Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

babacik
30. aug 2009

bianca:ja som uz svoje jarmoky presla,a teraz uz chodia len deti,ja som velmi nervozny clovek a vie ma to tlacenie a kricanie a buchanie jeden do druheho,tak vytocit 😠 😠 mozno je to aj preto ze uz som dost dlho nebola niekde si posediet a odreagovat sa,a tak by som to potrebovala ☹ ☹

bianca
30. aug 2009

bab nic to.Ja som tiez nervak a jedneho casu ked do mna niekto stuchol tak som stuchla aj ja jeho.Ta tlacenica je masaker

inak decka co tak neake stretko i v BJ ??? My sme dnes boli v Ostrave 3 oktobrovky s prckami 1x na kavu a fajne nam bolo

babacik
30. aug 2009

ja by som bola za ja budem mat teraz casu,ved budem na podpore 😒 😒 a co ostatne mamicky nato? 🤐 🤐

bianca
30. aug 2009

babcik to mi je luto ☹ kriza je svina.My cakame kazdy den co sa bude diat lebo od MM prepustili uz neuveritlne mnozstvo ludi

bab my by sme mohli aj v Raslaviciach 😀 😀 😀 ale v BJ bude asi lepsi vyber 😀

janja2502
30. aug 2009

no tak sa len rychlo vyliec.
My sme boli v sobotu asi tak na 4 hodky na jarmoku. Sasku sme nebrali, bol tam velky hluk. Ostala doma so svokrovcami. My sme boli na kolotococh, ojedla som sa cukrovej vaty a bravcoveho kolena 😝 Nakoniec sme uz museli utekat, lebo strasne zacalo prsat.
No stretko by som brala aj ja. 😉

bianca
30. aug 2009

super.Tak skuste navrhnut termin.My v priebehu tyzdna cestujeme domov

babacik
30. aug 2009

tak ja idem do bj zajtra a potom vo stvrtok a potom az 9.9. 😅 😅

gabrielkabj
1. sep 2009

čawte no ak sa bude dať tak dojdem aj ja na stretko len dajte vedieť kedy...

od zajtra mi ide Sára do školky tak možno to bude ľahšie zorganizovať pre mňa... 😎

bianca
5. sep 2009

caute

vobec nemam cas sem pozriet.Nasli sme byt co sa nam velmi paci tak nas caka obhliadka a snazime sa pozhanat peniaze kde sa len da ... hrozne ale pokial to dobre dopadne tak budem zasa Bardejovcanka 😵

jurocko
5. sep 2009

vazne Bianca chystate da do BJ?byvat?ved nie si rada?

bianca
5. sep 2009

jurocko hej chystame a ani nevies ako sa tesim.Si neviete predstavit aka by som bola rada keby sa nam bytik podaril.Uz mam dost kocovania hore dole.V pondelok volame maklerovi ohladom obhliadky bytu

sonoga
autor
6. sep 2009

a budete mat byt priamo v BJ?

bianca
6. sep 2009

soni ano ale este sme ho nevideli.

gabrielkabj
6. sep 2009

bi tak držím palce

macikjm
6. sep 2009

bi...aj ja drzim palce...nech sa vam to podari...

bianca
6. sep 2009

dakujeme.Zajtra rano volame maklerovi a uvidime.Vecer napisem.Celu noc som nespala a premyslala a ked som o 4 rano konecne zalomila tak sa zobudila mala .No parada.

macikjm
7. sep 2009

bianca...poznam take prebdene noci....je to vazna udalost taka kupa bytu...no nerobime to kazdy den...ked sme kupovali byt my, tak sa mi este nemal kto budit, ale za to, som isla do roboty ako sova... 😀 😀

bianca
7. sep 2009

macik 😀 😀 😀 ja ked si predstavim ze by nam to fakt vyslo a stahovali by sme sa tak si asi budem musiet daco dat.To zas bude akcia gulovy blesk...370 km...no coment

sonoga
autor
7. sep 2009

bianca, a ke mate vybrety ten byt, na ktorom sidlisku, resp. ulici? alebo este nemate vybraty konkretny byt?

janja2502
7. sep 2009

ahojte
fiha, co to tu citam. Takze Bi bude zasa v BJ. NO to je super 😵 Ja som tento tyzden u rodicov a som celkom rada ze ani na internet nechodim. 😉

jurocko
7. sep 2009

bi drzim palceky nech vam to vyjde
ja som dozehlila a teraz surfujem a deticky spinkaju a nas tatik je v lese a tam spi pride az rano..chudacik brrrr zima
my v sobotu ma 1.rocik mame 4 zubky a 5 nam vyjde tak za dva dni uz je na ceste blizko 😀
v nedelu bude oslava..balony,torticka a tak..velmi sa tesime
uz sami chodime..je taky zlatucky a zajtra nas caka ockovanie a poradna na rok tak som zvedava

bianca
8. sep 2009

hojte

soni je Jiraskovej len mekler sa nemohol vcera dovolat majitelovi takze este nemame dohodnutu prehliadku.Som zvedava ci sa tam bvobec dostaneme

janja super ze si u vasich.Aspon odpocinies.

jurocko super ze chodite.My nie a nasa stale len 2 zuby uz par mesiacov stav nezmeneni.Cele horne patro ma opuchnute a vidim biele konceky no nie a nie sa prerezat a mala ohlodava aj kvetinace.Hrozne.Chuda.Trapi sa a trapi .

bianca
9. sep 2009

ahoj

tak decka z bytu nic.Je nadherny no bude volny az v marci a mozno ani vtedy nie takze...zaplatit zalohu a cakat pol roka je blbost.Som sklamana

macikjm
9. sep 2009

oooooooooo bi...tak to je fakt blbost...a iny nie je???? 🤐

raduska2006
10. sep 2009

Bi - skoda, ze to nevyslo....

inac, my uz konecne chodime 😵 a viac ako len 3 kroky okolo gauca...

najjulinka
11. sep 2009

Ahojte Bardejovčanky. Chceme ist do Slovobuvy kupiť deckám boty... Neporadite kde to presne je a neviete či je otvorená tá podniková predajna aj v sobotu doobeda? DAKUJEM. 🙂

najjulinka
11. sep 2009

No pozerám na Google Earth. Tak si en chcem overiť. Je to tam ako Mnichovský potok??? Na pravo Mnichovsky potok a na lavo Slovobuv???

jurocko
11. sep 2009

nie v sobotu nie je co ja viem otvorena predajna

jurocko
12. sep 2009

ahojteeeeeeeeeeeeeeee
dnes mame 1.ročik a 6 zubkou

dnes sme mali oslavu..deti sa vyblaznili,boli kamosky..bolo super
a zajtra rodinna oslava
pekny večer

raduska2006
13. sep 2009

jurocko, blahozelaaaaameeeee Tobiaskovi 😵 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre