Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
20. feb 2009

hojte

Bardejovcanky normalne Vam zavidim slniecko.Tu je hnusne.Snezi a fuka cely den

jitulkabj
20. feb 2009

bi...tak som ti pridala...drzim prsteky 😵

bianca
20. feb 2009

😵 jitul dakujeme

raduska2006
21. feb 2009

Ahojky...

Bi, kludne si mohla zavolat...neznamena, ze ked tu mam mamku, tak nechodim von 😀 😀 stejne ju najviac zamestnava Stevka.....
mas zahlasovane 😉 tak snad nieco vyhrajete....

bianca
21. feb 2009

radus a kedy navsteva konci?Na druhej strane je vonku zas hnusne.Neviem ako sa dostanem na tu socku.A este musime do Vitkovic na kalmetizaciu a na poradnu za ockovat a vsetko jeden tyzden a samo ked je Peter v robote.No des a hruza

raduska2006
21. feb 2009

ide asi zajtra, alebo v pondelok rano..... no nezavidim ti, ale ked ti mozem poradit, najlepsie je ist na kalmetizaciu autom..Hufi sla tramvajkou a pomaly nevysdtupila, lebo tam bolo kopu ludi, co sli do prace...a keby si pocula tie keci, co jej hovorili..skoro kazdy sa rozculoval, ze ked je doma, tak nema chodit s kociarom v spicke...

bianca
21. feb 2009

radus Peter asi pojde v stredu do roboty neskor a pojdeme tam.Inak nam prisla pozvanka na 28.2. tak som sa tesila ze hoc nepojde posledny den do roboty a tak sme zistili ze je to sobota 🙄 tak som tam volala a som sa zbytocne nasekala lebo ta dr. je total tupa a jednala so mnou ako s magorom ze mozme prist v ktorukolvek stredu 🙄
a co Davidid je v praci ze si pri PC? 😀

raduska2006
21. feb 2009

David pracuje....do druhej 😒 ale aj tak ideme poobede na navstevu, tak tu nebudem..mozno vecer...

gabrielkabj
21. feb 2009

Jitulka jasné že mam pozisťované vecičky ohľadom toho čo sa ma tíka a už aj viem ako budem postupovať len som si potrebovala zistiť u manželovho ekonóma čo je pre mňa výhodnejšie tak a už to viem ak chceš vedieť viac dáme stretko a poviem ti. Asi si mala na mysli dobrovoľné nemoc. poistenie 😀 . Aj to mám.
No ja som v tej bytovke čo je aj lekáreň výhľad na garáže a obchoďáky som ako na manhattane.
Ale ja som nevyrastala tu ale na Bezručovej a susedila som s Raduškov že Raduš 😵

raduska2006
21. feb 2009

presne tak, byvala som v jednej bytovke s gabrielkou 🙂

bianca
21. feb 2009

svet je maly 😀 lenj a nikoho nepoznam.A vlastne hej. 😀 😀 😀 Radka ty sa pocitac do skore?

jitulkabj
21. feb 2009

gabrielka....nooo, nieco take som myslela. Sama na sebe som zistila, ze keby som sa nebola osobne informovala, bola by som na minimalnej materskej. Staci sa trosku posnazit a hned je to lepsie...🙂) Celkom by ma to zaujimalo, aj ked ja sa na dalsiu matersku chystam tak najskor az o rok, rok a pol...
Kazda info dobra nad zlato 🙂 Tak neviem, dame kavcu? 😀 😀 😀

gabrielkabj
22. feb 2009

Jasan ale ja možem až v o Štvrtok najskorlebo v Pondelok mám veľa behačiek a v Utorok mám doma maliara v Str po úradoch a štvrtok je len pre teba ak chceš alebo aj Piatok. 😀

No na tej socke je to samá ochota 🤐

raduska2006
22. feb 2009

Bi - tak to by si mala snad vediet ty......... 😀

Gabi, co tak skoro v nedelu??

bianca
22. feb 2009

mne na socke v BJ robila svokra 😀 a robi svagrinka 😀 a ja sa musim otravovat tu v Ostrave 😝

Radus 😀 😀 😀 neviem ci chodite na nakupy do sambaby na Karoline.My hej a teraz to tam zatvaraju a maju 30% zlavy vraj na vsetko

raduska2006
22. feb 2009

heeej???? super..bo potrebujem kupit golfky a do sam baby som sa chystala...ale na slezku do velkoskladu...

bianca
22. feb 2009

radus no my sa tam chystame dnes lebo od 24. maju uz zatvorene.Musim pozriet kde je na mape ten velkosklad lebo tam je vsetko neskutocne lacne

raduska2006
22. feb 2009

Bi, hned pod cintorinom 😉 kde je na karoline sambaby?? som myslela, ze je v Lase....

gabrielkabj
22. feb 2009

ale mala ma už zbudila ...
a bi ako sa vola priezviskom švagrinka ak chceš povedať ak by mi ešte náhodou trebaloniečo upresniť tak by som sa obrátila na ňu ak chceš tak nap IP
Idem už variŤ ae pridem neskor pa pa pa

janja2502
22. feb 2009

caute baby, ak mate nejake info ohladom materskej, tak dajte vediet. 🙂 Ani ja by som nechcela mat minimum. Ale mozno sa nebude dat nic robit.

bianca
22. feb 2009

ahojky

prave sme sa vratili s naskupov.Kupili sme malej novu autosedacku a plno oblecenia a hraciek

po prichode domov zobral Peter teplomer lebo mu je na hov ... a nameral 38,3°C Vzal Paralen a siel do nocnej.Nechcel zostat doma aby nenakazil malu.Je mi smutno

Radus priamo v OC Karolina kde je Kaufland

bianca
22. feb 2009

gabi svagrina robi ale na kontrolach.Svokra robila priamo ☹

raduska2006
22. feb 2009

Bi, tak som presvedcila Davida a o chvilu ideme do Karoliny...snad to tam nebude este velmi rozobrane...

bianca
22. feb 2009

radus je to tam ako po boji 😀

raduska2006
22. feb 2009

tak uz som spet....zlavy super, ale to co som chcela tam nebolo ☹ budem musiet skusit vo velkosklade....

bianca
22. feb 2009

radus uz ste nazad?Taka rychlovka?Inak ty si mi volala?Teraz som nasla mobil 😅

raduska2006
22. feb 2009

volala, som chcela vediet, ci sa mi tam vobec oplati ist...ja som sla po konkretnu vec, ktoru som tam zial nenasla

http://www.sambaby.com/1982-golfove-hole/5597-k...

chcela som povodne ine, ale tie su tam uz vypredane...

bianca
22. feb 2009

jej prepac.Ja som mala vypnute zvonenie a mobil som nemohla najst ☹

raduska2006
22. feb 2009

nevadi.....kedy pojdeme kocarkovat???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre