Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

kikaneu
19. feb 2013

ahojte baby, votriem sa vám tu.....ste z BJ, budete mi vedieť poradiť, riešim momentálne vyšetrenie u endokrinológa, odporučíte mi Dr. Čičvaru alebo Dr. Šamudovského?

zlostitko
21. feb 2013

@kikaneui ahoj, jednoznacne Cicvaru, chodila som k Samudovskemu ale ked som otehotnela, boli mi odporucene zmenit lekara a bol s tym neskutocny problem, lekari si totiz pacientov nepreberaju, tak som sa musela vyhadat so sestrickou ( za co ma doteraz neznasa 🙂 ) isla som osobne za Cicvarom a nakoniec ma vzal. Som s nim spokojna. Ak mas vaznejsi problem, alebo si tehu tak ank nevahaj.

marcellka01
25. feb 2013

...jahodka111 ďakujem za info, ja čakám v máji a jeho fotky sa mi páčia, rozmýšľam že si dám spraviť aj nejaké z bruškom 🙂 a potom aj z maličkou 😉

jahodka111
26. feb 2013

@marcellka01 nie je zač, skús pozrieť na jeho facebookovskú stránku, teraz tam má nejaké nové fotky z detičiek a tiež tehuľku 🙂 stránka je Darius Zdziebko Photography. Pekný deň

trudy1717
18. mar 2013

Baby dajte si pozor na cukraren domino na Abcku ..... dala som si tam cez víkend upiect tortu.... na obrázku bola krásna a strasne sme sa tesili, lebo sme chceli maminu prekvapit a ked som dosla po nu . Tak prosím pekne nám tortu neupieli. Dali mi pod nos strasne skaredu tortu, ktorá vyzerala ako pre 3 ročneho chlapca . Dnes som volala s nimi a vraj som veľkomožna pani, a ze co som cakala ze pri tolkých tortách sin to oni nevedia ustriehnut ...... chápete? toto ja nechapem ... neurobia to co maju a este aj vynadajú

trudy1717
18. mar 2013

@kikaneu cicvaru

kikaneu
18. mar 2013

@zlostitko
@trudy1717 ďakujem kočky 😉 len som chcela vedieť a byť informovaná, v apríli by som mala ísť na kontrolu po kyrete ku primárovi (mením lekárku, takže k nemu pôjdem prvýkrát) a chcem ho poprossiť o odporúčanie, len na vyšetrenie hormónov, pre istotu 😉

trudy1717
18. mar 2013

moja mamina k nemu chodí a je perfektny 🙂

mikibe
25. jún 2013

ahojte som tu nováčik....mám3deti

chantal21
28. jún 2013

@mikibe Vitaj 🙂

mikibe
12. júl 2013

Dakujem 🙂 😉

bianca
21. júl 2013

jej tu to zije a same nove nicky .Cafte
@trudy1717 tu v BJ ludia a hlavne sluzby trpia zvlastnou predstavou a chovanim ako za komunizmu a to ze len ja a ja a ty bud rada ze daco mas.Ale doba je niekde inde a take sposoby ostali tam kde aj v beznom svete obednajsie prestavky a strankove dni.Tu v BJ cloveka ide slak trafit lebo cez den nic nestiha,cez obed maju zavrete a o 16 uz su vsetci doma

trudy1717
22. júl 2013

@bianca nooo sak to ... ja sa sama cudujem tym vsetkým podnikatelom a sefom .... kazdy sa cuduje ze im tu nic nevynasa a je doba tazka, ale ked si to vezmeme z toho hladiska že čo oni davaju do toho všetkeho to sa im len vracia

bianca
22. júl 2013

@trudy1717 asi tak.Nasu staru konikarsku partiu vyrazila pani majietelka z cukrarne na VNB az potom co sme si zaplatili.Fakt ubohe.Bolo hnusne tak sme si sadli tam,pobrali kolace,kavicky,dzusiky a pani az vtedy trklo ze nas tam nechce a sprosto nas vyrazila.

trudy1717
22. júl 2013

@bianca ja to tu nechapem , ako z jedej strany som rada ze som sa vratila domov .... ale toto co sa to tu v tomto meste deje , je naoyaj neopochopitelne ....

bianca
22. júl 2013

@trudy1717 my sme sa vratili po 10 rokoch a uz som si zvykla.Za chvilku ideme pre pas malej a som zvedava kolko ,,kamosov,, vytiahne z informacii zazracny listok s cislom pred nami aj kd dosli 2 hodiny po nas

trudy1717
22. júl 2013

no tak co yrobime.... jasne co by sme cakali od tohoto ked vsetko ide cey ynamosti a tlacenku .... a kde ste boli ? 🙂

bianca
22. júl 2013

@trudy1717 v CR

trudy1717
23. júl 2013

@bianca jaj tak to je tam zase neiíco ine

molly28
23. júl 2013

ahojte bardejovčanky....dovolte aby som Vás pozvala 17.8.2013 o 16:00 do Domu kultúry vo Svidníku...Bude tam vystúpenie Maškrtníčka - konečne sa stretneme sa Krištofom aj Nany naživo...od zajtra je už predpredaj..takže šup šup šup nech sa spolu stretneme... :D

petite81
26. júl 2013

Ahojte žienky,
môžete mi poradiť? Dnes som mala na sebe nohavice, ktoré ma v sede - pri cestovaní v oblasti podbruška tlačili. O to viac, že mi tvrdlo aj bruško. Mala som a mám obavy, či ten pás nohavíc nemohol nejako zraniť dieťatko. V utorok idem na poradňu - 30+4tt. No už len pri tej predstave sa mi to zdá ako nekonečný príbeh...Prosím, ktorá má s tým skúsenosť, alebo mi vie poradiť? Ďakujem

kukulienka82
6. nov 2013

ahojte

ellenie
6. nov 2013

@kukulienka82 ahoj 🙂

bianca
7. nov 2013

@kukulienka82 no ahoj.Tak si to tu nasla.Vitaj 🙂

bianca
9. nov 2013

no ta i uz 🙂 kde ste stare paky?Skrine popratane?Darceky nakupene?

janulabj
9. nov 2013

@bianca ccc....stará páka tu 😝
o darčekoch ešte nemam ani tu najvzdialenejšiu predstavu 🙂 kde to nakupene 🙂 ešte sme ani nepisali list ježiškovi, ale vy hej som včera videla 🙂
inak maly od nedele s konjuktivitidou a ja sa včera rano prebudila jak angorak,šikovnica ne?

bianca
9. nov 2013

@janulabj moj maly ☹ au ☹ ja mam pre malu skoro vsetko ale bracho a babka mi to rozoberu tak asi tak.Staremu nemam nic ale daco mam vyhliadnute
a co malemu kvapkas?Len septonex ci ste bolu u mudry?

janulabj
9. nov 2013

@bianca kvapkame si obaja atb.

bianca
9. nov 2013

@janulabj no uzasne.To ze aj ty mas som prehliadla.To bude dajaka bakteria ked obaja sce chytli.Boratka.

zlostitko
2. feb 2014

Ahojte dievcata, viete nejake info o jumpingu v Bardejove? Dik 🙂

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre