 rokov a zatial tie nadavky nepozna. ked raz bol u nas jeho bratranec, ktory ma tri roky a nastval sa, zacal chodit po byte so slovami "pici,pici" a Mirko prisiel za mnou opytat sa, ze co mu povedal, ze mu nerozumie. povedala som mu, ze take skarede slovo, ale Mirko si to nezapamatal.

silwietta
12. aug 2008

no braskova Ninka to niekde zapocula a si to aj zapamatala ale doma to nikdy nepovedala, ale raz ked ju bol brasko uspavat v kociari, tak este sedela a obzerala sa a zbadala nejaku tetu, ktora sa jej prihovorila, tak tej sa hned pochvalila svojou slovnou zasobou, brasko skoro zomrel od hanby bo nevedel ze to vie 😝

sonoga
autor
12. aug 2008

sranda. a najlepsie su potom tie pohlady tych ludi, ktorym to je nevovane.

silwietta
12. aug 2008

no ved to 😀

sonoga
autor
12. aug 2008

uz len 2 minuty a padla. jeeej.

bianca
12. aug 2008

radus taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaakto sa na Vas tesim 😵

lovacka
12. aug 2008

cau bia
mala som dnes vytok taky hnedo ruzovy 😖

gabrielkabj
12. aug 2008

lovačka ty si už tehotna?

lovacka
12. aug 2008

nie ja som si myslela ze som tehu 😢

raduska2006
13. aug 2008

Bianka, tak sme sa tesili asi skoro ☹ som myslela, ze ma porazi, ked som sa pozrela z okna...

bianca
13. aug 2008

radus ahoj.No napodobne a to kes rano prisel Peter domov tak bolo 22 stupnov a dusno tak som si myslela ze bude humus horuco vonku

raduska2006
13. aug 2008

no ved prave, teplo je, ale co z toho, ked kazdu chvilku mrholi 😠 ma to celkom nastvalo...no asi budeme musiet sledvat predpoved pocasia na tyzden dopredu, nech sa mozme zas dohodnut 😉

bianca
13. aug 2008

asi 😀

silwietta
13. aug 2008

juj baby vam nevyslo pocko? ☹

sonoga
autor
13. aug 2008

urcite to zakriknem, ale Zina spala uz druhu noc, bez zobudenia. vlastne kecam. zobudila sa, ale numesli sme jej robit mlieko. ked som ju vybrala na postel, ze jej pojdeme spravit mlieko, tak zaspala dalej a spala az do rana. jeeej. sice sa roztahovala na psoteli, ale aj tak. jeeeej. tak teraz to bude asi tak, ze ked v noci zareve, vyberieme ju z postielky a dalej bude spat pri nas. aspon ze sa budi az tak okolo piatej-siestej.
viete co to znamena? ked uz prespi celu noc, znamena to, ze ju mozeme "odlozit" u nasich a ist sa odreagovat niekde von. to som ale matka, co?

silwietta
13. aug 2008

jej soni to mas super...

hold kazda matka sa potrebuje odreagovat 😉

raduska2006
14. aug 2008

Ahojte...

Soni - Zinka je velmi sikovna 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre