Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

gabrielkabj
9. okt 2008

Ach ani neviem čo je lepšie či davat očkovat či nie

sonoga
autor
10. okt 2008

Ahojte. Tak mi dnes cestujeme do BA a vratime sa az v nedelu. A asi tam nebudem moct ist na net 😢

anabell66
10. okt 2008

caute baby,
no sonoga, tak ty si dnes riadne skoro vstavala.......skoro ako ja 😀 Ale ja vstavam kazde rano o 4:30. Co ste si urobili vylet do BA? 🙂

adkami
11. okt 2008

ahoj soni...tak len pre info..ja som stale cela nic sa nedeje...mamka tu je uz tyzden a hovno z toho...vies...som uz riadne na nervy a uz aj placem lebo ma uz tak vsetko boli a tu z tebou nic nespravia kym neporodis prirodzenym sposobom...vies.....a maly ma vraj uz cez 4kg...ved oni su sialeni vies tak nechaju trapit zeny a nakoniec aby si porodila 5kg decko..preboha a kto to ma akoze vytlacit...normalne mam strach...ved to je veelmi vela......nespavam po nociach lebo lem premyslam co bude ako bude a bojim sa ....a najviac toho ze mamka odide a ani mi nepomoze ani nic...lebo su tu ...... lekari....!!!!nechcem sa vyjadrovat neslusne.....strasne.som povedala ze prvy a posledny krat som tehotna v anglicku.....NIKDY viac!!!

gabrielkabj
11. okt 2008

adkami neboj sa všetko nakoniec dobre dopadne, ani ich odhad na 4 kg baby nemusí byt presný. Potom ked bude treba budeš mat dostatok sily neboj sa. Držím pršteky pa pa 😉

bianca
11. okt 2008

ahojte

radus fajne to dnes bolo.Dufam ze coskoro pojdeme vencit mimca zasa 😵 😵 😵 a uz planovane

raduska2006
11. okt 2008

ahojky...

Bi, tak prave som dosla domov....prichod Stefi sa natiahol o hodinu, tak som este chodila..uz ma celkom bolia nohy... aj ja som rada, ze sme sa konecne stretli..vencit mozme kedykolvek..staci poslat sms 😉

adkami
12. okt 2008

dakujem gabrielkabj.....za podporu...ved ja viem ze nejako to male musi von ale tak bojim sa trosku to je jasne....ale ved ako ma byt tak bude a hotovo.....inak lenke som sa stale neozvala lebo oni boli na svk 3tyzdne a nedavno dosli spat do UK aspon co viem od jej sestry a momentalne som nemala velmi casu...mamka je pri mne takze je co travit casu a ako ...... 🙂 🙂 🙂 ale napisem jej co najskor...to urcite..... 😉

raduska2006
12. okt 2008

Ahojky...

Adka - nemala by si uz nahodou mat prcka pri sebe?? 😀 nejak sa mu asi nechce...drzim palce, nech uz to mas rychlo za sebou...inac, odhad vahy nieje vzdy presny...

adkami
12. okt 2008

no mala mala....ale akosi sa mu nechce....neviem preco....som uz z toho na nervy....ale tak co uz....nic nespravime....no viem...ale to uz asi to ze clovek tak dlho pretahuje...a teraz vies som v UK zavolala som tu mamku a uz je tu tyzden o tyzden ide domov a prisla tu preto aby mi pomohla po porode a maly stale nic...tak to je riadne na nervy vies...a ptoom odide a ja ostanem sama na vsetko...nemam tu nikoho....akoze muza ale ten musi chodit do prace....tak preto som z toho riadne na nervy.... ☹ ☹ ☹

bianca
12. okt 2008

ahojky

radus fajne mi bolo vcera,Uz som si myslela ze Vas zajtra znasilnim na prechadzku ale mamka nachystala prekvapenie a ze pojde domov o den neskor 😀

gabrielkabj
12. okt 2008

ahojte adka u vas v UK je to tak že 3 hod. po porode sa ide domov? Mam tam kamošku čo porodila pred mesiacom a nechapala som ked mi to povedala. Mala som dost.

bianca
12. okt 2008

fuha 3 hodiny?

adkami
12. okt 2008

no ahoj...ano do 6hodin ides domov...a ak nemas komplikacie tak aj 2hodky aides domov.....je to dost biedne....a aj ked si po termine tak ta nechavaju 2 tyzdne kym to nepride samo....a ked nie tak az potom ta beru....ani mi nevravte je to na nervy...dost....uz som riadne v depkach....

janja2502
13. okt 2008

caute baby, som tu dnes akosi skoro, no ale to nevadi.
Adkami, neboj sa, vsetko dobre dopadne. Verim ti, ze je to na nervy, ale neda sa nic robit, treba to vydrzat. 😉
Bianca, ako sa mate? mala poslucha??? 🙂

adkami
13. okt 2008

no ahoj janja....tak to ano len to ze tu na teba uplne kaslu vies...s tym rozdielom...na svk je to uplne ine....a tak tu je clovek v strese...a len musi cakat.....aj ked to je nebezpecne pre babo...ale uz nebudem o tom hovorit lebo sa zlbaznim...... ☹ ☹

raduska2006
13. okt 2008

Ahojte....

adka, no nezavidim ti...mne stacilo prenasat tyzden a uz som z toho bola zrela na psychiatriu 😉 mne to pomohol rozhybat sexik 😀 tak skus....

Bi - to je suoper, ze ti tu mamka ostala ....aj jeden den navyse je poriadna pomoc

bianca
13. okt 2008

janja az na to ze nechce spat cez den.je to boj

radus super ale dnes uz ide.som zvedava ako nam to pojde.Peter konci turnus az 15-teho a ja zajtra musim s malou na poradnu

raduska2006
13. okt 2008

neboj, pojde to....moj David mal mesiac mal dovcu 2 tyzden pred terminom a potom este tyzden po, aler kedze som rodila o tyzden neskor, tak som to tu musela zvladat sama...je pravda, ze nerobi 16 hod denne 😉 pozeraj na to z tej druhes stranky, aspon sa poriadne zapracujes 😀

raduska2006
13. okt 2008

BI - IP

bianca
13. okt 2008

radus fakt si zlaticko

raduska2006
14. okt 2008

Ahojky..

bianca
14. okt 2008

ahoj

raduska2006
17. okt 2008

Dobre ranko....

aka, tak ako???uz rodis????

sonoga
autor
17. okt 2008

ahojte. ja si tiez myslim, ze uz ada rodi. alebo uz porodila. dufam. 😀

bianca
19. okt 2008

tak ako?Adka este nic?

sonoga
autor
19. okt 2008

no, neviem. naposledy bola na nete vo stvrtok, takze neviem co sa deje.

raduska2006
21. okt 2008

Ahojte,

tak som zase mala na par dni nepouzitelny pocitac, ale uz je to prec...no pozeram, ze ste tu velmi nechodili...

gabrielkabj
21. okt 2008

ahojte sledujem situaciu ale pozeram že neni nič nove tak zatial pa pa 🙂

bianca
22. okt 2008

ja nestiham sledovat situaciu 😀 vcera sme boli s malou u dr,koli tomu ze sa nam na tvaricke osypala a dostala fenistil kvapky a sem tam po nich fajne spi 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre