Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
3. sep 2008

tak to bol asi aj nas.Len skoda ze Peter ma nocne a neviem kedy sa tam dostaneme i ked daco vymysla lebo ho tam nechce nechavat

bianca
3. sep 2008

inak nevies nahodou ako dlho cakala na kocik Hufi?

adkami
3. sep 2008

ahoj soni tak tu stranku som nasla lebo mi kamoska poslala link na album jednej maminky tak som to nasla.....a Katka mi mozno aj spominala tuto stranku ale tak ja mam momentalne tehotensku sklerozu takze nepamatam....no tak som sa aj zaregistrovala...vies teraz doma nuda materska a tak takze si to trosku riadim po nete...aj ked sa mi teraz pokazil laptop spadol mi windows a vsetko musim davat dokopy......a nic nefunguje....teda nieco by aj hej ale tak hlavna vec ktoru ja potrebujem je kamera...lebo tak volam domov nasim a pod. a nemozem teraz...tak to asi odnesiem do servisu nech to pozru a vybavia....mam ho v zaruke stale takze pohoda....ako sa inak mas??dufam ze fajn a co deturence??inak som sa pozrela na tvoje albumy tak vidim ze mala ti rastie ako z vody....clovek to bada az na detoch ako rychlo rastu ze???tak sa ozvi budem rada.... 🙂

gabrielkabj
3. sep 2008

čawalo žienky nie Lenka nebola moja spolužiačka ale chodila na zdravotnu školu s mojou sestrou Jozefinou ale chodila niekedy aj s mojim kamošom chodili sme spolu von tak ak si s nou v kontakte tak ju pozdrav a možeš mi aj o nej niečo napísať alebo ak ma skype tak ak suhlasi mi ho možeš napisať do IP.

adkami
4. sep 2008

ahoj gabi...tak akoze mozem ju pozdravit ale neviem ci bude vediet lebo nepoznam tvoje priezvisko.... ☹ no ale pokusim sa jej to vysvetlit....a zasa druha vec dufam ze sa k nej dostanem...ona je v anglicku uz 4roky...ma sa dobre...aspon co ja viem...zvykneme si pisat dost no poslednu dobu akosi nemame asi ani jedna casu....neviem....ale tak ja jej napisem a uvidim co povie...a co sa tyka toho skype...tak ja sa jej najprvy opytam a potom ti dam vediet...predsa nerada by som niekomu dat taky kontakt ked o tom doticna osoba nevie....ale opytam sa urcite....tak ozvem sa az zistim nieco blizsie... 😅

sonoga
autor
4. sep 2008

adi, clovek bada na cudzich detoch ako rychlo rastu. ked uz budes mat babo, tak ani nepostrehnes ako rastie. no, ty kokso. Mirko uz chodi do skoly. Ja som prvy den v skole plakala (teda myslim, ked som nastupila ja na zakladnu, nie teraz). a on nie. tak asi nie je po mne. Moj maly statocny Mirko 😢 ( 😀 😀 😀 )

adkami
4. sep 2008

no soni tak to ano....v dnesnej dobe su akosi deti psychicky silnejsie...ale mozno nie vsetky...nasa valika sa napriklad velmi tesila a nepllakala...praveze este prisla zo skoly a asi tyzden po tom rozpravala a aka bola z toho nadsena.....takze mozno je to aj dobou....no verim ze na detoch to vidno najviac...lebo to vidim na nasej valike ved je z nej uz velka slecna a stale mam pocit akoby sa nedavno narodila a pritom mi mozno ochvilu povie ze akeho ma frajera.... 😀 😀 😀 ... je to strasne rychlo....ved aj mne sa to uz blizi takze coskoro aj my budeme uz so starostami z radosti....inak pozdrav Katku odomna..a co zuza ste este spolu v kontakte???drz sa soni a vsetko zdravie pre tvoje deticky 🙂

bianca
4. sep 2008

Lov?

lovacka
4. sep 2008

sevas 😀

bianca
4. sep 2008

uz mame kocik

lovacka
4. sep 2008

ja sa taaaaak nusdiiiiiiiiiiiiiiiim

bianca
4. sep 2008

ja nie.Ja som unavena

lovacka
4. sep 2008

a mas aj foto?

bianca
4. sep 2008

hej v albume

lovacka
4. sep 2008

uz som kukla paradny je

bianca
4. sep 2008

no sme nanho cucali jak blazni

lovacka
4. sep 2008

vsak si uz teraz asi aj mozes pripadat tehotna vsak 😀

lovacka
4. sep 2008

ti tisko zavidim.inac ake to je ked neviete ze ci to bude chlapec alebo doevca

lovacka
4. sep 2008

inac dnes som pisala so sue tak uz normalne maka kazdy den v praci 😝 a drobec ide do jasli od oktobra

bianca
4. sep 2008

joj chudak .A pytala si sa jej na tie fotky?

lovacka
4. sep 2008

jujn hej mam ich na skype poslem ti ich z domu tu nemam skype

bianca
4. sep 2008

ok.Nechces puding?

lovacka
4. sep 2008

nem drazdi 😠

bianca
4. sep 2008

rychlo hovor bo dochadza.Mam cokoladovy

lovacka
4. sep 2008

ma chces naserkat co

bianca
4. sep 2008

standartne 😀

lovacka
4. sep 2008

vsak vidim cica ma serka

bianca
4. sep 2008

uz ti je lepsie?

lovacka
4. sep 2008

hej lebo som bola na wc 😀

bianca
4. sep 2008

ja myslim to o com sme pisali 🙄

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre