Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

babacik
20. nov 2009

janja:tak to je potom sikulka 🙂 🙂

bianca
21. nov 2009

janja no to je super

babacik a co s tym bytom?Nestahujete sa?

babacik
21. nov 2009

bianca:este furt nie,uz ma to prestava bavit,ale nedam mu pokoja budem ho otravovat kazdy den ,az nam ho sam da a nebude ani ziadna schodza 🙂 🙂

bianca
22. nov 2009

to je teda fakt na prd.Otravuj aj ked neviem ci u nas s tym pochodis.Cesi sa neboja ozvat,kritizuju,davaju zaloby a maju sa lepsie.Tu sa len tak nestretnete napr. so strankov.dnami.V BJ sa vybavuje vsetko tak 3 dni v tyzdni

janulabj
23. nov 2009

Ahojte,tak Bi to máš pravdu,v BJ to je s tými strán.dňami hrozné,to sa snáď 20 rokov nezmenilo,tu niečo vybaviť ,to je umenie,a ani nespomýnam prístup...A tiež návštevné hodiny v nemocke,2 hoďky poobede?teda,my sme mali navštevne hodiny od osmej ráno do večera do šiestej,a nijak nás to ako sestry neobťažovalo,tu aby si človek vzal dovolenku keď chce na navštevu alebo niečo vybaviť.v čechách je to na oveľa lepšej úrovni.no tak som sa vykecala,pozdravujem všetky Bj-čanky.papa 🙂

babacik
23. nov 2009

tak uz som sa dohodla z jednym poslancom,zajtra tam pojdeme obidvaja a budeme nanho tlacit,a ked uz toto nepomoze tak neviem ☹ ☹

bianca
23. nov 2009

cafte kocky

janula a este sa mi v BJ neuveritelne pacia obedne prestavky.Tu skoro vobec niesu

babcik budem na Vas mysliet zajtra.Daj vediet ako

inak ja som strasne zvedava ako dopadnem s ceskou socialkou.Dufam ze mi neodoberu rodicak ked sa prestahujeme

babacik
24. nov 2009

bianca:nemali bi ti sami od seba zobrat rodicovsky len ak o to poziadas,aspon si tak myslim 😉 😉

janula:pekne babo,a aj meno sa mi paci 🙂 🙂

bianca
26. nov 2009

bab tak ako poslanec?

babacik
26. nov 2009

starosta bol na sluzobke a az dnes sa ma vratit,a ja idem z malu do lekara tak neviem kedy sa tam zastavim,vsetko je na prd ☹ ☹ ☹

bianca
27. nov 2009

bab zober deti i poslanca a chodte za nim...

babacik
27. nov 2009

on moje deti pozna mi sme mala dedina a pozname sa tu vsetci,a javascript:addEmoticon('😉','vBody')dokonca je to aj nasa rodina po maminej strany 😉podla mna sa mi kryje a robi z nas blbcov,keby som vedela kde sa moze podat nanho staznost tak ju poslem 😠 😠

bianca
27. nov 2009

bab no to je pravda ze na dedine sa poznaju vsetci.Si ho musis vymaknut ked bude v urade.Posli chlapcov pred urad nech sonduju (u nas by nebol problem ich tam dostat lebo pred uradom je krcma 😀 😀 😀 )a nech ti zavolaju ked ho uvidia.U nas ma starosta aj zastupcu a ked tak urcite mate neaku radu obce nie???Tak cez nich a staznost sa urcite da poslat len neviem kam ale zistim ked budem doma.

babacik
27. nov 2009

musim nieco vymysliet,lebo sa tu zblaznim v tej jednej izbe,mas dobre napady, 😉 😉 diky

bianca
29. nov 2009

bab ja dufam ze sa to podari.Spravodlivost dufam este zije

inak decka kto ide 5.12. na namestie ?My mame zraz zatial 3. Dve Ostravacky a jedna Anglicanka.Akurat budeme vsetci doma dufam a nikoho neskoli ziaden virus

babacik
29. nov 2009

bianca:ale vies co ma natom najviac stve,ze mame tam ziadost iba mi uz rok,a ten byt tam stoji prazdny a peniaze obci utekaju,nas starosta sa tvari ako keby to patrilo jemu a nie obci ☹ ☹

tak mi mame 5.12.tiez zraz ale pred obecnym uradom a tam pride Mikulas,tak dufam ze Sarka uz bude v pohode

tak peknu nedelu

bianca
29. nov 2009

juj tak to tam bude aj starosta nie ? Donho

babacik
29. nov 2009

to vies ze bude,ale ja mu uz aj tak nedam cely tyzden pokoj 😉 😉

bianca
29. nov 2009

😀 😀 😀

macikjm
29. nov 2009

ahojte...aj my sa chystame na Mikulasa na namestie...o ktorej zacina program???😉

gabrielkabj
29. nov 2009

ahojky keď budeme zdravučke tak tiež pojdeme 😵

sonoga
autor
1. dec 2009

my ideme na Mikulasa do BA 😅 , tak som zvedava, aky program bude tam 😀

jurocko
1. dec 2009

tu sa este nevie presne kedy bude v Bardejove Mikulas..dobre ne?je par dni pred Mikulasom a oni nevedia....hrozne mesto 😔

jurocko
1. dec 2009

to mas fajn sonoga ze idete do BA tam bude urcite super mikulas a super program,potom naspis ako bolo-... 😉 pekny den

janulabj
1. dec 2009

Ahojte ,tu je program Mikuláša 🙂
http://www.slovakia.travel/imagegallery.aspx?l=...

bianca
1. dec 2009

caf

jurocko program na tiku je uz davno

nasa po vcerajsom ockovani teplotkuje tak dufam ze pojdeme.

jurocko
1. dec 2009

ti si z tu bianca
ja len preto lebo teta bude predavat drevene hracky na trhoch a bola sa pytat ze kedy presne bude mikulas a oni jej nevedeli povedat ze kedy ...ale dakujem vam..skoda ze tatika nebudeme mat doma,ma sluzbu.....tak nevadi pojdeme sami..takze nam nemoze ujst..kajka sa bude tesit

gabrielkabj
2. dec 2009

ahojky mi a už pretáčame o sto šesť a akú radosť má s toho malá 😵 😵 😵

macikjm
2. dec 2009

jeeeeeeeeej gabi...aj my sa tesime...uz dajme stretko...sme sa zase dlho nevideli...ale vies co zajtra ideme k dr. po vysledky vyteru z hrdielka, tak ak bude vsetko ok, aby sme sa navzajom nenakazovali...tesim sa na vas... 😉

gabrielkabj
3. dec 2009

Jani ak bude všetko ok tak vás čakám ok teškam sa na vás 😵 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre