Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

yonanevi
19. feb 2008

som si pozerala tvoju foto ale dako si mi povedoma tak neviem 😀 teraz kde byvas

raduska2006
19. feb 2008

v Ostrave. je mozne ze sme sa niekedy stretli
😉

yonanevi
19. feb 2008

no moze byt

javara
19. feb 2008

Ahojte pekne ste sa rozbehli a je tu veľa nových tvári len škoda že času je málo aby sa tu človek dostal častejšie
Bianca gratulujem a dúfam že všetko bude tak ako má byť
Vidím že už ste pospomínali hocaké mená ale ani jedno mi nič nehovorí, buď som moc stará alebo mladá 😉 ale aj ja som chodila na gympel tak neviem asi ma viac zaujímali chalani
😵

sonoga
autor
19. feb 2008

yonanevi. ja som koncila v roku 2000, ale mam dve sestry a jedna koncila 1998 a druha 1996.

silwietta
21. feb 2008

ahojte baby, som tu chvilu nebola... bola som tyzden v nemocke, lebo ten hematom sa mi zdvojnasobil a spinila som....teraz je vraj uz uplne malinky tak dufam, ze sa uz uplne vstrebe... no a samozrejme som este stale na PN a musim co najviac lezat...

yonanevi
21. feb 2008

moj bratranec je profesor na gympli a aj moje spoluziacky tam ucia 😀

bianca
22. feb 2008

caffte babulky.Mi sme boli doma v BJ

raduska2006
23. feb 2008

ahojky..

bianca ako dopadla kontrola? co miminko, v poriadku????

bianca
23. feb 2008

raduska2006 :no boli sme tam vcera a uz som videla srdiecko 😀 ,ale vobec sa nechelo drobcovi fotit,tak fotku zatial nemame 😕

raduska2006
23. feb 2008

pozeram ze uz mas aj album 🙂 ja som mala prvu fotku v 13 tt. na poslednej kontrole sa malicke tiez nechcelo fotit. ☹ snad nabuduce....4.3. idem na 3D ultrazvuk a tam by mohlo byt vidiet ci ma mimi pindika alebo nie 😀 potom hodim fotky do albumu 😉

ako bolo doma??

bianca
23. feb 2008

jej super.A kam ides na 3D?

Doma bolo dobre.Zatial sme nic nepovedali 😀

raduska2006
23. feb 2008

aspon budu mat prekvapko 😀

na 3D idem do Havirova. bola tam kamoska a citala som aj na fore, ze lekarka je dobra a vraj vsetko ukazuje a vysvetluje.. no a je to aj celkom lacne. mala by nahrat okolo 20 min. video na cd a stoji to 500. potom ked sa vratim, tak ti pisnem ako bolo a aj adresu. keby si chcela ist k nej 🙂

bianca
23. feb 2008

super,ale trosku daleko.v OVe nic nie je?Hovorila si o tom s dr?

raduska2006
23. feb 2008

vraj tu nieco je, ale nikto nevie kde presne 😀 ..s doktorom som o tom nehovorila.ved ta lekarka mi nebude robit visettrenie, ale len ultrazvukom nahra video. a Havirov nie je daleko...okolo 20 min cesta autom

jurocko
23. feb 2008

ahojte kočky,ja tiež byvam v Bardejove,mam dcerku Karinku ma 2 roky a 3 mesiace a čakame druhe babo,som rada že som k vam nakukla

raduska2006
23. feb 2008

Ahoj 😀

bianca
23. feb 2008

jurocko :ahoj 🙂

alenik
24. feb 2008

ahojte!jurocko,aj my sme radi,ze si k nam nakukla 🙂

alenik
24. feb 2008

bianka,aj ja ti drzim palceky,nech je vsetko OK.Aj ostatnym,ktore ste tehu.

sonoga
autor
24. feb 2008

ahojte.
Jurocko, ja ta poznam z videnia z Druzby.
Silvi, a ako sa ti lezi? Ja som tiz mala lezat, ale az v 30tt. a nelezala som, tak ma poslali do nemocnice. ale ty len pekne lez, kedze si v prvom trimestri.
Ja som sem teraz len na chvilu nakukla, lebo sme na "dovolenke" . Rozhodli sme sa, ze naucime Mirka lyzovat. teda nie my, ale instruktori. od zajtra zacina, tak som zvedava 😀 Perfektne pocasie. Na kopci sneh, pod kopcom horuco.

jurocko
24. feb 2008

ahoj,alenka len tak som nakukla apozeram bardejov tak si myslim pridam sa,ti ma poznas z videnia sonogo?a ti kde byvas?myslim ulica?
bianka budes rodit v Bardejove?Chcela by si si vybavit lekara?

alenik
24. feb 2008

ahoj slavi,aj ja som tu minule len tak nakukla...kocky tu nechodia velmi asto a to je skoda. 😕 slavka a ty budes rodit v BJ?Vybavujes dokiho?

raduska2006
25. feb 2008

Ahojte 😉

kresny vikend mame za sebou. skode. pocula som, ze vraj v Bardfejove padal sneh 🙂 . to sa mate. mi tu mame uz jaro, vonku teplucko vtaci spievaju....

aria
25. feb 2008

Ahojte 🙂 môžem sa k Vám pridať? som tiež z bj?

raduska2006
25. feb 2008

ahoj aria 😉

aria
25. feb 2008

ahoj, ináč aj my sme tu mali cez víkend pekné počasie. Nie si náhodou sestra Števa?

silwietta
25. feb 2008

soni, lezi sa mi celkom dobre, radsej doma ako v nemocke, ten tyzden mi stacil... teraz sa uz neviem dockat dalsej poradne a noveho uzv, aby som vedela, ze vsetko je ok...

raduska2006
25. feb 2008

No nahodou mam brata Steva 😀 pokial myslis Onofreja.

aria
25. feb 2008

Raduska, áno myslím jeho, teba tiež z videnia poznám, nebývala si niekedy na nábrežnej ul?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre