Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jurocko
27. jan 2009

taktomas fajne raduska jeeeej dva zubky super,nam sa dve tlacia a nechcu vyjst vonku a maly je s tohotaky nervozny ☹
ahojte

bianca
27. jan 2009

jurocko uz Vam idu zuby?Kedy sa maly narodil?Nasa si vsetko strka du pusinky ale tak strasnym sposobom ze ju az natahuje.

jurocko
27. jan 2009

12.9.a dve naraz ved zo spodu mu tak krasne ich vidno uz len prerezat
aj nas všetko pcha dopusinky az sa niekedy povraca alebo ho natahuje 😝

bianca
27. jan 2009

😀 nasa si strci do pusi aj obe pasta.Nechapem

teraz konecne zaspala v hojdacke

Radus nez pojdeme von tak mi vymysli darcek pre Petra na narodky.Musim daco kupit lebo dnes uz je den D.Na hlubinaku snad daco najdem nie?

janja2502
27. jan 2009

bi, co si nakoniec kupila?
my sme dnes boli na utz, vsetko je ok, akurat nam nechcelo prezradit, co to bude. Tak sme trosku smutni, ale hlavne je, ze to zatial vyzera dobre. 🙂

majkuska
27. jan 2009

ahojte Bardejovčanky.Môžem sa k vam pridať?

gabrielkabj
27. jan 2009

jasnéééé majkuska a odkiaľ si si z Bj? Tak vitaj v klube. 😀

majkuska
27. jan 2009

Ano som z BJ. Aj byvam v Bj. Mam 15 mesačnu dcérku Vanessku.

bianca
28. jan 2009

majkuska ahojky.Vitaj 🙂 🙂 🙂

janja nakoniec len sladkosti a spravila som asi milion chlebickov a to bol ten najlepsi darcek 😀

inak decka takto som nasla tu nasu kozu pred chvilkou.Sa z nej zblaznim.Zacina byt nebezpecna 😀

gabrielkabj
28. jan 2009

A na ktorom sídlisku či sa náhodou nepoznáme. 😎

bianca
29. jan 2009

hojte

doniesla sa mi ze vraj v BJ napadlo pol metra snehu.Teda aspon u nas na dedine

janja ty si najblizsie.Pravda?Vraj snezi od vcera a este neprestalo 😕

gabrielkabj
29. jan 2009

No ja som priamo v Bj tak potvrdzujem napadlo asi 3é cm podľa mojho odhadu a ako je to u vás? 😀

janja2502
30. jan 2009

ano ano, pravda. Snehu je kopec. Normalne mi dlho trvalo, kym som sa rano prebrodila na stanicu 🙂

bianca
30. jan 2009

janja chuda.

mama mi vcera volala ze staaaaaale snezi.fuj .Ja chcem jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar

gabrielkabj
1. feb 2009

Bi a aké je počasie u vás? 😨

jitulkabj
1. feb 2009

no sranda, take male mesto a treba si pisat cez net 🙂)) Chodim tu uz vecnost, ale na vas som tu natrafila az teraz 🙂) No nevladzem citat vsetky tie strany, co ste uz zapisali....☹((

jitulkabj
1. feb 2009

Diskutovali ste uz aj na temu Matreske centrum v BJ????
Na nete som nasla v zozname cakatelov akysi MC Domcek....realizuje sa to, ci zase plany poplach??? Bolo by super daco rozbehnut....hlavne v zime je s travenim volneho casu u nas v meste fakt bieda....

gabrielkabj
1. feb 2009

Ahoj Jitulka tak vitaj medzi nami, o tom Mat. centre som nič nepočula, ale bolo by to super ja chodím von s malou skoro každý deň iba keď je veľmi nepriaznivé počasie tak máme program dom, alebo ideme na návštevu, alebo pozveme si niekoho k sebe. No už od Stredy nastupujeme do školky tak to je super. 😉 🙂

jitulkabj
1. feb 2009

gabrielka ..ja to tiez riesim podobne...ale vecne sa po navstevach neda chodit, no nie? Chcelo by to nieco univerzalne...No uvidime, k comu sa dopatram...ci ten Domcek bude naozaj alebo sa z toho vycuvalo....Mali by sme byt akcnejsie a nieco vyspekulovat. Azda nebudeme len tak necinne sediet 🙂

gabrielkabj
1. feb 2009

spomenula som si že kámoška vravela že boli nejake stretávky v dome deti a mládeže na dlhom rade raz v týždni ale neviem či to ešte funguje zajtra jej brnknem a zistím. Keby som nebola teraz tehu tak idem aj s malou na sane ale teraz si dávam trochen pozor. 😀 Ale výbeh je vždy. 😝

jitulkabj
1. feb 2009

no skus zistit, ze co ako🙂....rada sa pridam....pozeram, ze ty uz mas velku slecnu, jeeeej, parada, uz si isto aj spolu pokecate, aj pomoze neskor pri babatku.... 😵

bianca
1. feb 2009

hoj

Gabi myslis v OVe?Tak tu je humus.Fuka ladovy vietor a daco male co sa tvari ako sneh tu prasi.

uz nech je 5.2. a ide sa na na vychod

jitulkabj
1. feb 2009

bianca....tak teraz sa mas naozaj na co tesit. Len aby sniezik vydrzal🙂

gabrielkabj
1. feb 2009

Ano doložim nové fotočky behom týždňa fakt keca až veľa od roka a pol už chodila aj do školky ako 2 a pol ročna len mi vzali rodičovský príspevok tak som ju odhlásila vraj sa dá na adaptačný figa každy si to na úradoch vysvetľuje po svojom. Sara už keca aj po nemecky zopar fráz lebo mam vydatú segru v Nem.tak ju učím nech vie pokecať s bratrankom je šikovná ani neviem po kom hi hi.
A Bi ved sa ohlas a pojdeme na kafe alebo špacíren. 😀

janja2502
2. feb 2009

caute baby, ako pozeram, tak sa nam to tu pekne rozrasta.
jitulkabj....vitaj medzi nami
baby, bardejovcanky. Neviete ci robia v BJ pri pôrode epidural???

bianca
2. feb 2009

janja urcite a ak nie tak ti ho dojdem pichnut 😀 😀 😀

decka my dnes oslavujeme 1.vyrocie //na testiku.

Prave som sa vratila od zubarky.Bleeeeeee.Nenavidim to tam.Zasa som tam nechala pol materskej.Asi sa na to vybodnem lebo je neschopna a pojdem v BJ ku znamemu.Zaplatim tak ci tak a aspon viem ze to vydrzi

a ja snezik nechcem.Ja chcem Jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaar .Nasa ma neskutocne hysaky pri obliekani a kazda vychadzka je skoro ako samotny porod nez sa vyberieme

janja2502
2. feb 2009

ahoj bi, no ja si ani presne nepamatam kedy som nasla // na teste 😀 . A to nie je tak davno. 😀 Ale ratam s tebou a tou injekciou 😀 😀

bianca
2. feb 2009

janja 😀 ale urci tev BJ dakto epidural picha.Za tam je vraj ,,akoze,,ARO

zuzla2
2. feb 2009

ahojte..
hej v BJ sa epiduralka pixa...ale mne bolo povedane,ze aby som si zasla na ARO a zaobstarala si dakoho..pretoze sa moze stat,ze mi nebude mat kto prist pixnut... 🙂 a nakoniec ani nebolo treba 😎

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre