Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
12. feb 2009

treba mi tam zavolat a popytat sa na matersku 😖

jurocko
12. feb 2009

ahojteeeeeeeeeeee
jitulka ved mi sa pozname,vsak?spominas?
a kolko ste boli na stretku?
kto tam taky bol?keby som vedela,prisla by som ☹

gabrielkabj
12. feb 2009

Ahojte Janja ani ty ešte nevieš čo čakáte? Tie naše detičky za nič na svete nechcú ukázať svoju výbavu. 😀

bianca
13. feb 2009

janja moja nie ale svokra tam robila

raduska2006
13. feb 2009

bi - tak ta teda necakala ani chvilu 😖

janja2502
13. feb 2009

gabi, no vidis, to je strasne. Normalne som bola smutna, ked to nezistili, ale uz som sa zmierila s tym, ze to zistim az po porode. Ved je to predsa jedno 😉

zuzkaprofant
13. feb 2009

ahojte neviete mi poradit dobreho gynekologa-cku v badejove chcem aby teta isla na vysetrenie ale nevieme ktory je taky oki doky 😉

janulabj
13. feb 2009

😉 ahoj volám sa Jana a chcem sa k Vám pridať.mám stejný dotaz ako zuzkaprofant,poradíte dobrého gynekologa v BJ?dík

janja2502
13. feb 2009

vitaj Jani, no ja ti s tym nepomozem. Ja mam lekara v KE, ale mozno ine baby budu vediet 🙂

janulabj
13. feb 2009

Ahoj budeme sa sťaovať do BJ,tak neviem ku komu zájsť.Som zBJ preč 7 rokov.

janja2502
13. feb 2009

a kde teraz byvate? ja tu byvam (pri BJ) iba od leta. 🙂

janulabj
13. feb 2009

¨Bývame na Morave,a je čas sa vrátit domov.

janja2502
13. feb 2009

aha, no ako pozeram, tak v CR je vas z Bardejova fakt dost 😉

janulabj
13. feb 2009

Ja som odchádzala za prácou,asi ako vačšina ľudí.Ale ak všetko dobre dopadne,tak budeme mať baby,a preto naspať do BJ. 😉

janja2502
13. feb 2009

no to je super. Vidim, ze si este len na zaciatku. Nie je ti zle?

janulabj
13. feb 2009

Ano,zrána,ale nezvraciam,iba mi nechutná jesť,to zvládam až okolo tej 11.A som od začiatku doma,takže nuda a nuda. A ty budeš rodiť v Bj?

janja2502
13. feb 2009

rozmyslam, ze ano. Je to aj blizsie ako do presova a pocula som, ze je tam celkom dobre

gabrielkabj
13. feb 2009

ahojte tak v Bj je naj. lekár Brnušak aj ja ho navštevujem. Je veľmi férovy a všetko ti krásna vysvetlí. 😵

janulabj
13. feb 2009

No dúfam,že je to tam ok.Prešov ma o veľa horšie recenzie ako Bj..aspoň na nete.tak neviem. a čo epidurál,ano?

janja2502
13. feb 2009

no uvidim co a ako bude. Zatial som na tom tak, ze ano, ale uvidim aka bude situacia 🙂

raduska2006
13. feb 2009

ja som chodila k Bernikovej. je dobra ale dlho sa tam caka v cakarni, kym vas zoberie...pri Bernusakovi som rodila Stefi a bol super.chodia k nemu vsetky kamosky, co mam v Bj. 😉
na epidural nemozem povedat zle slovo..mne pomohol a hlavne urychlil porod..ale to je u kazdeho ine.

janulabj
13. feb 2009

A chodíš do práce? mne to hrozne chýba,byť medzi ľuďmi.ale som zdrav.sestra a som od začiatku doma.
😀

raduska2006
13. feb 2009

janula, kde na Morave???

janulabj
13. feb 2009

Šumperk. 🙂 ale len do konca marca.

janja2502
13. feb 2009

ja chodim do prace, ved po porode budem doma, to by bolo na mna dlho, keby som uz od teraz bola doma 🙂

janulabj
13. feb 2009

To máš pravdu,ja som tiež chcela chodiť do ráce,ale DR.mi povedala že nech neblbnem.
Asi ma pravdu,to moje tehotenstvo není na behanie v práci a ťahanie sa s ľudmi.no uvidíme ako bude.

janja2502
13. feb 2009

no to aj moja doktorka ma chcela vypisat, ked som je povedala ze dochadzam do prace 65 km. 😀

janulabj
13. feb 2009

Tak to si v dobrá,ja mám furt nejaké nezrovnalosti na USG a vieš u mňa je to asi deformácia z práce,viem presne čo zlé sa može stať.keď to máš denne na očiach/myslím chorých ľudí/.alebo som divná,ale snažili sme sa dlho a som po gyn operaci,takže radšej v kľude . 😉

janja2502
13. feb 2009

tak to ano, radsej neriskuj. Ja som si prave citala prispevky od bab, co sa im narodili nedonosene deti......joj normalne sa bojim, nech je vsetko ok.

bianca
13. feb 2009

ahojte

janula vitaj as zaroven gratulujem.Ja som mala temin 11.10.2008 a mam pocit ze to bolo uz straaaaaaasne davno.Inak ja mam (teda mala som )spoluziacku v Sumperku zdr.sestru

janja ked mas moznost ist na PN tak chod.Ty tiez neriskuj.Inak ani my sme nevedeli co mame v brusku.Barca sa ako spravna baba dobre schovavala 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre