Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
1. mar 2012

@daniku draha ja fiem 😀 ale co ja viem co by nasla odbornicka?A ty mas ake problemy?Nic som nevidela.To i @janulabj furt plasi a plet jak detska prdelka.

chantal21
1. mar 2012

@janulabj Prvy dojem po cisteni,cervena jak paradajka a si povies to co.No na druhy den sa kuknes do zrkadla a fakt vidno rozdiel vo vycistenej pleti.Len problem je vtom ze to mas absolvovat aspon raz za mesiac,no ja si hovorim,co kradnem :(,A hlavne mat viac casu. 🙂

daniku
1. mar 2012

@chantal21 kym raz za mesiac, tak sa este jak tak da, ale mne kazala nemenovana kozmeticka 😉 prist uz po dvoch tyzdnoch a ked si k tomu pripocitas upracu obocia a farbenie mihalnic( ktore mi nafarbila aj napriek tomu ze som povedala ze nechcem, oci ma z toho palili este par dni) , pleti sa venovala za tu hodinu minimalne, viac ju trapilo dokonale vyformovanie obocia a odchadzala som lahsia skoro o 20€ tak to uz je co povedat 😀
@bianca a co by nasla, ked tam ty vidis len bodky, tak ona zas az tak s mikroskopom ani s lupou to neskuma 😀 a ja? co si ludia nevsimnu sami, ja nepriznam :D takze moja plet je bezproblemova 😉 😀 hahaha

janulabj
1. mar 2012

@bianca
@daniku
och jaka som rada že mam take slabozrake kamaratky, ked vy nič nevidite ta už potom neznam.........
obidve mate prdelky, a ja ? stara zvraskavena zničena poderavena riť......
takže ja pojdem skusit 🙂raz mesačne sned to pojde.
@chantal21 a ty už dnes bola?

daniku
1. mar 2012

@janulabj prisam tri, ja ti zavidim jaku mas dobru plet a teraz sa vymacknes ze si nespokojna 😀 nepochopitelne..... a ja furt pubertalne vyrazkata, ked tak nad tym rozmyslam tak celkom chapem ze ludia si mozu mysliet ze som mozno este nastrocna, preto su na mna aj predavcky drze 😅

janulabj
1. mar 2012

@daniku ty si truba.... a už si nerob tak verejne zo mna prdel hej? take maskovacie manevre čo ja robim by mi mohli i kuklači s neviem kym dokopy 😝

daniku
1. mar 2012

@janulabj takze ty vyzeras normalne uplne inak? 😨 take ze gumene masky a tak? lebo ja nevidim chybu tak potom si fakt dobra maskerka 😀

mystery7
1. mar 2012

@janulabj v dm drogerii maju male decke slnecne okuliare. Len treba viacero vyskusat, maju rozne typy. Neviem ci uz teraz budu, ale ja som pred rokom malemu kupila.

mystery7
1. mar 2012

v bardejovskych novostiach bol clanok o MC a ze ak chce niekto zalozit, vyjdu mu v ustrety. Mozno z toho nieco bude 😉

bianca
1. mar 2012

ze dobre rano 🙂 som teraz zistila kolko je hodin 😀

chantal21
2. mar 2012

@daniku Dobra manipulatorka :(,ja uz by som k nej nesla nikdy viac.

chantal21
2. mar 2012

@janulabj Nie ale idem v pondelok,no a zmena na namestie.Ale musim este dnes bezat zrusit na brane.Joj zas som to po....nakopila som si toho 🙂

chantal21
2. mar 2012

@bianca Dobre ranko,este si si sla urcite pospat 😀

janulabj
2. mar 2012

@chantal21 dobre rano, ale ved to aj ja by som takto urobila keby že je niekde o tolko lacnejšie.....
@mystery7 ešte nemaju nikde, jak som pisala , že ešte je skoro ....ale zas už ani slnko nesvieti tak dovtedy snad dostanu.

vi3ka
2. mar 2012

@mystery7 v bardejovských som nečítala, ale na bardejovskej televízii bola reportáž o MC. ale či z toho niekto niečo aj splní čo slubujú. ved dievčatá tu už písali, že sa snažili o MC a nebolo im vyhovené. tak neviem neviem. ale bola by to dobrá odreagovačka, hlavne cez zimu, keď sme povačšine zatvorené v bytoch, lebo vonku je strašné počasie.

bianca
2. mar 2012

@chantal21 hej sla.Ani neviem o akej.Robila som orchidejky marcipanove tak si sa prizabudla

@janulabj a nemaju ano v optike?Alebo napr, v topasporte?sak to je uchylne.Neviem odkedy si tu letne a nie slnecne okuliare.Asi tu mame polarni noc alebo so

@mystery7 uz bola dva pokusy zo stran mamiciek.Hold tu nepochodis a po pravde ked clovek potom da dieta do skolky a nastupi do roboty tak mu to az take super nepride a ked uz to nepotrebuje tak mu to vyfuci.Ono je aj pravda ze MC by bolo super ale predpokladam ze v lete by bola nenormalne kriza

janulabj
2. mar 2012

@bianca mala som v plane ist dnes doo do OC tak vy som cestou pozrela, no neskutočne fúka, takže plan rušim, sedime doma :D
čo pečeš komu?

bianca
2. mar 2012

@janulabj nikomu.Na marec nemam nic ...zatial.Len sa mi chcelo tak som to vyuzila 😀

chantal21
5. mar 2012

@janulabj Bola som na namesti v Evelin a som spokojna,plet vycistena,platila som 9 ecka.No musim si to mesiac zas zopakovat,lebo mam strasne suchu plet.Takze mozem odporucat,prijemna holka,skvela komukacia a praca. 🙂

janulabj
5. mar 2012

@chantal21 super, i ja pojdem, akurat som na teba myslela a čakala či napišeš, parada 🙂 a dík :D

chantal21
5. mar 2012

@janulabj nemas zac

janulabj
7. mar 2012

Ahojte,
baby idem Vám aj tu napísať, @mata2211 dala super tip že v slovobuvy maju vypredaj ortopedickych topanočok velkost od 19 - 26 , a nakoniec som sa tam zazrakom dostala, a kupila som dvoje, mat dievčatko kupim viac, akože za tu cenu ani papučky nekupim inde. takže aj tu dakujem mati ta TIP 🙂
pišem to tu preto že mne to pomohlo super, tak nech to pomože aj inym babam .....a super že je taka možnost inak by som sa o tom nedozvedela. číta hoc neprispieva to tu viac báb, tak snad :D

zuzla2
7. mar 2012

@janulabj dik za info 😉 bolo este z coho vyberat?? lebo rozmyslam,ze dako presvedcim mm,aby sme hoc len na otocku skocili, pripadne tam vyslem mamu 😎

janulabj
7. mar 2012

@zuzla2 no ano, boloo z čoho, okrem velkosti 26, tych bolo najmenej.ale bolo tam aj dost ludi, no topanočok maju dost.

jankabj033
7. mar 2012

@sonoga no aj z barejova sa ktosi nasiel...som rada ze nie som sama...

jankabj033
7. mar 2012

@janulabj ahoj...kde to maju ten vypredaj topanociek????????

janulabj
7. mar 2012

@jankabj033 slovobuv, ako sa ide na mokroluh, tam tie topanočky vyrabaju, su to staršie kolekcie, no ortopedicke by mali byt.

janulabj
7. mar 2012

@jankabj033 a neboj, sama tu niesi, je tu 200 uživateliek prihlasenych z okresu bj.... 🙂

jankabj033
8. mar 2012

@janulabj diki ako to som kupila minul tyzden este ale pre chlapcov nebolo velmi z coho vyberat....ako kupila som ale 4 pary ale mat tak dievctako takk idem spon s 20-timi parmy

jankabj033
8. mar 2012

@janulabj super tk to sa tesim ze su tu maick z bardejova aspon si nejako mozme poradit

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre