Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
2. dec 2008

halooo

radus kde si?

raduska2006
2. dec 2008

Ahojky....

Bi, u nas nic nelietalo 😉 vcera som cele dopoludnie trajdala s milackom a Laurou po centre..David si bol po novy vodicak a pas, tak som mu robila doprovod...

bianca
2. dec 2008

radus to mate super.
Inak sa neviem donutit ist von.Som v poslednej dobe akasi unavena 😲

raduska2006
4. dec 2008

no ani sa ti nedivim..tiez mam niekedy problem obliect seba aj malu a ist niekam trajdat.... asi to bude nejaka zimna unava 😀 😀

bianca
4. dec 2008

no mna to berie desne este ze dnes mi daco doslo(sak ty vies co)a toto ma urcite vytiahne s bytu 😀

bianca
6. dec 2008

😨 😨 😨

raduska2006
9. dec 2008

Ahojky...

co nove v Bardejove???? 😉 od 20.12 tam budem aj ja, ale iba s detickami...David dorazi za nami az 25.. ☹ musi pracovat...
Bi, posli mi potom sl. cislo a dame stretko v Bardejove..... 😉

bianca
9. dec 2008

radus mala by som ho mat uvedene na skype v profile.Ak tam nebude tak to ho napisem 😉

gabrielkabj
9. dec 2008

ahojte no dnes bol v Bj kamijon Coca Cola. Bolo super boli sme pozriet aj s malou inak ani nič moc možno nejaky Vianočný koncert bude necháme sa prekvapit. Zatial pa pa

janja2502
12. dec 2008

ahojte baby, tak ako zijete? darceky uz nakupene, kolace napecene a byt poupratovany???? 😀 😀

jurocko
12. dec 2008

ahojte dlho som tu nebola
aj mi sme boli na coca cola,bolo to pekne pačilo sa nam to
tesime sa na silvestra ze vraj pride Desmod

maly je zlatučky,dnes mame 3 mesiaciky ako to rychlo behne,plne kojim,gagoce a smeje sa

bianca
13. dec 2008

ahojky

janja vsade bordel a uprostret bordelu stastne mimino ze ma z jednej strany mamu a z druhej tatka.Ked sa niekto vzdiali tak je zle

jurocko gratulujeme k 3 mesiacom 😵 nas to caka na 1.sviatok Vianocny.Tisko ti zavidim to kojenie.U nas sa to nepodarilo ☹

jurocko
14. dec 2008

ahoj bianca,dakujem ti pekne,skoda ze sa kojenie nepodarilo,ale čo narobime,ja som prvu dcerku kojila 2 roky a 2 mesiace az dovtedy kym so neotehotnela,ale osm rada,je zdravučka jej osobne kojenie ze osm ju tak dlho kojila velmi prospieva a som rada.........

😵

bianca
14. dec 2008

verim ti.Ja som skoro vobec nemala mlieko.PO cisarskom sa to akosi nerozbehlo

jurocko
16. dec 2008

ahoj bianca,to bud rada aspon si trochu kojila ale mojej svagrinej po cisarskom vobec neprislo mliečko ani kvapka,takže je to hrozne,ale to nic nic ine narobime

bianca
16. dec 2008

mas pravdu ale aj tak ma to stve.Trapili sme sa 6 tyzdnov a bolo to onicom

janja ako sa mate?Co fazulka?

radus prave uvazujem kam pojdeme ked budeme mat ten zraz v BJ.Kokso to neni Ostrava 😀 budeme chodit po namesti? 😀

janja2502
16. dec 2008

ahojte dievciny, .....vlastne maminy.
No ja sa mam tak v ramci moznosti. Aj dnes som zvracala, momentalne som v praci. No a fazulka? Uz to nie je fazulka ale nieco trosku vacsie. Ale brusko este nemam. 😖

raduska2006
16. dec 2008

Ahojky,

BI - no asi po namesti a okolo Topli by sme to mohli tiez vziat 😀 😀

janja, aj brusko pride....len musis este chvilku pockat 😉

bianca
16. dec 2008

janja to pride.Ja som mala brucho i pred 😀

radus som zvedava.Si poriesila kocik neako?

tana74
17. dec 2008

Ahojte!
Málo kde sa stretávam s takou témou... ja už síce 13 rokov nebývam v BJ, ale stále sa cítim byť bardejovčankou. 🙂

bianca
17. dec 2008

tana74 ja som s BJ prec 8 rokov ale stale sa tam vraciame tak sa tiez citim Bardejovcanka a dufam ze sa tam coskoro vratime na trvalo

tana74
18. dec 2008

Bianca, to u nás zrejme nehrozí.... ale nič nie je nemožné 🙂

Máte zlatých drobčekov, ja tu mám asi najstaršie deti....

bianca
18. dec 2008

tana dik. 🙂

janja2502
19. dec 2008

ahojte
no dnes je ale skarede pocasie. Pada dazd so snehom. Joj a chodi tu taky tulavy pes a mne je ho tak strasne luto, ale vziat si ho nemozme, lebo ten nas by to neprezil. ☹

bianca
19. dec 2008

janja v Ostrave snezi a snezi.Je stoho akurat clakavica a bordel

janja2502
20. dec 2008

no aj tu je dnes tolko blata ako uz davno nie. Ani von sa nechce ist. 😒 Vcera sme piekli kolaciky...take suchare, takze uz nieco mame. a vy ste na tom ako? kedy to pridete domov?

bianca
20. dec 2008

no mali sme ist uz min.tyzden ale cakali sme na balik tak asi zajtra cestujeme.Dufam ze mamka bude mat napecene lebo ked prideme s malou tak zas nikto nic nespravi 😀

tana74
20. dec 2008

Ahojte, ku nám dnes prišiel môj brat z BJ, ostane tu na štedrý deň a potom aj my ideme na východ k našim. Mám nejaké nové CD-čka do auta pre deti, ale aj tak je to s nimi hrozná cesta. Bianca, ty to máš ešte o niečo ďalej ako my. Malá zvláda cestu v pohode?

bianca
21. dec 2008

tana uplne.Prvy krat sme sli ked mala 3 tyzdne a bomba.Celu cestu prespi. 😵

raduska2006
22. dec 2008

ahojte. Bi, my sme v BJ uz od stvrtka vecera, ale este som nemala cas sa ozvat...ale polepsim sa 😀 inac, cesta hrozna......mala zacala od Popradu vrieskat, tak som s nou a Stefi musela sediet v zadu...

napecene zatial nemame, a ani to nejak nebudeme prehanat...

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre