Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
7. máj 2008

preco?

raduska2006
7. máj 2008

tak ja uz to v praci balim, takze sa na chvilu odpojim...

bianca
7. máj 2008

tak pa radus a preco ti nepreplatia???Prihlasis sa s domu?

raduska2006
7. máj 2008

tak uz som tu 🙂 ale iba na chvilku..rodinu som vyhnala na zmrzlinu, tak mam chvilu klud...

Bianca - zabudla som napisat, ze ma velmi maly kosik na veci ☹ ale to je asi jedine...

bianca
7. máj 2008

radus to mi ani tak neva,lebo mi potrebujeme halvne aby sa sikovne zlozil do auta a tento sa fakt zlozi do minima

raduska2006
7. máj 2008

ja viem,,som ho videla vcera....keby ze uz nebol v tom obchode, tak sa skusim spytat kamosky, ci by ti ho neukazala 😉

bianca
7. máj 2008

ja som nanho citala recenzie a bola som nadsena.A ako vyzera ta farbu co si pisala na zivo?Mi sme si ju tiez totiz vybrali

raduska2006
7. máj 2008

dobre...je lepsia ako na obrazku

bianca
7. máj 2008

to som prave tiez pocula a kamoska je s CR,alebo SR?

raduska2006
7. máj 2008

CR - sme sa stretli na glukozovom teste, tak sme sa dali do reci..ma podobny termin ako ja, dokonca budeme spolu chodit aj na kurz a na nakupy, len musi pockat, kym nebudem na materskej 😀 sak sa mozes pridat, ked budes chodit vonku...na nakupy a obhliadky 😀

bianca
7. máj 2008

radus super.Fuj .Mna to ogtt este len caka

raduska2006
7. máj 2008

no fuj to bolo, a poriadne 😖 inac, ta kamoskla byva v belskom lese, co je celkom blizko a dokonca jazdi autom, takze planujeme ist pozriet aj na druhy koniec OV..

bianca
7. máj 2008

tak to je super trojuholnik.Dubina Bels.les Hrabuvka

raduska2006
7. máj 2008

aspon to mame k sebe blizsie...dokedy musis lezat?

bianca
7. máj 2008

uz ani nemusim

raduska2006
7. máj 2008

tak to je superrrr

bianca
7. máj 2008

hej teiz si myslim,len dnes mi volala svokra a kontrolovala ci lezim a ci nerobim dake sprotosti ako je upratovanie.
Je zlata

raduska2006
7. máj 2008

bud rada, ze sa stara....mna nikto nekontroluje ☹

bianca
7. máj 2008

a kde byva svokra?

raduska2006
7. máj 2008

no ta prva je v BJ 😀 a priatel mamku uz nema..zomrela par mesiacov, nez som tu prisla, takze som ju ani nepoznala..

bianca
7. máj 2008

fuha.To mi je luto

raduska2006
7. máj 2008

aj mne..ale asi je to tak lepsie - to ze som ju nepoznala..nemam so svokrami dobre skusenosti

bianca
7. máj 2008

tak to ja mam celkom ok

raduska2006
7. máj 2008

tak to bud rada....niekedy som rada, ze som tak daleko od rodiny pretoze sa mi do nicoho nepletie, ale niekdy mi je smutno, ze tu nemam s kym poriadne pokecat...

bianca
7. máj 2008

no u nas je to podobne a ked sa budeme vraciat domov tak zasadne do svojho,lebo prvy tyzden by to bolo ok a potom by sme sa mozno pobili.Mi s manzom zijeme 5 rokov sami a asi by sme to nezvladli

raduska2006
7. máj 2008

no chvilku sa to da vydrzat, ale potom to zacne vadit...predsa vo svojom je to o niecom inom...

bianca
7. máj 2008

no prave a mi sme nikdy s nikym nebyvali,furt len spolu a hlavne sami

raduska2006
7. máj 2008

tak to mas dobre...ja som byvala 3 roky u svokry, potom chvilu s malou doma a teraz uz 3 rok sama v OV.

bianca
7. máj 2008

ni mi sme spolu zacali zit uz davno,ale tajne lebo by to svokra neprezila a tak sme zili skoro 4 roky 😀

raduska2006
7. máj 2008

tak to ste teda dobry, tak dlho sa skryvat 😀 😀 a manzel je odkial?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre