Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
25. feb 2009

pockala by som si na odpoved 😝 😀 ...ale moji milackovia uz spia, idem aj ja....bojim, bojim ☹
Brunkunoc! 🙄

bianca
26. feb 2009

dobre ranko 😲

jurocko
26. feb 2009

aj tebe bianca,ja ranajkujeme pizzu 😝

bianca
26. feb 2009

ahoj Jurocko.Mne doniesol manzel rano cucoriedkove vdolky a teraz pijem kavu

jurocko
26. feb 2009

ahoooooooooj maly mrnci ma zvysenu teplotu zo včerajsieho preockovania ☹

bianca
26. feb 2009

jurocko mi ideme na dnes na prve ockovanie lebo neboli vykciny 😒 uz sa tesim

jurocko
26. feb 2009

prve sme nemali nic na druhy den len teraz zvysenu ale veriiiiiiim ☹ zetoprejde rychlo 😒

bianca
26. feb 2009

tak sme po.Mala len zamrncala

janja2502
26. feb 2009

ahojte
ja som uz navarila, aj som si to zjedla. dobre bolo 😀

bianca
26. feb 2009

janja a codobre si varila?

jitulkabj
26. feb 2009

janja...aj ja sa dnes vytesujem z obedu....masko v takej gulasovej omacke s knedlikom..takych veci jem malo, ani neviem preco 😨..uz take slinky mi tiekli....mnam 😝

jitulkabj
26. feb 2009

jurocko....teplota urcite rychlo prejde....minule som vas videla pri Topli, na druhej strane...ale z dialky a mala som na hlave kapucnu, lebo strasnaaa kosa....tak som radsej nekricala, aby ste si nemysleli, ze dajaka sibnuta... 😀

janja2502
26. feb 2009

ja som varila zemiakovu polievku a druhe kuracie prsia po cinsky (so zeleninou a kapustou) a ryzu. A teraz som este spravila puding. Och nieze by som si robila pracu, ale ja sa zapodievam takymito vecami 😅

jitulkabj
26. feb 2009

tie prsia zneju zaujimavo...s kapustou....to som este asi nejedla. Posun recept, rada skusim 🙂

bianca
26. feb 2009

juj ja mam super recept na kuracie prsia s pekink.kapustou alebo cinskou ale zo je spacialitka mojho manzela

kur.prsia
kapusta nakrajana
žampiony
sojova omacka
sem tam pridame bile vino

trocha solamylu na zahustenie opecie sa to tesne pred podavanim(ale ked nie je MM doma tak to upeciem naraz)

janja2502
26. feb 2009

kur. prsia oprazis na oleji a mede. pridas pokrajanu hlavkovu kapustu, mrkvu, hrasok, kukuricu, sol, korenie, kari a podavas s ryzou

bianca
26. feb 2009

a dost o jedle kurnik

gabrielkabj
26. feb 2009

ahojte dnes bol super deň,že Jitka? 😀. Ale aj na zajtra mám milé povinnosti tak Slávka dúfam, že to bude skoro ok. Zajtra na obed šišky mňam. 😵

jitulkabj
26. feb 2009

gabi, dik za pozvanie, ale zajtra to nepojde. Uz som dohodnuta na stretko v meste, mame nove info ohladom MC, ideme prediskutovat 😵 Vraj to vyzera celkom ruzovo....asi sme konecne natrafili na spravnu osobku 😉 Urcite budem informovat. Pozdrav Sarku, ze k vam prideme buduci tyzden, uz sa nevieme dockat 🙂 🙂

gabrielkabj
26. feb 2009

Tak ok , ale hneď v Pondelok 😵 Teškame sa obe a dík za pozdrav. Idem cha už sa nebudem ďalej ničiť 😀

bianca
26. feb 2009

jitul tak potom hod info o centre

jitulkabj
26. feb 2009

hodim, hodim, vsetko bude...len nech to MC hlavne bude.... 😕 Do leta este daleko, treba teple miestecko na stretavky 🙂

jitulkabj
26. feb 2009

aby sme nechodili po domacnostiach ako svedkovia Jehovovi..samo, bez urazky, ak by to zobral niekto osobne 😖

jitulkabj
26. feb 2009

baby, prave citam o bioproduktoch ako pseno, spalda, pohanka a ine....
Pohanku mam uz odskusanu, mne celkom chuti, nasla som aj recept nasladko, tak cez vikend skusim. 😉
Vy mate skusenosti??? Zaujima vas zdrava vyziva?...ja len, ci neposuniete nejake odporucania, recepty....kde a co nakupujete. U nas v BJ je asi iba jeden racio obchod, aj to az hore v bufete v nemoc. areali. 😒

Ozaj, Soni, vy v lekarni take veci drzite??????? asi tazko, vsak?

bianca
26. feb 2009

jitul a na dlhom rade uz neexistuje racio?

jitulkabj
26. feb 2009

prave to z Dlheho radu sa premiestnilo hore k nemocnici...to je uz na mna dost daleko.... s 😠 kociarom sa terigat....

bianca
27. feb 2009

no ta to bol ca obchodny tah ty kokso.S frekventovanej ulice sa vytrepat tam kde sa promenaduju dochodci.No bomba.nabuduci sa mohli odstahovat rovno na Bellevue

bianca
27. feb 2009

teda neviema sa meno toho hotelu pise ale urcite vsetci pochopite

janja2502
27. feb 2009

ahojte
som rada, ze sa vam rysuje to MC. Aj ked ja sa tam asi ani nedostanem. Uz teraz nemam cas, nie to este potom 😒

bianca
27. feb 2009

janja neboj.Ak ti ma kto pomoct tak je to v pohode.Az na ten spanok.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre