Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
23. máj 2010

ahojte,Bi presne aj moj názor na Stropkovsku Zoo...jak na dedine u nejakého dedka 😀 😀 😀 ked som bola na strednej,všetci sa smiali že tam len kurky sú 😝 ale deti sú vďačnéééé....ich poteší aj málo
my sme dnešný deň oslavovali,grilovali,no konečne slniečko ,paráda... 😅 , zajtr aideme na poradňu,myslím ,že Oliver vyhraje ,, súťaž ,, vo váhe 🙂

bianca
23. máj 2010

@janulabj no presne.Ale je to relativne blizko a boli sme kuk aj na Domasu na pozemok brachov.Ani vstupne neni katastrofa.Len ma stve ze sme nestihli megaZOO v Ostrave.Tam je co kukat cely den

janulabj
23. máj 2010

ja by som šla do Košíc...len Oliver z toho ešte asi nič nebude mať...ale ja áno 😀

macikjm
23. máj 2010

bi..vo vani budes umyvat riad... 😀 😀 😀
aj ja som bola v stropkove, ale uz davno...pre deti je to zazitok urcite...a este tam maju toho vychudnuteho tigra???? 😅

bianca
23. máj 2010

@macikjm no tigra sme nenasli tak asi posiel chudak.Inak este by som mohla vybavit aby mangel zapojil umyvacku a v kuchyni by sme mali len sporak a mycku 😀 ale to ho nedokopem

@janulabj aby si nebola prekvapena.Mali by ste aspon relaxacnu prechadzku

macikjm
23. máj 2010

no to by boli naozaj luxusne bojove podmienky....bez drezu, ale s umyvackou... 😀 😀

bianca
23. máj 2010

@macikjm no asi tak 😀 😀 😀 😀 😀 😀

macikjm
23. máj 2010

@bianca 😀 😀 😝

janulabj
24. máj 2010

hojte,jooj,to čo zase vonku za počasie? akože jeden pekný deň stačí? ja ešte chcem 🙂

bianca
24. máj 2010

u nas pod mrakom 15,4°C.Mne staci len aby nechcalo. 🙄

raduska2006
24. máj 2010

Ahojte, aj u vas je tak hnusne?? uz pomaly neviem ako vyzera slnko 😠

bianca
24. máj 2010

radus tu bolo vcera super a dnes zasa prehanky 🙄

jitulkabj
24. máj 2010

na figu taky maj, veru!! Dakedy sme sa uz opalovali!!! A ked som v tom case lezala na porodnici, islo ma roztrhnut, ze vonku pece ostosest, a ja za chladnymi murmi zatvorena sedim...☹((
Takze stropkovska ZOO nic moc??? Asi som to aj cakala. Pred par tyzdnami som bola v bratislavskej, a poviem vam, ani tamto sa nema cim pysit. Vela sa nachodite a malo vidite. A to si hovori najvacsia ZOO na SK, no haaa!!! Keby tam nebol ten Dinopark, tak asi ani nic extra si z toho celeho nepamatam... 😅

Prijemne lenosenie doma....a nudenie sa☹(((

raduska2006
24. máj 2010

Jitul, Bi pridte do Ostravskej....je dost velka , a je aj co vidiet... sa tam chystame, ked bude pekne /tak o mesiac 😠 /

bianca
24. máj 2010

jitul nabuduce chodte do Ostravy do Zoo.Je to blizsie ako Blava a Zoo je uzasna.Celkovo az na ten smog sa da v Ostrave kam ist.Cez hornicke muzeum v ktr. sfaras dole vozickom do stolne,cez Dinopark az do Zoo.Ja som s malou nestihla ani MiniUni a to ma tiez stve.

bianca
24. máj 2010

@raduska2006 mne o Zoo nemusis pisat.Ja som tam bola ako doma ☹ a chyba mi to ☹

raduska2006
24. máj 2010

Bi - no mne sa zatial dycha docela dobre :D

bianca
24. máj 2010

radus mne sa uz dycha dobre.Ty si zvyknuta ale pre cloveka co tam nezije je pobyt v OVe zaujimavy

macikjm
25. máj 2010

halooo....kde ste rodacky moje...ako sa mame???

jitulkabj
26. máj 2010

My horuckujeme od minulej noci...netusim, co sa nas lapilo. ☹(

raduska2006
26. máj 2010

macik - celkom dobre sa mame 😉
Jitul prajeme Lorianke skore uzdravenie....

jitulkabj
26. máj 2010

Dakujeme...zatial sa horucky nevieme zbavit a Lori za cely den nejedla nic iba Nurofen☹(

macikjm
26. máj 2010

@jitulkabj juj...bambulka mala....aj my sme cca pred 3 tyzdnami horuckovali...24 hodin vkuse horucky nad 38, 0 st. C...a tiez ninus nechcela nic jest ani pit ...a ked presli horucky nechut do jedenia ju drzala este tyzden...ale sucasne sa nam prerezal 7. zubok...tak u nas mozno aj tym tie horucky....drzte sa...skoro budte fit...

bianca
27. máj 2010

@jitulkabj juj pusinka mala.Len topletky ma ci sa aj neaka choroba prejavule?Striedas ten Nurofen s niecim?

bianca
27. máj 2010

decka prikladam foto so svadby aj pre nie FB kamosov

janulabj
27. máj 2010

joj ale zlazučká je...a čo niečo vysvetľuje? alebo repuje? či arabské tance?
PODARENÁ 🙂 😵 😉

bianca
27. máj 2010

jani no tancovala ked ju zosokoval fotograf 😀

jitulkabj
28. máj 2010

@bianca krasna fotka, dievcatka su v tomto vyhoda...mozeme si z nich robit paradnice🙂)

Dakuejm vsetkym za mile slova...u nas tie teploty pretrvavali dodnes, t.j. sytri dni a horucky stupali stale vyssie a vyssie az na 39,5...takze dnes nebolo cesty spat, len nasadit antibiotika...a klop, klop, konecne sme klesli takmer na normal!!!

Nestriedala som Nurofen s ncim, ale az dnes mi lekarnicka radila, ze je dobre striedat s paralenom alebo Panadolom...budem vediet nabuduce.

Ninke gratulujem k dalsiemu zubku🙂)

a zvysok pozdravujem do krasneho dna...ktory si my uzit nemozeme☹(((

jitulkabj
29. máj 2010

Ahojte zenusky...U nas sa rozbehla narodeninova oslava (Loriankin 2. rocik), a tak aj velke tajomstvo sa prezradilo. Kuk moje udaje a budete v obraze🙂)) Mame velku radost!!.-)))

macikjm
29. máj 2010

jej jitul...blahozelame este raz....lorianke sme zapriali na FB, ale aj tu chceme a k vasmu uz netajomstvu tiez...pfuj pfuj...nech ste zdravucki.... 😉 😵 😵

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre