Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
2. mar 2009

jurocko...Hm??? a cooooo??? napis IP, nech nikto nevidi, cheche 😀

jurocko
2. mar 2009

dakujem jitka si zlata ano tobiasko je fakt nebesky anjielik mi nevieme ze ho mame doma...poklad nas
na stretko sa tesim....a bola by som rada keby sa nam to podarilo a všetko sa konalo podla nasich predstavach
rozmyslala si aj ti o nijakych aktivitach?
svokra ta pozdravila?hm
a kolko budme na stretku? 😢

bianca
2. mar 2009

aninka3 vitaj 😵

jitulkabj
2. mar 2009

no na tomto stretku vela nie...lebo by sme asi nic neporiesili,,,vies si predstavit napr desat mam a k tomu este desat deti??? to by sa fakt nedalo rozmyslat...a ani by nebolo kam st s tolkymi ludmi...takze zatial sa stretneme stvorka, co sme uz raz boli spolu, vtedy sme to zacali preberat...no ale ty sa mozes urcite pridat do päťky 🙂

jurocko
2. mar 2009

🙂 ahoj biiiiiii

jitulkabj
2. mar 2009

chcela som povedat, nebolo by kam ist....sadnut si s tolkymi ludmi!!!

jitulkabj
2. mar 2009

svokra nepozdravila ☹ asi zabudla...neva..teraz uz viem 😵

jurocko
2. mar 2009

jooj jitka tak ja sa nechcem velmi miesat ak mate svoje?hm?mam nijake napady a velmi si ich zelam a prajem aby sa uskutočnili

bianca
2. mar 2009

jurocko ahoj

jurocko
2. mar 2009

ved jasne to mas jitka pravdu..pojdem rada s vami a čo sa bude konkretne riesit?hm?

jitulkabj
2. mar 2009

no len tie aktivity, aby sme mali jasnejsiu predstavu...a buduci tyzden sa mame stretnut so zenou z Mest. uradu, ktora nam ma dohodit priestory...Chceme, aby videla, ze mame plan a odhodlanie
😝

jurocko
2. mar 2009

to ano--jooj ale sa tesimani nevies ako... 🙂

jitulkabj
2. mar 2009

och, ty jedna 😀 😀 ....idem citat Dietatko..tak zatim vsetkym...popismenkujte si bezo mna...pekny tyzden 😵

jurocko
2. mar 2009

ja dopijem čajik a idem spinkat,drahy mi zaspal na gauci..dnes sa vratl z 24 zo sluzby chudacik moj krasny ☹
dorbu nocku papa

bianca
3. mar 2009

dobre raaaaanko

janja2502
3. mar 2009

dobre rano aj vam 🙂

jitulkabj
3. mar 2009

ajojte mamicky atehulky, vsetko ok?? 😉

jitulkabj
3. mar 2009

janja..uz si riesila matersku, nieco nove...bude sa dat nieco vymysliet?

janja2502
3. mar 2009

ahoj jitus, volali sme tam, tak ta pani bola fakt velmi mila a povedala nam ake su moznosti. Takze jeden den tam budeme musiet ist a vybavit to. Mesacne by nam to mohlo spravit nejakych 600 sk navyse. Aj to je lepsie ako nic. 😉

bianca
3. mar 2009

hojte.

janja kazda korunka dobra ze?

janja2502
3. mar 2009

veru tak bi ked mame toho pred sebou vela. 😖

jitulkabj
3. mar 2009

janja ...nuz, tak si asi trosku iny pripad ako. ja. Predpokladam, ze ty si hned po studiu isla na doktorat, teda nemas ziadne odpracovane roky. Ale mozes sa spolahnut,ze ta pani ti poradila najlepsie, ako vedela 🙂 Aspon nieco.... 😵

jitulkabj
3. mar 2009

idem upratovat, mala zaspinkala, je cas spravit nieco uzitocne, aj ked sa mi velmi nechce... ☹

jitulkabj
3. mar 2009

bi..tvoj muzik tak vela pracuje?? Uf, nezavidim. Musis mu dat potom dobru masaz, aby trochen zrelaxoval 😀

bianca
3. mar 2009

jitul hej pracuje.No neviem kto komu bude davat masaz lebo byt mesiac s nasim dietatom uplne sama je tiez fuska 😀

janja2502
3. mar 2009

no tak si ju date navzajom 😉

raduska2006
3. mar 2009

Ahojte...

tak sme sa prave vratili z prechadzky...bola som malej kupit autosedacku, bo z vajicka jej uz zacina vycnievat hlavicka 🙂

bianca
3. mar 2009

radus tesim sa na zajtra

raduska2006
5. mar 2009

Ahojte....

co sa deje ???? Bardejov taham az z tretej strany... 😨 😨 😨

uz ste to cital..... tragedia ☹

http://tvnoviny.sk/spravy/krimi/video-tragedia-...

gabrielkabj
5. mar 2009

ahoj ja som sa to dozvedela dnes ráno ked som bola odviesť malú do školky hroznéééééééééé ☹ nechápem to ale asi to musel byť poriadný skrat v hlave taj matky myslím že úplný preskok

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre