Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

macikjm
22. mar 2010

ahojte...bi...hruza...
a este horsia je nevsimavost ludi...ja by som ich bila ako hadov... 😠
inak gratulujem k bytiku...takze pani susidka...potom dame vinbargske stretko...ok???

bianca
23. mar 2010

maci jasne.Budeme to mat na skok.Len som zvedava kedy sa nastahujeme.Dufam ze sa pani fakt vystahuje a bude dobre.Musime pockat na list vlastnictva a mozme zacat prerabat

janja2502
23. mar 2010

no tak to je super, ze ste vybavili. Vela vam treba prerabat???
no to je hruza, ti cigani. Och normalne mam nervy aki su protivni. 😠

bianca
23. mar 2010

janja nie netreba.Ale vsetko sa ukaze az sa pani vystahuje teda v piatok bude jasno.Teda dufam ze nebude robit problem

macikjm
28. mar 2010

jej...na 3. strane som nas nasla...ako mamule???pripravy na Velku noc v plnom prude??? 😉

gabrielkabj
29. mar 2010

No u nás ani nie treba mi ešte umyť okná ktorá sa prihlási k nám na brigádu? Zn.zadarmo 😀 😀 😀

macikjm
29. mar 2010

gabi...ja uz mam umyte... 😀 posli k nam ellku...a ty umyvaj...budem pestunka...zn. zadarmo... 😀 😀

bianca
29. mar 2010

ha srandujes.Ja uz som umyla na skoro celom mega baraku a este ma budu cakat vlastne tak za 19 dni

gabrielkabj
30. mar 2010

ty macik 2xmi to nevrav lebo zajtra som u teba. Može tak o 6,00 ráno? 😀 😀 😀

macikjm
31. mar 2010

gabi...jasnacka...potom prid nadojcit a utekaj k oknam... 😀 😀 ale teraz majte radsej od nas karantenu...ninuska je chorucka...berieme atb... ☹ teplotku uz nema od vcera...trosku ma soplik a zapalene hrdielko...tak nech sme skoro fit a potom to zase rozbehneme... 😀 😀

gabrielkabj
31. mar 2010

juuj tak to mi je ľúto tak šup šup aby ste už boli zdravučký. Ak budeš niečo potrebovať daj vedieť. Inak okná už umyté. 😉

jurocko
1. apr 2010

ahoooojteeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
krasne velkonocne sviatky vam zelame vela zdravicka,vody a este viacej vodky 🙂
my mame stale behacky..aj dnes to bolo hrozne....ale co uz.....musime to nijako zvladnut....utoorok opet do PO a opet lietacky... :-
joooj janka to mi je luto ze Ninka je chorucka skore uzdravenie a opatrujte saaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.....ako ju pride tobiasko oliat?hm? 🙂 😵
drzteeeeeeeeee sa a pekny zvysok dna

macikjm
1. apr 2010

ahojte...
gabi,,,keby daco...ozvem sa...dakovam...
slavka...uz je to lepsie...ale olievat nech nas tvoji chlapi nechodia...ja tieto tradicie neuznavam... 😀 😀 😀 priam neznasam....nie sme doma.... 😀 😀 😝 😅

bianca
1. apr 2010

decka ja uvazujem ze sa v pondelok prestahujeme s malou do toho nasho holobytu a radsej budem oskriabavat steny

jurocko
2. apr 2010

oka janka ja som myslela..ze tobinko pride so svojim novym korbacikom vysibat Ninku ale ked si nezelas tak to respektujem ja som nemyslela doslova ze olievat a ze hned by sme prisli na navstevu ale v pohode 😒 😵

macikjm
3. apr 2010

bi.... 😀 ideme ti s ninkou pomoct...

slavka...ani ja som to takto nemyslela, ako si to ty zobrala... 😔 juj...dufam, ze som sa ta nedotkla...

bianca
3. apr 2010

maci uz sme tam mali odbornika a vraj sa to nebude musiet davat dole.Sice si nedokazem predstavit ako sa to prefarbi z tej psycho cervenej ale uvidim.Snad to pojde.Uz nech sme tam.Strasne sa tesim decka.Len keby kataster pohol ritou

jurocko
4. apr 2010

takto ti verim ze sa tesis fakt......nech sa vam rychlo všetko bi vybavi a nech uz byvate vo svojom... 😉

raduska2006
14. apr 2010

Ahojte, tak ako po Velkej Noci??my sme asi dostali malo, lebo dievata su chore.. :(
Bi, kedy sa stahujete???

bianca
14. apr 2010

radus no to netusim.Este nemame nic spravene.Cakame az sa vrati Peter z OVy a ideme na prerabky.Cakame este papiere z katastra aby sme to mali cierne na bielom.Zatial viem iba z netu ze sme presli bez problemov a uz sme vedeni ako vlastnici

raduska2006
14. apr 2010

podla fotiek nevyzeralo, zeby to chcelo nejake velke upravy....

bianca
14. apr 2010

no okna,jednu podlahu vymenit,jednu opravit,kuchyna a malovnie

p.s.:kto chce kiahne?

janja2502
16. apr 2010

Tak ako pokracujete??? Uz aj my sme zacali makat. Rano tu mame murara, aj okna mame objednane.
Vazne mala dostala kiahne??? No ale aspon bude mat pokoj. My by sme chceli dat Sasku proti kiahnam zaockovat.

sonoga
autor
17. apr 2010

my sme dali zinu ockovat proti kiahnam, ale aj som zvedava, ci ich casom dostane alebo nie.

bianca
17. apr 2010

janja kiahne sa nepotvrdili.Horucky skoncili,vysev sa stratil za to ja trpim ako kon.Som totalne dostipana zrejme najhorsie vo svojom zivote (teda dufam ze to nieje pasovy opar) na jednom kuse stehna som napocitala 27 bodnuti a to bol len jeden kus.Ale uz aspon odpuchavam.Svrbi to ako cert a pri kupovani elektrospotrebicov si predavac musel mysliet ze mi totalne svitory lebo som dostala brutalny zachvat a musela som sa poskrabat a uz neslo prestat

janja2502
17. apr 2010

to co ta postipalo?
no ten predavac sa musel riadne smiat 😀

bianca
17. apr 2010

no prave ze neviem moja.Ani neviem ako je to vlastne mozne.To bude leto.Modriny nekroticke tam budem mat aj za rok este

bianca
22. apr 2010

tak co decka.Kde ste?

raduska2006
22. apr 2010

Bi - tu som...ale skor cumim na FB 🙂
jurocko, poslala som ti ziadost o priatelstvo na FB.

inac u nas nic nove neni, akurat si Laura zmyslela, ze bude vsetkym doma rozkazovat a tak ked jej nieco nedam, spusti hystericky krik...no vo vecsine pripadov to na mna neplati.. robia to aj vase deturence??

bianca
22. apr 2010

radus sak ja tiez stake na FB... Laura ma asi obdobie vzdoru.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre