Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

silwietta
21. máj 2008

a Zinke vsetko najlepsejsie k meninkam 😉

bianca
21. máj 2008

aojte
Aj ja som dnes pozerla so kalendara a hned som si spomenula na Zinku takze gratulujemeeeeee

sonoga
autor
21. máj 2008

dakujem za nu 🙂
No, Mirko uz asi zabudol, ze mu v pondelok vyberali mandle. kupili sme mu akoze za operaciu zakrsleho kralika-barana a auto na dialkove ovladanie. tak o zajacika sa zatial staram viac ja (mirko ho ma ako zabavku) a s autom za zatial zasa hral len manzel.
Mirko vyberal zajacikovi meno sam, dal mu meno Ferry, to aby sa hodilo ku sestrinmu psovi- Merry. tak to vyzera cudne, ked bol dnes s nim vonku a volal na neho Feri 😀

silwietta
22. máj 2008

Soni, hlavne ze to dobre dopadlo, a teraz mas aj ty aj Kristian zabavku 😀

gabrielkabj
22. máj 2008

čawte tak Sonička napadlo ma že by si mohla prist niekedy na kafe tak ak chceš napiš a dojedname termin, no vieš aby som mala doma poriadok cha cha 😀

bianca
27. máj 2008

kde ste 😨 ?

Radus este ste v SR?

raduska2006
28. máj 2008

Ahojte

tak uz som spet 🙂

Gabi - nemohla som sa ozvat, lebo mamina mala zavireny pocitac a mna vobec nenapadlo ci cislo opisat do mobilu... ☹

Bi - ako bolo doma???

bianca
28. máj 2008

radus ahoj.No des a hruza.Uz som zu pridlho.Nemozem sa dockat ako zajtra vypadnem

raduska2006
29. máj 2008

bi - tak ty ides prec az dnes????

gabrielkabj
29. máj 2008

v poho mala som aj tak nabitý program raduš 😎

bianca
30. máj 2008

ahojte.Tak aj ja mam viac menej novinku.Dnes mi volala rano sestra s velk.uzg ze mam prist uz dnes lebo tam v pondelok nebudu,ale moc ma tam nepotesili,lebo ta moja otvorka bola nizko tak neslo spravit echo,takze musime do nemocnice na silnejsi ultrazuk no ona ta moja izolacia stoji tiez za to takze neviem neviem.Inak je mimi v pohode.Bol tam aj manzel len tam sedel s otvorenou pusou a hladel na monitor jak miminu bije srdiecko a ako sa hybe

silwietta
1. jún 2008

bianca takze manzelik mal zazitok, co? 😉

silwietta
1. jún 2008

ja idem na ultrazvuk v stresu k MUDr. Cunderlikovi, ma tam poslala moja dokina, lebo sa jej nieco nezdalo na drobcovom mozocku, ze vraj nejake dutinky su trosky zvacsene, tak aby to kukol, ci nejde o hydrocefalus... nejak si vnutorne verim, ze vsetko je ok, ale sa aj trosku bojim, tak som nakazala manzelikovi, ze musi ist so mnou...

bianca
1. jún 2008

zdravim.Ja som hore od 3:30.To sa tu zacalo peklo.Same sialene hromy a blesky.Dazd nic moc len strasny ,priserny rachot.To som este asi ani nezazila.Teraz tu su zasa tropicke teploty.Som zvedeva ako bude vecer

silwi nebojaj.Vsetko je ok.

silwietta
1. jún 2008

bianca u nas ani naznak burky, len tropicke teploty... uz ani zaluzie nevytahujeme 😝

silwietta
1. jún 2008

no verim, ze bude dobre, proste si to tak myslim a hotovo... ale hlavne po veceroch na mna idu take chmary, ze co ked nahodou... a potom sa mi snivaju hluposti typu, ze mi tak rastlo brucho az mi praskol pupok a tak 🙄

bianca
1. jún 2008

silwi ja mam tiez zatiahnute zaluzky.V jednej izbe ventilator v druhej ochl.jednotku.Posedavam tu ako magor skoro naha 😖
inak mne sa snivaju horory pravidelne.Furt ma dakto chce zabit,ale ma nahana UFO.No proste nadhera

sonoga
autor
1. jún 2008

ahojte. tak zas raz som tu aj ja. inac, vsetko naj ku dnu deti, aj detom aj vam vsetkym.
gabi, no, tak ked budem mat niekedy cas, urcite rada pridem, ale momentalne nestihacka. robota-deti-deti-robota a este k tomu dalsie dieta Kristian) 😀 Ked amňňmam volny cas (co niekedy nie je ani cez vikend), tak si spravime rodinka nejaky maly vyletik. velmi sa nam osvedcila Alpinka v KE.
referujem: Kristian na auto uz asi zabudol, lebo ho tu nikde nevidim, tak asi bude odlozene a ja sa zo zajka vytesujem. najprv som pozerala, ze co to je, ked vobec nechcel ku nam prist a stale sa skryval. ale teraz sa osmelil az privelmi. v noci ho nechavame pusteneho (teda nechame mu otvorenu klietku) a on si v nej spi a potom nadranom si asi ide pobehat alebo co, lebo dnes o piatej rano bolo pocut iba taky buchot na balkone. on si tam tak rad bezka po takej umelej hmote, co pod nim puka a vydava to hluk. tak sme boli radi, ze nas zobudil.

bianca
2. jún 2008

ahojte.

Soni no vidis.Matky to vzdy prezivaju 1000 x viac ako ratolesti 😉

raduska2006
3. jún 2008

Ahojte...

tak sme dnes boli na poradni..a konecne viem, ze budeme mat Lauru...mame asi 1765g, co by mal byt podla dr. priemer...horsie je, ze v brusku stale sedime. no snad sa to do porodu zmeni a budeme vysiet.

Bi - pytala som sa na ten prenatal box...a vraj mi ho nabuduce da, lebo oni ho davaju az tak neskoro...a vraj budeme este vypisovat nejake papiere a dalsi by mi mali dat v porodnici..tak som zvedava

bianca
3. jún 2008

radus no super.Ja idem v piatok na Fifky na ultrazvuk.Som zvedava ci sa podari

raduska2006
3. jún 2008

bi - urcite sa podari...budem drzat prsteky 😉

bianca
3. jún 2008

drz a poriadne.Kedy nastupujes na matersku?

raduska2006
3. jún 2008

na matersku idem 15.6. ale nejak som si to v praci blbo vyratala, tak sa tam budem musiet este na 2 dni ukazat..

gabrielkabj
3. jún 2008

čawte zdravím všetky babenky a babetka 😀

bianca
4. jún 2008

ahojte

radus a dovcu uz nemas?

raduska2006
5. jún 2008

Ahojte

Bi - no mam ale uz len 3 dni ☹ no skusim sa nejak v praci dohodnut, nech ma nechaju doma..stejne im tam nebudem nic platna, lebo pracovat sa mi uz nechce 😀 😀

raduska2006
5. jún 2008

jeeeeej som sa prave dohodla so sefom, ze uz nemusim do prace 🙂 🙂 ja mam taku radost....

silwietta
5. jún 2008

caute babule...

som bola vcera u dokiho Cunderlika na sone a on povedal, ze nalez normalny, takze ziadny hydrocefalus sa nekona 😉

silwietta
5. jún 2008

jej radus, to mas dobre, ze uz nemusis do prace....

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre