Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
18. feb 2009

teraz je uz isto macher. 😀
No idem ja uz spat, rano treba skoro vstavat. Bru noc

bianca
18. feb 2009

dobru aj Vam

jitulkabj
18. feb 2009

gabrielkabj....a to si ako na to prisla? 😨 Bud mam deravu hlavu, 😅 alebo som to naozaj niekde spomenula 😀 Ano, som z Vinabrgu....ta co, susedky sme? Na foteckach ta nevidno, takze netusim... 😖

jitulkabj
18. feb 2009

gab....pozeram, ze ty ides z jednej materskej na druhu....alebo medzi tym pracujes??? Len ma zaujima, z coho sa vypocitava druha materska? Berie sa opat do uvahy posledne zamestnanie pred prvou materskou, ak som do zamestnania uz nenastupila??? 😕

jitulkabj
18. feb 2009

Zas som tu posledna 😒 Idem spat, rano skory budicek...uaaaa, tak brunku noc vsetkym, co tu teraz nie ste 😀
janja....neboj, s babatkom ti to pojde cubi-dup...aj mna obcas trapili podobne mory, ale vsetko prejde pri prvom pohlade na vonavucke novorodeniatko 😀 😵

bianca
19. feb 2009

hojte tak prave dorazila stolicka na papanie.Uz som sa tesila ko budem montovat a ona dosla poskladana 😠

raduska2006
19. feb 2009

ahojte, taksom tu len na skok....mam na navsteve mamku, tak tu velmi nechodim....co nove???vidim, ze sa to tu pekne rozbehlo 🙂

janja2502
19. feb 2009

ahojte
no bi... musis sa realizovat v niecom inom 😉
no radus, tak to ti je teraz fajne, taka pomoc je vzdy vitana 🙂

bianca
19. feb 2009

radus mamku mas tu?Ja som ti dnes chcela volat ci nejdete von ked bolo tak krasne ale potom som zacala varit a ...

janja aj budem.malu som chcela prebalit a nez som sa stihla otocit napchala si pod zadok do plienky hrkalky.To matersvo je fakt zabavne

sonoga
autor
19. feb 2009

jitka, ja som prezradila, ze byvas na vinbargu. 😅

janja2502
19. feb 2009

bi 😀 😀 a pockaj ked zacne hovorit 😀

bianca
19. feb 2009

janja no uz teraz sa zacinam bat co na nas nabonzuje 😀

janja2502
19. feb 2009

nooo, uz teraz jej z oci ciha sibalstvo 😀

bianca
19. feb 2009

to hovori aj moja mama 😀

gabrielkabj
19. feb 2009

ahojte áno Jitka Sonička mi to prezradila pri rozhovore , ale to ja som sa jej opýtala. Ano ja som na Grešaka. Nenastúpim hned na druhú mat. lebo Sára ma v Utorok 3 roky a ja sa idem prihlásiť na UP a neviem či mi vznikne narok na nejakú dávku, alebo budem tam evidovaná a le za psí .... 😀 a na mat.by som mala ísť až začiatkom júna. Veď v Stredu idem po úradoch pobehať tak sa teším jak sviňa 😵

jitulkabj
19. feb 2009

gabi....a ty si take veci nezistujes vopred??? 😕 Mozno sa dalo nieco vyspekulovat!! Mala si zajst na socialku a informovat sa. Alebo si vyhladat info na nete. Ja take veci riesim zavcasu ...dnes co si sama nezistis, nikto neprezradi!!!! 😠
ja som Svianteka....dole, tam, kde mame z jednej strany este kusok prirody 🙂) Vlastne aj vy na Gresaka....to je hore pri skole, vsak?.......ci? 😅 Mimochodom, ide sa tam stavat detske ihrisko, bolo na BTV, ze Saleziani dostali dotacie cez projekt a pouziju ich na nove ihrisko - pristupne vsetkym na sidlisku. Vraj do leta bude finito, mame sa na co tesit 🙂
Drz sa na UPcku.... 😀

jitulkabj
19. feb 2009

ja som tu ako barmanka .... odchadzam vzdy posledna. 😀 Tak dopite, hasim svetla 😀 Brunku noc 😔

bianca
20. feb 2009

breeeeeeeee ranko
jitul aj upratovacky chodia posledne.Ale teraz si fakt robim srandu.Nehnevaj sa 😵

jitulkabj
20. feb 2009

Caf bi...samo, ze sa neurazim 🙂))...ved niekedy sa aj tak citim. Napr. dnes beham s mopom uz od rana, zeby som zajtra mala klud. Snad mi to muzik vynahradi 😀
Dnes je v BJ kraaaaaaaaaaaasne slnecno!!!!! 😎 😎 😎

janja2502
20. feb 2009

ano jitus, mas pravdu, len keby to vydrzalo aj zajtra. Ideme do polska kupovat kocik, postielku, a kopec inych veci. Pravdaze ak nebude fujavica.

jitulkabj
20. feb 2009

jeeeej, ake mile nakupy....sa tesis, co?

janja2502
20. feb 2009

no ano tesim, ale radsej to nepoviem nahlas, lebo to dopadne ako s tou svadbou, co sme nesli 🤐 😒
nemam ani sajnu aky typ kocika mam pozerat. Asi to urobim tym stylom, ze kuknem a uvidim 😀

janja2502
20. feb 2009

jitul, a co si ucila?
na zakladnej alebo na strednej?

jitulkabj
20. feb 2009

janja...pozri si diskusiu o kocikoch..trosku ta to domoce, no musis sa postupne zamerat na jeden - dva druhy a citat o nich co najvaic recenzii. To vies, kolko ludi, tolko nazorov....kazdy chvali to svoje 😀
My mame polsky kocik, kupovany tu z BJ, a poviem ti, nikdy viac! 😠 😢 Na jar ho uz menim. Vyhliadla som si Peg perego, tak snad uz budem spokojnejsia.
Taka mala rada, hlavne nech to ma otocne kolieska vpredu, to ulahci kocikovanie 🙂

ucila som aj na ZS, aj na SS, anglictinu... a ty co robis v KE? Preco tak daleko??? 😕

janja2502
20. feb 2009

no mne sa tiez pacia viac s otocnymi kolieskami vpredu. Nepacia sa mi s nafukovacimi a "elektronmi! 😀 Ale tie ze su dobre v zime ked je sneh. Tak ja uz fakt neviem.

Ja v KE studujem na doktorandskom studiu. Cize som tak trochu tiez ucila studentov. 😉

jitulkabj
20. feb 2009

aaa..interne, na fakulte? A co konkretne???

janja2502
20. feb 2009

ano interne, preto si musim svihnut, lebo o mesiac mam dokoncit pracu a v aprili mam skusky. ach jaj
pracu pisem ohladom najmodornejsich technologii, ktore sa pouzivaju v tuneloch

jitulkabj
20. feb 2009

hram sa s malou, tak velmi nepisem....to mas nacasovane natesno. Ale zvladnes, neboj. Mas dobru motivaciu 🙂)
Takze dalsi odbornik na tunelovanie?? 😀 😀

jitulkabj
20. feb 2009

ideme von..tak pekny den...pa

janja2502
20. feb 2009

no to ano, skusky mam 28. aprila a od 1. maja idem na matersku. Bude zo mna tunelarka 😀 😀
pekny den aj vam 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre