Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
7. jún 2008

neboj, snad to bude kludne miminko a nebude tatina celmi budit...no my to asi budeme riesit tak, ze David pojde po nocnej spat k Stefi do izby...ta bude v tej dobe v BJ na prazdninach..

bianca
7. jún 2008

tak to mate fajn.My mame 1+1 takze Peter bude spat v nasej obyvacko-detsko-spalni a ja s miminojm budem ako aj teraz som v kuchyni 😉

raduska2006
7. jún 2008

no alebo sa od rana vyberies na nejaku prechadzku....neboj, to sa zvladne 😉

bianca
7. jún 2008

aj tak sa tesim 😀 normalne my to pride neuveritelne ze pride nieco co nas bude spajat.Ani neviem ako to ´mam napisat.

raduska2006
7. jún 2008

ved to je nadherne 🙂 my si uz doma prajeme, aby bolo mimco uz na svete, aj ked je na to este cas. ale vobec by mi nevadilo, keby som porodila uz teraz 😀 no radsej nech este ostane v brusku

bianca
7. jún 2008

hej si kazdy den hovorim ze sa to krati.Vam ale uz poriadne.

Ako sa ma prve cervencove babo?Pribudlo este neake?

raduska2006
7. jún 2008

zatial nepribudlo ziadne a Kubickovi sa dari dufam dobre....

bianca
7. jún 2008

mamina sa neozyva?

raduska2006
7. jún 2008

no uz asi 2 tyzdne...alebo je dost mozne, ze som to prehliadla..niekedy sa mi nechce docitavat. holky su kecalky 🙂

bianca
7. jún 2008

tak to ja necitam skoro nic do zadu.Ono to v oktobrovskej teme nema cenu.Uz mame 4 cast 😀

raduska2006
7. jún 2008

uz som spet..som tu na chvilku pustila Stefi. my uz sme tiez v 4 ccasti a o chvilku zacneme 5 😀

evunka1
7. jún 2008

Ahojte mamičky aj ja som byvala pri bardejove ale mam tam rodičov aj svokrovcov. čo mate nove v BJ?

bianca
8. jún 2008

evunka1 ahoj a vitaj v klube 🙂

anka001
8. jún 2008

Ahoj Soni a všetky.Ja chodievam do Bj občas.Ale to len tak pozreť kamošky a rodinu.Naši byvaju pri Svidniku ano.Skusim si aj ja tu založit album,tak až bude hotovy tak pozri.Jaj ale mi Bj chyba.Ja mama Alexa tan bude mať sedem rokov v july a Adamko ma 10 mesiacov.A vy byvate sami?A tvoja mamina čo robi.Ako jej pomahaš?Videla som tam na fotkach aj Kaťu.Vi ste ešte stale take dobre kamošky?A ona sa ma ako?Takže Kristian je na MD? 🙂 Ja sa chystam tiež do prace až odbyje malemu rok.čo budem doma sedieť ked možem zarabať.no nie?Aj moj braček sa chysta už konečne oženiť.Asi v maji buduci rok.KOnečne pojdeme niekam na svadbu? 🙂

sonoga
autor
8. jún 2008

no, mamka ma lekaren hore na Vinbargu, takze som u nej zamestnana. pocas vysky som mala Mirka, ale nastastie sa mi ju podarilo dokoncit. Kristian ani nie je na materskej, len dal vypoved, lebo robil v KE a mal tram trochu blbeho sefa. inac si nieco hlada tu v BJ, ale pochybujem, ze nieco zozenie. keby sa mu podarilo, tak by bolo dobre. S Katou sme este stale dobre kamosky. Aj so Zuzou, neviem, ci si aj na nu spominas. Kata je zatial nezamestnana, par krat bola v Anglicku a tiez si hlada nieco tu. Inca mi velmi pomaha, ked je doma. Hlavne s Mirkom ked som este studovala, aj sa mi o Mirka postarala, ked ja som musela do BA a Kristian bol tiez prec.
No a Miro ze sa chysta ozenit, tak mi tu akurat Kristian hovori, ze on sa uz dost dlho asi chysta ozenit. Vyzera to tak, ze buduci rok naisto?

gabrielkabj
8. jún 2008

ahojte tak teda Bianka nenapínaj nas čo sa ešte chystá v Bj prezrad lebo vieš že mi ženy sme zvedavé tvory. 😝

bianca
9. jún 2008

ahojte

Gabi nemozem 😉 Inak Olympik uz koncertoval?

anka001
9. jún 2008

AHOJTE.No ano teraz je to už iste.na 100%.Len ešte to asi tak verejne nikomu nepovedali len rodina to vie.Ostatnym neviem kedy to chcu povedať.Už sa chcu vratiť aj domov na stalo z Prahy.A založiť si rodinu.Na čase ,nie?Tak myslim ,že Kristian to bude mať asi velmi ťažke najsť si v Bj robotu.Je to tam biedne s pracou,čo?Tak ty maš aj vyšku?A aku?Až do Ba si chodila.To musi byť ťažke študovať,pracovať a ešte aj dieťa mať.Inak hodila som si sem par fotiek tak možeš mrknuť.Ano spominam si aj na Zuzu ale nie tak moc.A o Erike nahodou nevieš niečo?ta sa mi akosi už velmi dlho neozvala.Je mi to čudne.Tak zatial pa a pozdravuj manžela aj deťurence.A ozaj su zlatučke.Hlavne ta tvoja Zinka,je krasna.pa 🙂

bianca
9. jún 2008

radus ked si sa objednavala na ogtt tak za ako dlho ta objednali?

sonoga
autor
9. jún 2008

hanka, ja som skoncila farmaciu. vacsinu skoly som studovala uz s dietatom. isty cas (cca 1 a pol roka) sme byvali spolu v BA na intraku na manzelakoch. potom jeden rok bol uz Kristian doma s Mirkom a ja som dochadzala (tyzden v BA, tyzden doma). to asi bolo to najhorsie. no a posledny rok som mala polrocnu prax v BJ, takze do BA som chodila len kvoli skuskam, diplomovke a nakoniec aj statniciam (co som ani neverila, ze to zvladnem, zvlast, ked farmacia nepatri k tym lahsim skolam). Pracovat som zacala az po skole, no vlastne cez vikendy som vypomahala v lekarni, rovnako ako ked som bola na materskej. to som si nosila pracu domov. O Erike viem len to, ze je doma, naposledy ju stretla Kata, bola sa zaregistrovat na urade prace.
A ako sa ti tam byva v Nitre? Nebolo ti luto opustit vychod?

raduska2006
10. jún 2008

Dobre ranko

evunka 1 vitaj 🙂

Bi - no objednali ma hned ten isty tyzden ako som sa bola nahlasit....inac, je to poriadny hnus 😖

bianca
10. jún 2008

kokso tak to si ma nepotesila lebo chceme ist domov

anka001
10. jún 2008

Ahojte.No Soni veru bolo a velmi mi je smutno ale čo už.život je taky,same prekvapka.Ale ja som už na to zvyknuta behať hore dole.V july idem na cely mesiac k mame ,už sa moc moc tešim.Určite pojdem aj do Bj pozriet kočky.Asi vieš že ja som sa už stihla aj rozviesť,že?take veci sa rychlo širia.A Alexov otec sa o syna vobec nezaujima.A inka ako sa mate?

silwietta
10. jún 2008

bianca to OGTT neni vobec take hrozne... najhorsie je na tom podla mna to cakanie... ja som bola vcera...

bianca
10. jún 2008

silwi my sme chodili s byv.prace na o niekedy s detmi a bolo my ich trsane luto

sonoga
autor
10. jún 2008

Hanka, nie len take veci sa siria rychlo. ja viem vlastne vsetko od Jonkyho. Poslala som ti IP äinternu postu)

raduska2006
11. jún 2008

Bi - vsak si spytaj na neskor...je na tebe, kedy tam pojdes...ako si dopadla u Jardy? presuva ta do rizikovej, alebo ostavas u neho???Silia ma pravdu, pokial tam budes sama, je to hrozne...nemozes totiz odist z cakarne 😠

bianca
11. jún 2008

radusn no u Jardu som nebola lebo ma sestrab poslala do ...ze mam prist az po vysledkoch s holtra.Nemalo cenu jej vysvetlovat ze ma Jarek chcel vidiet tak co a ako budem vediet az 20.6.alebo v pondelok ked budem mat vysledky tak sa tam mozno prebojujem

inak prave som volala na endokrinologiu.To moje milovane mimino my riadne rozhodilo hormony.Dr.my stale zvsuje davku liekov 😠

raduska2006
11. jún 2008

jeeeej 20.6. mam narodeniny 😀 😀 kedy idete do Bardejova???

bianca
11. jún 2008

este neviem.Mame doma bojovu naladu

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre