Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
8. júl 2008

solwi neviem.nevolala som tam.V piatok mam poradnu

silwietta
8. júl 2008

ale prezila si to v pohode,ze?

bianca
8. júl 2008

toto hej ale popoludnie s majutelmi bytu kde byvame uz nie

silwietta
8. júl 2008

☹ to je nemile... dufam, ze sa vam cim skor zadari najst nove byvanicko...

bianca
8. júl 2008

to hej len mam s toho des lebo tie ceny...

bianca
9. júl 2008

ahojte

radus zabudas sa hlasit 😉

bershka
9. júl 2008

čau bianca

bianca
9. júl 2008

bers ahoj.Ides do nasej temy?

raduska2006
9. júl 2008

tak uz som tu 🙂 cely den som sedela u kamosky na zahrade a az teraz som sa vratila domov..Bianca - hod mi cislo do IP a nabuduce ta vezmeme s nami, nech sa nemusis doma nudit sama...tak sa budeme nudit tri 😀

Hlasim stale 2v1 😀 😀 takze nic nove...a pre istotu dodavam, ze zajtra tu budem tiez asi az poobede..

co podnajom? stale nic? a aky byt hladate a do akej ceny, keby som nahodou nieco videla...

bianca
9. júl 2008

radus prave som ti chcela napisat ze vymenime cisla lebo som nervozna

tak nakoniec zostavame v starom byte.Dohodli sme sa nakoniec tak ze im pojde 4000 a inkaso 2700 kc tak necelych 7000 budeme platit mesacne

raduska2006
9. júl 2008

tak to su pekne narocni 😝 ...no skoda, ze to nebolo skor..lebo kolega od Davida prenajimal 3+1 za 7000.. ale keby som nahodou nieco vedela, tak ti dam urcite vediet..

raduska2006
9. júl 2008

uz som.....

bianca
9. júl 2008

my sme to uz teraz nechceli komplikovat pred porodom.

raduska2006
9. júl 2008

no bolo by to dost narocne sa teraz stahovat...

bianca
9. júl 2008

no prave.tak dame o 1500 kc viac ale co uz

raduska2006
9. júl 2008

no par mesiacov to budete musiet vysdrzat a ked sa drobec narodi, tak sa prestahujete.....

bianca
9. júl 2008

hej ale asi uz na slovensko pojdeme.Peter bude chodit na tyzdnovky a ja budem doma revat

raduska2006
9. júl 2008

a kde pojdete? k rodicom ?

bianca
9. júl 2008

ano

raduska2006
9. júl 2008

takze tiez nic moc...

bianca
9. júl 2008

hej ale uz budem mat prcka a starosti plnu hlavu a bude to ine len asi budem tazko znasat tych 14 dni bez Petra

raduska2006
9. júl 2008

no mozno sa to nejako spravi a nakoniec to dopadne dobre....budem drzat prsty..

bianca
9. júl 2008

drz moja drz

bianca
10. júl 2008

dobre ranko 🙂 🙂 🙂

raduska2006
10. júl 2008

tak sa hlasim 😀 😀

bianca
10. júl 2008

hej vam naoisem co sa my dnes stalo

bianca
10. júl 2008

tak najpv my zdochol mobil.Potom som nestihla elektricku k dr, tak som musela cakat na dalsiu 20 min tak ze pojdem inou ale ta sa posr.a ja nestihla ani pripoj tak som bezala na dalsiu asi tak kilomerter a k dr. som doletela s vyplazenym jazykom a kedze mobil mrtvi ja skoro tiez lebo som mala zraz s kamoskou a nemohla som jej zavolat.Mala som pre nu peniaze za najomne.Tak som utekala do roboty aby som jej zavolala s pevnej ale nebrala to tak som vzala cislo a utekala k dalsej dr.na kontrolu.Nakoniec som jej zavolala s butky a to ona uz bola tam kde sme mali ist tak nez my vysvetlila kde to je a ako sa tam dostanem tak som prevolala plno penazi.Nez my siel autobus tak som sa nacakala ako blbec.Potom som dorazila na miesto kde ma mali cakat a nikto nikde,Cakala som tam 45 minut ako debil a nakoniec som sadla na elektricku a sla domov.Cestou som si zmyslela ze pojdem s mobilom do opravy ale nevedela som ako dat manzelovy echo ze mobil umrel tak som pani v obchode s telefonami uprosila aby my pozicala jeden iba na zavolanie.Na moje prekvapenie manzel dvihol a dohodli sme sa ze kupim mobil ktr.on dlho chcel a ze ja si zoberiem jeho docasne a on bude mat novy aby vedel ze som ok.Tak super nie?Kupila som novy mobil,postazovala sa mamke co sa my prihodilo a sla domov.Pridem domov,zistila som ze zo mna zas daco vypadlo.Poplacem si a poviem si ze to vyriesim zajtra s dr. napisem jednu SMS,manzel my zavolal a mobil jebl...tak zasa obliect a spat do obchodu.Na stastie mobil vzali v pohode a vraj do zjtra objednaju novy a mne dali nahradni.Normalne som s obchodu isla s revom

raduska2006
10. júl 2008

no to bol teda den.....no ked sa serie, tak sa serie...

bianca
10. júl 2008

to uz je cely tyzden som zvedava kedy to skonci

raduska2006
10. júl 2008

snad to nepotrva dlho 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre