Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

sonoga
autor
29. okt 2008

adi, tak hlavne ked kojis, tak ty pi fenyklovy caj. a u nas su kvapky SabSimplex alebo Espumisan. Nieviem, ci aj v anglicku su, ale hladaj podla ucinnej latky Simethicon. No a tiez mozes pouzit rektalnu rurku, len ju najprv trosku naolejuj, aby isla lahsie. a aj nejaky masazny krem na brusko proti kolikam.

sonoga
autor
29. okt 2008

a este mame Infacol a mam pocit, ze ten je z Velkej Britanie

sonoga
autor
29. okt 2008
tufa
29. okt 2008

Ahojky,
zdravim vsetky bardejovcanky 🙂 ja len na skok od Presova, ale chcem sa domacich spytat na obchod s detskymi topanockami, ze vraj je niekde v BJ, ale neviem kde. Viete mi poradit? Diki 😉

sonoga
autor
29. okt 2008

tufa, pokial myslis Slovobuv, tak smerom na mokroluh niekde za pilou Herstek. taka biela budova na lavej strane (na tej istej, co pila)

raduska2006
30. okt 2008

Adka, my sme uz na umeline 😀 na koliku som pre malu varila kminovy caj (prevaris vo vode kmin asi 5 min)

bianca
30. okt 2008

ad mi mame sab simplex na prdiky a ja si varim fenyklovy caj a teraz uz sem tam aj malej

tufa
30. okt 2008

Sonoga, diki za info 😉

raduska2006
2. nov 2008

Ahojky

gabrielkabj
2. nov 2008

ahojte čo mate nove? Viete už čo budete kupovat svojím polovičkám a ratolestiam na Ježiška? Dajte tip

adkami
3. nov 2008

dakujem vam vsetkym za rady...ako inak zijete??

soni co mate nove/?no ten infacol som uz kupila...mame ho 😉

bi - a tebe povedali ze mas prikrmovat malu alebo si zacala sama od seba???moj maly stale vystraja...vecer sa napije mliecka a vcera sme nespali do 2.00 tak som mu dala opat umelynku a spal az do 7.00rana bez prestavky akurat som ho prebalila....neviem co si myslite o prikrmovani??a je to treba prekonzultovat s lekarom??

sonoga
autor
3. nov 2008

adi, netreba konzultovat s lekarom. sama vidis, ked to inac neide. jasne, ze keby si mohla a stacilo, tak kojis. mozno najlepsie je prikrmovat a stale kojit, pokial bude maly chciet pit.
no, dnes som bola od rana v lekarni az doteraz. prechadzame na iny pocitacovy program, tak nam ho prisli nainstalovat a urobit nam skolenie. s mamkou sme si mysleli (optimisticky), ze o 11:00 zatvorime lekaren a potom o 16:00 ju otvorime uz poucene, s novym programom. hm, nevyslo. mamka je este stale v lekarni. sialene.

bianca
3. nov 2008

ahoj

adi u nas sa zacalo s prikrmom uz v porodnici lebo som nemala mlieko a uz nam to zostalo.Mlieka mam malo a mam pocit ze malu s kojenim iba vyhecujem k nervozite ,lebo je prisata kludne i dve hodiny,mlieko ako tak tecie ale ona po odtiahnuti aj tak vyvadza a dame prikrm.Je to boj neskutocny.Sem tam sa stane ze zaspi,alebo je aspon kludna aj po samotnom kojeni ale to je raz za cas.

radus super to bolo dnes.Dufam ze si dame skoro repete.My budeme chodit von podla pocasia kazdy den o tej pol druhej eventuelne druhej.Ten cas malej asi vyhovuje

raduska2006
4. nov 2008

Adi, my sme tiez zacali s umelinou uz v porodnici...sice nas stale presiedcali ze mam kojit. no ked som videla ze mi nic nevipije ani po 2 hodinach kojenia, tak sme presli na umelu vyzivu, nebudem predsa malu tyrat hladom iba koli tomu, aby som nekazila porodnici tabulku uspesnosti v kojeni 😀 😀 .Stefi mam tiez odchovanu na umeline (pila to od narodenia) a je uplne zdrava..

Bi, to vies, ze si to zopakujeme..je to lepsie ked chodime dve..aspon sa mam s kym porozpravat 😉 kludne mozme spolu trajdat aj kazdy den...

adkami
4. nov 2008

no dakujem vam za rady dievcata...fakt ma to aspon trosku ukludnilo...inak mne maly pekne pribera ale proste v noci niekedy musim hodit flasku lebo je nervoznejsi...aj ked problem mame dalsi taky ze ma koliky a to je horsie..chudacik...lenze aj v tom je problem ze on aj po pol hodine trapenia sa nie stale si odgrgne...takze to je onicom...a potom ho zavetri a placka lebo ho boli brusko...ale neviem co robit aby si poriadne odgrgol po papani ako sa patri.....
bi - a mala ti ako spinka v noci???je to v pohode alebo ani nie??moj je hore kazdu hodku a pol az dve.... ☹ a uspavame sa aj hodinu az hodinu a pol....ja som unavena ako slak...Ale tvoja mala uz ma 6tyzdnov co??

soni - tak to mamrzi...ale tie programy su strasne...ja viem ako moj oco v praci stale im daju nieco nove...a potom ma co robit aby to za cely den vobec nastudoval a nie perfektne to ovladal...ale je to o zvyku...

raduska a bianca - viete ako vam v dobrom zavidim ze mozete spolu ist von a pokocikovat apokecat??musi to byt super pocit...ja sa tu citim taka sama nikoho tu nemam a muz je stale v praci...je to maximalne depresivne... ☹ ☹

bianca
4. nov 2008

radus staci napisat kde a kedy a som tam.Dnes som bola kupit termosku 😀 😀 😀

adi nasa v noci pospi i 3 hodiny.Prdy nas tiez strasne trapia.Chuda moje ked sa puci tak sa az pozvracia.Je to strasne.Inak uspavame tiez tak dlho ale je pravda ze nie vzdy

raduska2006
5. nov 2008

Adi, do 3 mesicov sme sa aj my budili v noci, ale teraz sa to uz spravilo a mala krasne spinka...niekedy sa az divim, lebo zaspava medzi 19.00 - 19.30 a spinka aj do 7.00 rana... takze treba to vydrzat a potom sa dosytosti vyspite.... 😉

adkami
5. nov 2008

bianca a mlieko sa ti stale tvori v pohode alebo je to pomenej??ako casto cez den prikrmujes...prepac za otazky ale ja neviem ale akosi sa mi zda ze mam menej a menej mliecka...akoze najprv som prikrmovala raz za 24hod a teraz uz 2krat...tak straaaasne som chcela kojit aby maly mal materinske mliecko a som z toho dost nestastna ze mi to tak neide dobre.... ☹ ☹ ☹ no moj maly pospi tiez tak 2-3hodky ale kedy ako...niekedy je tolen 1.5hodiny...ja viem ze treba vydrzat...

a s tymi prdikmi??no my mu uz aj prerazame ritku aby sa mohol chudatko vykakat...boze preco to tak je a nemozu mat vsetko bez problemov...a neboleli ich bruska no nie??nemozem sa na to divat...a nestiham ani nic okolo neho ani si uvarit nic....absolutne nic...to aj Vy tak mate???

bianca
5. nov 2008

ad ja my prikrmujeme stale.Mleiko sice neake mam ale malej to nestaci takze s kojenim koncim

gabrielkabj
5. nov 2008

adkami skus si varit nejake zapražkove polievky napr ražcova s vajcom a tak... určite niečo najdeš na nete ja by som to len tak nevzdala čim menej kojíš tym menej mlieka sa ti tvorí tak prikladaj často držím palce

bianca
7. nov 2008

co tu tak tichucko?

radus kde si?

raduska2006
8. nov 2008

Ahojky...

Bi - nejak sa mi nechcelo sadnut za pocitac. asi na mna ide jesenna unava 😀

gabrielkabj
8. nov 2008

sonoga ako si mam pofarbiť zubky s tou tabletkou len ju cmulat? Ešte som ju nezlikvidovala. Hihi 😀

sonoga
autor
8. nov 2008

len cmulat cca 1 minutu a ked ti este ustane v ustach, tak zvysok vypluj. no a potom uvidis zafarbenie. asi najlepsie je najprv si klasicky umyt zuby a potom cmulat. vtedy ti ukaze hlavne ten starsi povlak, ak taky mas. ten starsi sa zafarbi na fialovo.

bianca
11. nov 2008

jej tu je zasa ticho

janja2502
14. nov 2008

ahojte baby,
jooj, ved tu ani nie je s kym pokecat 😖

bianca
14. nov 2008

janja2502 jeeeeeeeeeeeeeeeeeeej gratulujem 😵 😵 😵 nadhera 10tt 😵 😵 😵 juj to musi byt doma radosti 😵 😵 😵

janja2502
15. nov 2008

ahoj bianca, dakujeeeeeeeeeeeem 😵 😵 No doma je radosti, ale zatial len tak potichu, este nie je nic vyhrate. 😉

bianca
15. nov 2008

janja,No o tom viem svoje.Minuly rok bol pre nas velmi ,velmi,velmi zly.

raduska2006
16. nov 2008

Ahojte.

Janja, blahozelaaam 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre