Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

silwietta
7. feb 2008

a aku ste kupili? manzel tusim vybral moulinex ak sa nepletiem...

bianca
7. feb 2008

mi mame obicajnu lacnu Alasku.Masim sme kupovali na Vianoce Etu,ale ja som si vyberala hlavne podla ceny,lebo sme iba dvaja,tak staci mensi chlebik a mam doma jednu kulmu na vlasi od firmi Alaska a ta funguje uz presne 10 rokov 😀 tak sme navahali

bianca
7. feb 2008

jej to si chyby.Pardoooooon.Som strasna 😖

silwietta
7. feb 2008

ja by som tiez kupila nejaku lacnejsiu, ale manzel je v tomto zatazeny na znacky... aj ked hriankovac sme kupili taky za 3 stovky ...

bianca
7. feb 2008

no tak to ja mam doma to iste.Strasne.Vsetko musi mat dobru znacku,ale uz som ho troska prevychovala.Zacala som pomalicky s toustovacom a tak postupne,pomalicky,potichucky.... 😀 😀 😀 Proste som nieco kupila sama a ked vydel ze to funguje aj bez renomovanej znacky ,tak sa troska zmenil,ale iba troska 😀

silwietta
7. feb 2008

no u nas to tiez ide tak pomalinky... zatial iba ten hriankovac... ale ved hadam pomalicky 😎

bianca
7. feb 2008

mne to trvalo 5 rokov 😀 ale uspech sa dostavil 😀

sonoga
autor
7. feb 2008

silvi, Duphaston nesposobuje unavu. ale vies co? tehotenstvo. a hlavne prvy trimester. 😀

bianca
7. feb 2008

sonoga :tak to teda hej 😵 😵 😵

raduska2006
8. feb 2008

Ahojky 😉

bianca, neuveris, ale chodim k Slezakovi na Polikliniku v Hrabuvce a idem tam 13.2. o 8:10. 😀 😀 😀 😀
na ktoru si objednana ty??? Ze by sme zasli na kafe.....

tiez mam priatela na znacky - halvne co sa elektroniky tyka 🙂 Ale tiez sa snazim, aby sa zmenil....ved nekradneme 🙂

s tou unavou mate pravdu...od kedy som tehu, tak by som stale iba spala....ako mimino..Este ze musim do prace, inak by som prespala snad cely den.

huncut
8. feb 2008

Ahojky,
veruže tiež sa pripája k tomu že na začiatku je žena dosť unavená...ja som si tiež v prvých týždňoch potrebovala aspoň na chvíľu ľahnúť, proste to prišlo a hotovo... to je normálne 😵 ved miminko sa vyvíja a odoberá nám energiu a množstvo látok, tak sme potom unavené...
Teraz ku koncu som zasa unavená, ale teraz je to iné.... bruško pred sebou, v ňom nácvik spartakiády na dennom poriadku 😀 , bolesti chrbta,no to by asi každého unavilo 😵
tak sa šetrite babenky a ak ste unavené, veru sa netreba premáhať a oddýchnuť si, je to veľmi dôležité

bianca
8. feb 2008

raduska2006 •: 😀 😀 😀 ja som objednana az na 10:10.Skoda.Ale mozno na buduce.Dufam ze ja mna budu cakat poradne 😀

a inak babulky co robkate?Ja som zasa spala do 11-tej.A potom som sa nudila v kuchyni,protoze manzel spal po nocnej.Konecne vstal a siel do prace,lebo ja v kuchyni trpim. 😖 Este som ani nemohla varit,lebo mi maso zmnrzlo do kopy a nemohla som od seba oddelit 2 kg.No des.

raduska2006
8. feb 2008

bianca: urcite sa tych poradni dockas.... 🙂 13 sa mozno dozviem ci to bude dievcatko alebo chlapcek 🙂 Skoda, ze do tej poradne ides tak neskoro ☹

inac som v praci a o chvilku idem domov...konecne mi kolega opravil komp, tak budem moct pisat aj neskor, nie len do druhej 😀 😀 huraaaaa 😀 😀

bianca
8. feb 2008

no super.Ja som doma neviem co mam varit.mam vybrane nieco bravcove,ale nic ma nenapada 🙄

raduska2006
8. feb 2008

tak konecne som doma...tak to ja som chcela uvarit na veceru spagety, ale ked som prisla domov, zistila som, ze uvaril priatel - cestovinu s nejakou omackou a zeleninovu polievku..

tak to bravcove narez na kusky, podus so zeleninou alebo lecom a uvar k tomu zemiaky alebo ryzu...alebo mozes urobit rezne 😉

bianca
8. feb 2008

uz varim len tak hala bala co bolo v chladnicke,ale strasne sa mi pri tom nechce stat.Stala sa so mna strasna zdochlina.

A ty kde pracujes?Ja vo fakultke

raduska2006
8. feb 2008

ja v asuse.....pocitacova firma.

bianca
8. feb 2008

viem.Tak to nemas daleko

raduska2006
8. feb 2008

nastastie nie...s mojim orientacnym zmyslom 😉 ked som tu prisla, tak som mala problem nejaku pracu najst..no nastastie tam brali. zatial som tam spokojna, v praci sa velmi nenadriem.

bianca
8. feb 2008

tak to ja spokojna nie som.Po skoro 6 rokoch na ARU to tam nenavidim do spiku kosti 🙄

raduska2006
8. feb 2008

tak to ti verim.na ARO musi byt narocna praca...ja na zdravotnictvo nemam zaludok..mam problem uz s tym ked mi beru krv 😀

bianca
8. feb 2008

no to ja tiez.Sice udrzim,ale ked je to niekto znami ,tak i kricim 😅

raduska2006
8. feb 2008

tak uz som spet...Mala sa vratila zo skoly, tak som jej davala jest...uz mas navarene???

ja zvycajne pri odbere nastavim ruku na jednu stranu a tvar otocim na stranu druhu...pomaha to

bianca
8. feb 2008

hej navarena a az sa cudujem,ze sa mi to celkom podarilo,ked sa mi tak nechcelo 😀

raduska2006
8. feb 2008

ved vecsinou to je tak, ze ked sa nechce, tak to dopadne super a ked sa chce tak sa vsetko kazi.Aspon v mojom pripade to plati... 😀

bianca
8. feb 2008

ale teraz by som si dala nieco dobreho.Baby na Dame basnia o Tiramisu a mne tecu sliny 😝

raduska2006
8. feb 2008

dobry napad...asi si zajdem do mrazaku po nanukac 😀

bianca
8. feb 2008

ja som si uz zasla pre croasan,bol dobry 😝 ale maly 😵

raduska2006
8. feb 2008

chodis aj na Ostravske stranky? som si vsimla, ze si tam par krat bola. 🙂

raduska2006
8. feb 2008

dikonca si to zalozila 😀 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre