Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janja2502
9. mar 2009

caute baby
...ze jarna unava.... ja nemam cas oddychovat. Pracu som dokoncila v sobotu a v nedelu bolo kopec varenia, potom sme sli k babke a vecer este zehlenie. tak dnes mam dufam taky oddychovy den. 😵

raduska2006
9. mar 2009

Bi - a preco by si ich mala natrhnut....nemozes tak rozmyslat, lebo potom nikam nevycestejes 😀

janja, ta ty si inak sikovna....ja som cely vikend nic nerobila.. som si dala oddych. dokonca som ani nevarila, lebo David varil 😉

janja2502
9. mar 2009

och radus, ty sa mas 😀
no ten minuly tyzden bol fakt narocny. Chodila som do prace, pisala pracu a este k tomu stale nieco doma. Dufam, ze teraz uz bude volnejsie.
ja som dnes ani do prace nesla. ma tak bolela hlava, ruky som si nejako zalezala a este k tomu som dostala aj krc do nohy. och ked nic tak nic a ked to zacne tak sa to na cloveka lepi 😀
deticky posluchaju?

bianca
9. mar 2009

radus sak ja furt myslim na najhorsie,

janja ty oddychuj.Krce este len pridu .Ja som mala take ze som nemohla i 4 dni na nohu stupnut.Na to zabera magnezko

janja2502
9. mar 2009

to fakt??? no super. ja som myslela, ze to len dnes 😅

bianca
9. mar 2009

ojojoj ked budes mat take stastie ako ja tak si uzijes.Keby sa to opakovala tak to povedz na poradni a urcite ti da magnezko ak bude vsetko ok

janja2502
9. mar 2009

mam magne B6 doma. tak ho asi vezmem.

raduska2006
9. mar 2009

deticky su zatial dobre, ale mala sa pokusa liezt, tak treba na nu uz davat pozor....

vcera sme prvy krat neplanovane kakali do nocnika 🙂

janja2502
9. mar 2009

no vidis, to je super. Moj kolega ma skoro 3 rocneho syna a tomu sa veru na nocnik nechce.

bianca
9. mar 2009

ja som zacala s nocnikom ako 8 mes,mimco 😀

raduska2006
9. mar 2009

ja som zacala davat Lauru hned ako vedela sediet.... najprv stale po zobudeni..to je istota, ze sa vycura

janja2502
9. mar 2009

ano baby, tak by to malo byt. Ja som uz tiez 6 mesacna sedela na nocniku

bianca
9. mar 2009

ja som zvedava kedy zacne nasa sediet.Hned ju tam picnem.Dam jej knizku a na nohy deku a bude hacat

jurocko
10. mar 2009

moja karinka sedelana nocniku od 8 mesiacou a zacala sa pytat na 1 rok 10 mesiacou...som zvedava ako tobiasko,jeho tiez chcem davat na 8 mesiacou..
mam kamosku ktora ma syna ktory bude mat 3 roky v juni a nepyta sa
a moja znama mi povedala ze jej syn od 4 mesiacoch uz plienky nenosi...chapete?ja nie...ona sa mi cudovala ked videla ze ja karinke ktora mala 1 rok a nieco ze kupujem plienky...dobra haluska nee?

gabrielkabj
10. mar 2009

no jasnééééééé 😀 že vraj nenosí plienky ale zrejme myslela na tie bavlnené cha cha cha 😵 😵 😵 asi bola na práškoch keď pustila taaaku halušku. A ako sa mi maš Slavka? 😎

bianca
10. mar 2009

cuate

teraz sa propaguje bezplienkova metoda ale podla mna je to somaria.Nemam cas cely den sledovat ci mala cura alebo nie

sonoga
autor
10. mar 2009

dieta do 18 mesiacov nevie ovladat svoje zvierace, takze mozno ze sa postasti ,ze ked ho date na nocnik tak sa nahodou vycura alebo vykaka, ale ono to neovlada. az od 18-tich mesiacov si to zacina uvedomovat a vie, ze to dokaze ovladat. Mirko sedel na nocniku asi tiez od 8-ich mesiacov, ale skor asi pre zabavu. raz zacas tam aj nieco nechal. a Zinu, ked sme dali na nocnik, tak revala o dusu a az teraz zaciname pozorovat, ze vie co to je. ma 19 mesiacov a uz nam aj raz za cas aj ked ma plienku, ukaze, ze jej treba cikat alebo kakat. alebo povie kaki, hoci jej treba cikat. a ta bezplienkova metoda je asi naozaj pre matky, ktore sa nudia a nemaju co robit. alebo maju cely byt potiahnuty igelitom.

jitulkabj
10. mar 2009

soni...uplne suhlasim, ale taktiez zastavam nazor, ze nie je na skodu ucit dieta privykat na nocnik od chvile, ked uz vie samo sediet. Mozno sa aj nasej malickej dari byt uspesnou iba nahodou, ako ty vravis, ale som si ista, ze o to skor bude rozumiet, co na nom vlastne robi a na co nocnik je.
My na nocnik chodime od Vianoc, teda od 7 mesiacov a musim poklopat, cikame don zakazdym, ked sa Lori posadi...a obcas sa podari aj viac 😵
Ja som urcite za vcasne ucenie!!!!Ale bezplienkovej metode akosi nemozem uverit!!!
S tym igelitom si ma pobavila 😀 😀 😀

jitulkabj
10. mar 2009

a pozdravujem vsetky usilovne mamicky....posledne dni som tu pomenej....vela casu travim vonku na slniecku 😎 😎 😎

janja2502
11. mar 2009

caute baby,
ja sa prave snazim zo seba nieco vypotit, robim clanky. Chcela by som ich dat v piatok na uverejnenie. Drzte mi prsty.
A este sa vas chcem spytat, tie co ste rodili v BJ. Mali ste dieta hned pri sebe na izbe? kupali ste ho sami? prebalovali? no skuste mi napisat vsetko co vas napadne. Nech sa spravne rozhodnem.

raduska2006
11. mar 2009

Ahojte

Jitul, to mate v Bj dobre, ked svieti slniecko... nam stale prsi, a ked neprsi, tak je pod mrakom ☹

bianca
11. mar 2009

radus na dubine do teraz snezilo 🙄

raduska2006
11. mar 2009

Bi aj u nas snezilo...

sme boli vcera na poradni, tak mame 7mesiacov, 7000g, 70 cm.. 🙂

bianca
11. mar 2009

radus paraaaada.Keby som ti porozpravala co Peter vyviedol tak padnes na zadok.

sonoga
autor
11. mar 2009

jitka, ale si nam zakrikla to nase pocasie, co?

jitulkabj
11. mar 2009

soni....to fakt! Este doobedu som bola v meste (behacky po uradoch) - pocasko v norme, a poobede bum-ho dazd! ☹ Teraz mozem tak hrat doma Clovece...len s kym??? 😒

gabrielkabj
12. mar 2009

ahojky tak ja som rodila v Bj ale porod bol ráno o 7 30 a tak hned po porode mi priložili malu k prsníku aby sa prisala potom mi ju vzali a dali až na ďalší deň rano lebo prvý ďeň nedavajú asi nikomu baby aby si žena oddýchla ale mohla som ísť na ňu pozrieť len otázka je či budeš vládať alebo poprosíš sestričku aby ti ju priniesla na chvíľku pokial bude všetko ok.
Ak chceš ešte niečo vedieť kľudne sa pýtaj. Alebo dame stretko v Bj. Kde maš lekára v Bj?

janja2502
12. mar 2009

gabi, ja mam lekarku v KE, ale rozhodujem sa ci rodit v BJ alebo v PO, tak preto sa pytam. Ale potom si ju mala pri sebe?? aj si ju tam kupala?

bianca
12. mar 2009

gabi tu porodis,zasiju a do 2 hodin mas mimi na izbe

uz mame nausnice

a tu hnusne sneziiiiiiiiii

raduska2006
12. mar 2009

Bi - tak uz je Barborka dievcatko ako sa patri 😀

Mne dali malu az na druhy den rano, pretoze som sa na izbu dostala az o 23.00 😉 ale uvitala som to..aspon som si trochu oddychla

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre