Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

jitulkabj
2. feb 2009

janja.... Vdaka za uvitanie v klube 🙂
Urcite sa picha...za 4000Sk. Ja som rodila minuly rok v maji, prvorodicka, bez epiduralky a prezila som 🙂 Da sa to vydrzat...sustred sa na babatko a bolest pominie,ani nevies ako🙂))
Bianca ... s tymi zubarmi je to tak...za par korun ti ich spravia na figu a zas tie prehnane peniaze, co niektori pytaju, to je tiez na zamyslenie! No ale zdravie je prvorade....bolest zubov je asi fakt to najhorsie!!

bianca
2. feb 2009

jitulkabj co 4000.-To je riadna palka za 5 minut roboty

janja2502
2. feb 2009

no tak to je fakt dost. No ale ved uvidime ci ju pouzijem. Ale aspon budem mat lepsi pocit, ze je to mozne. 🙂

bianca
2. feb 2009

u nas stoji 1000 kc a aj to sa mi zda vela

jitulkabj
2. feb 2009

pozeram Tv, tak pisem medzi reklamami🙂...

Noo, 4tis je dost. Bianca..1000KC?? tak to je fakt neporovnatelne!!

janja...ver tomu, ze hoci sa aj budes radit so zenami, ci rodit s epi alebo bez, nedockas sa jednoznacnej odpovede. Tie, ktore skusili, odporucaju, tie, ktore v pohodke rodili bez epi, ti povedia, ze su to zbytocne vyhodene peniaze. Rozhodnut sa musis sama. Moj nazor je, najprv skusit normalny porod, a ak budes mat zlu skusenost, ze sa budes veeeelmi dlho trapit v bolestiach, tak pri druhom babatku si das epi. A hotovo🙂)

Moja skusesnot...napriek bolestiam, hoci porod bol rychly, do dvoch hodiek, by som asi opat isla na normalny porod. je to zazitok!!!!!ved manzel dako pomoze 🙂))

bianca
2. feb 2009

a treba pamatat na to ze ked niekto povie ze ,, v dnesnej dobe sa neda epiduralom nic pokazit,, tak je to blbost.Ja sama mam problem sice po spinale ale ono to je nakoniec jedno.Ja mam daco odpichane-teda odasistovane a sama by som si epidural nikdy nedala.No pri cisarskom sa ma na nazor nikto nepytal a mne to bolo po 3 dnoch bolesti uplne jedno

jitulkabj
2. feb 2009

bianca...ty znies ako sestricka od fachu 🙂
Uplne s tebou suhlasim. Nic nie je bez moznych komplikacii...a este, ze sa to vraj picha do miechy.... To je fakt na zvazenie!! Ale na druhej strane, zeny zvyknu komentovat: Dnes sa uz picha ako na pase, doktori to zvladnu aj poslepiacky...🙂

bianca
2. feb 2009

jitu ja som sestra na ARE takze poznam pro i proti 😀 Ja idem v stredu na neurolku lebo ma drahy kolega pichol zle a to nerobi od rana do vecera nic ine len picha spinaly,epiduraly a sem tam akutak uspi.Teraz si necitim polku stehna a ani mu nejdem na oci lebo by som mu asi jednu dala do nosu

jitulkabj
2. feb 2009

bianca...sa mi paci, ze pises, ako sa naozaj veci maju. Uff, porod je fuska...ale kolke zeny si to uz pretrpeli a su tu!! Vid ja 🙂)

bianca
2. feb 2009

presne tak.Niekedy sa rodilo v milion x horsich podmienkach ako teraz.

epidural rozhodne ale urychli porod

jitulkabj
2. feb 2009

asi staci na tu temu, ze?.-) Idem spinkat...tak bru noc vsetkym, aj tym, co ste tu dnes neboli🙂 vidime sa...papa

bianca
3. feb 2009

nazdar,Mam naladu na bode mrazu.Auto v servise na prehliadke pred STK a nutna oprava 8.500 kc na nove brzdy.Aspon viem kam pojde porodne

raduska2006
3. feb 2009

Ahojte... vitam Jitulku 🙂

ja som Lauru rodila s epiduralom a porod mi to dost ulahcilo a hlavne urychlilo - som tam stravila 24 hod kym som ju vytlacila.. zase Stefi som mala bez epi...to snad v tej dobe este ani v Bj nedavali.ked som si pred 9 rokmi pytala nieco od bolesti, tak ma vysmiali, ze vraj nie sme v Amerike 😖

Bi - som si vsimla, ze sa vam to auto kazi vzdy ked mate ist domov.... ze by nejake znamenie 😀 😀 ked sa vratite, tak sa ozvi, mam pre teba nieco 😉

Gabi, ktora segra je v nemecku?? Jozka, alebo Marcela ?

janja2502
3. feb 2009

ahojte babky
bi aj ja mam naladu na bode mrazu. Dnes som ani nesla do prace, taka som chora. Hlava ma boli, hrdlo, z nosa mi tecie a neviem ci nemam aj teplotu. OOOOch, to je des. 🙄 😠

jitulkabj
3. feb 2009

raduska...Vitaaam, vitaaam, dakujem🙂)
Sledujem, ze tu sa niektore zenusky poznaju aj osobne...hm?🙂)

Bi...auto je zrac penazi. Stale musis ratat s nepredvitatelnymi investiciami.☹(

janja..ty sa len daj dokopy. Kazde nachladnutie je pre tehotnu zataz. Sup-sup do postielky a rychlo sa potit. Drzim prsteky pri skorom uzdraveni🙂

U mna nic nove...dnes len flakacka doma po byte...Mala bola minuly tyzden nachladena, tak doliecujeme sopliky, kasliky🙂)

bianca
3. feb 2009

hojte.Tak konecne auto hotove.Celkova suma 10 600 kc 😖

janja tak pekne pod perinu a horuci caj a urcite k doktorovi

radus nam sa nepokazilo len ten moj maniak s nim musi stale do servisu a oni furt daco najdu

gabrielkabj
3. feb 2009

Ahojte Raduš tav v Nemecku je Marcela. Jožka býva s rodičmi v Dome,ale maju svoj vchod aj celý byt su v podkroví. Tak som sa dnes popýtala kámošky ako je to s tým centrom pre deti, tak je to každý utorok od 14.-16 hod. Ale vraj sa tam ten program opakuje tak tam stačí zájsť asi raz za mesiac 😀 😀 😀

Tak sa tu držte a liečte sa. 😉

janja2502
4. feb 2009

ahojte ja sa liecim ako diva. Ale nejako mi neprestava. No ved nachladnutiu treba 5 dni, tak este musim 3 vydrzat.
to mas tak bi.. ze auto vela zerie. My sme pred vcerom kupili nove, takze aj nam treba kopec penazi na prihlasenie, dialnicnu znamku, potahy....

janja2502
4. feb 2009

haloooo, bi kde sa tulas???
stale si tu a teraz ked aj ja mam cas, tak teba niet. 😉

jitulkabj
4. feb 2009

gabrielka...o tom centre pre deti, ktore je vraj v hoteli Topla, nic nevies? Nebola ste tam nahodou niektora???? Strazia tam aj deti za poplatok, pokial si ich potrebujete na chvilu "odlozit". 😖 Nerobia ziadne aktivity pre matky na MD???

bianca
4. feb 2009

ahoj

janja no dnes som bola konecne s na neurologii koli tej mojej nohe bolavej od porodu a mam akurat kopec vitaminov a ked nezaberu tak za dva mes na podrobne vys

inak zajtra sa chystame domov a Peter je s autom zasa v servise lebo sme dnes sli zatazit tie nove brzdy a trosku smrdkaju.Som zvedafson co s toho bude lebo ked tam volal,tak mu chlap povedal nech s autom hned pride.To zas bude zajtra cesta.Budem trpnut az domov

kocky a tenprogram pre deticky je od kolko mesiacov?Na nasu este asi skoro co?

janja2502
4. feb 2009

no tak to sa ti necudujem, taku dlhu cestu a este s malym dietatom.

bianca
4. feb 2009

janja my jazdime pravidelne uz od 3 tyzdnov malej kazdy mesiac 😀

janja2502
4. feb 2009

a to si bola aj s malou u lekara?

bianca
4. feb 2009

mylis dnes?Nie.Peter bol s nou doma.Oni su zohrani

janja2502
4. feb 2009

aha, ja som myslela, ze on stale robi denne. 🙂

bianca
4. feb 2009

nie uz ma volno

janja2502
4. feb 2009

tak vam je fajne, aj moj dodo pride uz o 40 minut. sa tesiiiim

bianca
4. feb 2009

a ake uticko ste si kupili?Dufam ze rodinne.Nam je aj Fabia kratka 😀

gabrielkabj
4. feb 2009

Noneviem či aj na topli niečo je asi iba skládka na deti ale pre mamičky asi nič. A bi to asi ešte nebude nič pre vás. 🤐

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre