Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
22. jún 2009

Dobre ranko...

pocasie na nic...ani vonku sa neda ist...

janja2502
22. jún 2009

ahojte baby, no mame to za sebou. Uz sme doma. Porod bol super. Rodila by som aj kazdy rok 😀 😀 Mala je zlaata, stale spi a papa. Nemali sme ani zltacku, vysledky vsetky ok. Vidim ze tu pribudli nove nicky. super Neskor napisem viac 😉

katkadankova
22. jún 2009

zdravim vas nema tu niektora z vas termin v septembri? bardejovcanka? dakujem..... 😕

babacik
22. jún 2009

janja:blahozelam,a uzij si to mamicka. 🙂 🙂 🙂

bianca
22. jún 2009

janjaaaaaaaaaaaaaaaaa gratulujeeeeeeeeeeeem ja som na Vas myslela preventivne kazdy den.Som rada ze ste obe v poriadku.To uz o teba mozno konecne niekde zakopnem na dedine na prechadzke

gabrielkabj
22. jún 2009

janja a čo miery a váha? Tak gratko k slečne a ani meno si nenapísala no no no 😀

babacik
22. jún 2009

janja terazpreziva tie krasne chvile ze je uz mamicka tak nam to nestihla napisat,tak ju pochopte ne 🙂 😉 😀

janulabj
23. jún 2009

janja blahoželááááme a držte sa.

janulabj
23. jún 2009

katkadankova: ahoj ja mam termin o mesiac neskor,odkial presne si?

bianca
23. jún 2009

ahoj.Ja ked si predstavim ake hrozne boli prve tyzdne tak ja Janji an nedivim.Konika som zapla iba koli tomu ze ma bombardovali SMS od spolurodiciek mojich tu z konika.Napisala som dve vety a hlava mi tresla o klavesnicu. 😵

bianca
23. jún 2009

janja mala je nadhernucka,krasnucka,sladucka.Teba som na zivo nevidela a Doda v nej zatial nevidim

https://www.modrykonik.sk/album/view.php?vImage...

raduska2006
23. jún 2009

janja - blahozelam 😵 😵 😵

janja2502
24. jún 2009

no ahojte, takze meno malej: Alexandra, miery: 3270 kg a 50 cm.

janja2502
24. jún 2009

my uz chodime na prechadzky, len daj vediet kedy prides 🙂

bianca
24. jún 2009

janja my tam teraz sme casto lebo Peter chodi pomahat na stavbu .Po 1.7.pojdeme urcite domov tak sa mozme potom dohodnut a trosku rozhybat Bart.... Blažkove

gabrielkabj
24. jún 2009

no super Janja tak som rada, že je všetko ok tak sa len držkajte pozdravujem aj malú Alexandru meno sa mi veľmi páči 😵

bianca
24. jún 2009

Gabi a teraz ty 😵

tobina
Autor odpoveď zmazal
Zobraz
bianca
24. jún 2009

tobina ja o nikom neviem.Dufam ze najdes maminku ktorej pomozes.Je to od teba velmi pekne.

gabrielkabj
24. jún 2009

ano bianka ale ešte mám trochen času

Tobi poznám zopár ľudí ktorí by to možno prijali ale neviem ako by to zobrali keby som sa ich opítala, ale je to od teba fakt pekné gesto ja dávam veci na charitu alebo ked su nejaké zbierky tak ich tiež nabalím aj s hračkami a tak... Alebo posuvam kámoške 😉

bianca
25. jún 2009

gabi ja som rodila po preklenuti 37 tt hned prvy den 38 tt myslim 😉

gabrielkabj
25. jún 2009

no cítim sa zatiaľ ok ale už by som si aj chcela pomojkať to maličké. Bi a mala si v tehu nejake problémy alebo je to normál že takto samo to šlo. A aký porod bol? 🤐

bianca
27. jún 2009

gabi ja som mala koli vyssiemu tlaku cisarsky.Porod nic moc lebo mi ho vyvolavali tri dni a posledny den som mala kontrakcie non stop cez 28 hodin.

inak normalny termin porodu je od 38-42 tt

janja2502
27. jún 2009

uf, ze 28 hodin, nejako vela. Ako tak pozeram, tak ja som mala fakt stastie. U mna boli kontrakcie len 3 hodiny, aj to v pohode. 🙂

bianca
27. jún 2009

janja stastna to zena 😵

janja2502
29. jún 2009

veru, pri druhom uz mozno take stastie mat nebudem 😒

bianca
29. jún 2009

ale budes neboj 😉 Ako to zvladate?

gabrielkabj
29. jún 2009

Aj ja som mala 1 dobrý som zvedavko na ten druhý. 😀 😀 😀

jurocko
30. jún 2009

no ahojteeeeeeeee
nam sa v noci prerezal druhy zubok..huraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

hodila som nove fotky zo stretnutia septembroviek 2008,co sme boli na Liptove na vykendovom pobyte.juuuj ako bolo super....a hodila som aj nove fotky z Tobiaska

bianca a vy nemate stretko z oktobroviek?ja by som uz chcela dalsie?a mate uz zubky?

bianca
30. jún 2009

jurocko mame ale ja nejdem lebo nebudeme doma a sama sa s malou neodvazim.Fotky śom uz pozerala a aj od kociek na Facebooku.Fajne vam bolo co?
inak zub ani jeden 😖

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre