Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

sonoga
autor
17. feb 2009

jaj, ja zas nehovorim, ze kazdy den. ale ked sme niekam isli alebo som potrebovala dat niekde deti alebo sa mi proste raz za cas nechcelo nieco varit, tak prislo vhod mat nieco take hotove po ruke. napriklad ked chodime do KE na nakupy a tak, tak ked sme niekam isli na obed, tak som len dala v restike zohriat sklicko a bolo. a ked som nemala so sebou, tak som skocila napr. do DM- drogerie a kupila som a mala som.

gabrielkabj
17. feb 2009

No ani ja som Sáre nadávala nič zo sklička asi raz som jej dala niečo ochutnať lebo tu bola sastra z Nemecka a ona tie sklička dosť využívala, ale ani mi to nechcela papať a tiež si myslím že keď sa jej postarám o strav ja tak viem čo jej dávam. A zeleninku aj fasujem od babči tak celkom ok. 😀

bianca
17. feb 2009

gabi to je super ze mas zdroj .Ja som dnes hladala a nasla v obchode mrkvu s Holandska a duhu s Polska.To v tom pripade radsej kupim sklicko

gabrielkabj
17. feb 2009

tak to jó 😀 a čo u vás nové vraj sa teraz oplatí ísť na nákup k vám do čiech aj do Poľska

bianca
17. feb 2009

gabi no neviem.My sme na to na ... lebo manzel je vyplacany teraz skoro 1:1 takze sme mali aspon aku taku vyhodu o ktoru sme prisli ☹

gabrielkabj
17. feb 2009

A Bi kupuješ niečo cez net od vás z čiech? Lebo ja som kúpila autosedačku od vás a z dovozom nás aj tak vyšla menej ako tuna. A dokonca značková Concord. 😎 . Ak máš nejaké dobré str. tak mi ich podsuň 😵

gabrielkabj
17. feb 2009

hej Bi kde si mi zdrhla ja som len odbehla do sprchy a teba nikde no no čo mi to robíš a ja že popiškame 😀

bianca
18. feb 2009

bre rano

decka pouzivate niekto infra teplomer?Neviem aky mam kupit.Soni nemas radu?

Gabi kupujem skoro vsetko cez net ale stranky stale hladam podla toho co potrebujem.Zarucenu mam len lekaren ktr. je uplne super a PPL mi to dovezie az domov

janja2502
18. feb 2009

ahojte dievcata
co porabate? ja som dnes ostala doma a zehlila som. Teraz si vas citam. Vidim, ze preberate prikrmy. No k tomu ja vam neviem zatial nic povedat 😒

bianca
18. feb 2009

janja ahoj.Uz ste zdravi?

jitulkabj
18. feb 2009

Ahojte. Paci sa mi, ze Bardejov si aktivne pise 😉 Nemam nic nove .. a hoci mi tento rok zasnezena zima az tak nevadi, bi, poviem ti, uz aj ja sa neviem dockat leta!!! Milujem horucavy, posedenie na terase...joooj, uz aby to bolo!!!

bianca
18. feb 2009

ja chcem JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAR.Ja neznasam zimu a mala bude urcite po mne

janja2502
18. feb 2009

ahoj bi, no uz sme zdravi. Tak dufam, ze to tak aj ostane. 🙂
Aj ja chcem JAR, hoci neviem v akom kabate budem chodit do prace 😀 Brucho mi rastie zo dna na den.

gabrielkabj
18. feb 2009

Jitulka ty si z vimbargu? Tak to sa možno aj míňame niekedy. 😀

bianca
18. feb 2009

janja nechaj sa vypisat

janja2502
18. feb 2009

vsak doktorka ma uz ani nechcela pustit do prace. Lenze mne nic nie je a v praci tiez nic nerobim a musim tam ostat a urobit skusky. Ach jaaj. Len som zistila, ze v tehotenstve sa mi nejako straca rozum. 😀 Normalne sa mi tazko uci, neviem ci je to tym, ze sa mi slabsie prekrvuje mozog alebo co. Ak mam napisat niekomu dolezitemu mail, tak rozmyslam aj pol hodiny, kym ho napisem. No hroza. 😀

bianca
18. feb 2009

janja to sa vola tehotenska demencia.Potom nastupi materska demencia a nasleduje starecka demencia 😀

janja2502
18. feb 2009

no super, takze pojdem rovno z jednej do druhej 😀

bianca
18. feb 2009

no prave 😀 a jedna je lepsia nez druha

janja2502
18. feb 2009

este sa mi stratila aj moja fotograficka pamat 😠

janja2502
18. feb 2009

sa tesim 🙄
ale ked si to tak vezmes s odstupom casu, tak by si to nemenila, vsak? mala za to stoji 🙂

bianca
18. feb 2009

na 10000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000000%

janja2502
18. feb 2009

tak to si dufam poviem aj ja 😉

bianca
18. feb 2009

urcite nebojaj.Potom pochopis aky si MALA pohodlny zivot. 😀 😀 😀

janja2502
18. feb 2009

no vsak, ja si to uz teraz vravim. Naozaj je to az take hrozne ako to kazdy vravi??

bianca
18. feb 2009

janja este horsie 😀 😀 😀 ale staci jeden usmev a vsetko zabudnute.

janja2502
18. feb 2009

tak to mi doma tiez hovoria. 🙂
ja som fakt zvedava, co za mama sa zo mna vykluje 😀

bianca
18. feb 2009

neboj budes dobra maminka len neodmietaj pomoc.Ja som bola strasna hrdinka a potom som maminu nechcela pustit domov 😀 😀 😀

janja2502
18. feb 2009

ja sa trochu bojim toho, ze som male dieta este nikdy nedrzala. U nas v rodine nemame male deti. Takze sa budem musiet naucit na svojom. 🙂

bianca
18. feb 2009

sama budes prekvapena ako ti to bude prirodzene.Toho sa bal aj Peter a teraz?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre