Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
13. jan 2009

Bi - napis aspon cislo fotky....sa mi to tam nechcelo hladat 😀 😀

bianca
13. jan 2009

radus 153 😵

inak prave sme sa vratili s celodenneho vyletu.Balit musime dalej.To bude boj

raduska2006
15. jan 2009

Bi - radsej balit, ako potom lutovat.....my sme boli vcera 1x na plavanie v bazene...mala sa ukricala, ale ku koncu ju to zacalo bavit...tak sme kupili pernamentku na 10 lekcii 🙂

bianca
15. jan 2009

radus tak to je super.My sme dnes konecne kupili nausnice.Samo ze sme presli asi milin zlatinictiev a jedine co sa pacili mne sa nepacili Petrovi a tie co sa pacili obom mali modry kamienok a my sme chceli biely

bianca
17. jan 2009

kde ste? 😕

bianca
18. jan 2009

je mi tu smutnoooooooooo

janja2502
19. jan 2009

ahoj, ja som tuuuuuu
co nove? u nas asi nic, iba to ze dnes mi bolo zasa zle 😖 Och to je strasne.

bianca
19. jan 2009

ahoj Janja.Uz ste skoro v polovicke.Nevolnosti prestanu

gabrielkabj
19. jan 2009

Ahojte tak aj ja mám pre vás správičku čakáme druhé mimčo. 😉

janja2502
20. jan 2009

ahoj bi. nevolnosti uz prestali, len ten jeden den bol akysi divny. 😖 Dnes som bola na poradni a sestricka skoro odpadla ked mi merala tlak. mala som 70/50 Sa ma pytala ci zijem. 🙂 No a dokina ma zasa vystrasila, ze to nie je dobre.

Gabi, gratulujeeeeeeeeeem, to je super. 😉 Doteraz som tu bola sama co som nemala deti ani nebola tehu a teraz sme dve tehu. 🙂

bianca
20. jan 2009

gabrielkabj jej.Gratulujem

janja vela pi a davaj na seba bacha.Nizky tlak(i vysoky) nie je sranda.Nech sa o Dodo stara

gabrielkabj
20. jan 2009

Dikes aj ja mam niz. tlak

jurocko
20. jan 2009

ahoj gabi aj ja ti gratulujem moja 🙂

raduska2006
21. jan 2009

Ahojky...

Gaqbi - gratulujem 😵 😵

sa musime pochvalit 😉 som nasla prvy zubok 😀 😀

janja2502
21. jan 2009

dobre ranko, ja som v praci a pijem kavu, musiiiiiim 😒 . A stale teraz beham na wc, lebo viac pijem. 😀
radus, nooo pekne, uz mate zubok, o chvilu bude druhy, treti. nie je mala nervozna, ked jej rastu?

bianca
21. jan 2009

radus no parada

janja kava nevadi pokial nebudes pit liter denne

sonoga
autor
22. jan 2009

gabi, tak uz si to zverejnila officialne?

gabrielkabj
22. jan 2009

Ahojte všetky babenky ano už je to von. Ha ha Tak dík za gratulky. Soni mala mi trocha kašle , ale teplpta žiadna čo je dobré proti kašľu poraď niečo naj naj. Dík 😀

bianca
23. jan 2009

gabi normalne ti zavidim.Strasne mi to chyba 😵 😵 😵

janja2502
24. jan 2009

bi, co ti chyba? tehotenstvo? 😉

bianca
24. jan 2009

janja hej brusko a kopanceky

gabrielkabj
24. jan 2009

bianka tak pomenime daj tvoju malu a ja ti dám brušenko ale sa mi zda že už citim pohyby a ty ako Janja ako sa maš vieš čo čakate ja by som chcela vediet

bianca
25. jan 2009

gabi 😀

janja2502
25. jan 2009

no gabi, ja kopance citim od 17 tt a teraz su uz dost silne. V utorok ideme na utz, tak sa tam hadam dozvieme co to bude. 🙂

gabrielkabj
25. jan 2009

janja ked som čakala Sarku tiež som pociťovala pohyby až neskor, ale pri 2 momku to citit skor. A Bi mala je zlata zdá sa že je po tebe že?

bianca
26. jan 2009

gabi s kazdeho uhla pohladu je iny.Ked mi ju v porodke doniesli tak si pamatam ze som hovorila ze je uplne ako svokra a aj bola.potom zasa cely manzel a teraz zasa moja mama.Pozerali sme totiiz fotky s detstva a podoba bola neskutocna

janja2502
26. jan 2009

cau bi, co ty tu tak skoro? Ja ti ani neviem urcit u malych deti na koho sa podobaju. Mne su skoro vsetky rovnake. 😅

bianca
26. jan 2009

janja Peter ma denne tak mi nikto neblokuje pocitac.Mame ho v spalni ked spal po nocnych.

janja2502
26. jan 2009

a kedy sa vracia domov? nie je ti samej smutno?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre