Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

chantal21
20. mar 2012

@darka3 A kolko prosim ta tam boli tie akvarka?

darka3
20. mar 2012

@chantal21 to je jedno veľké akvárko a sú v ňom 4 žraloky

chantal21
20. mar 2012

@darka3 takze za vela penazi malo muziky :( .Tak to sa moc neoplati.Diky za odpoved.

daniku
20. mar 2012

@janulabj no tak idete na tych zralokov? akoze vidiet by som chcela a peto je uz tiez namotany asi....alebo poslem len jeho so simonkou, sak mi poreferuju, len skoda ze nema napozeraneho Nema alebo daco rybacie...sice v malej morskej vile neviem ci sa daco take neobjavilo 😀

janulabj
20. mar 2012

@daniku ešte stale nevieme, dnes sme sa nebavili o tom vobec, ale maly by bol isto hotový zo žralokov, ved sama vieš a počuješ že on len draky a žraloky :D

bianca
21. mar 2012

@darka3 a kolko je vstupne?Ja som na to pozerala z dialky a neviem neviem no.Ked to jedno akvarko tak to asi clovek pozrie a ma vystarano co?

darka3
21. mar 2012

@bianca vstupné je 3eur dospelý a deti do 4 roky majú vstup zdarma ja som si myslela že k tomu budú aj niečo rozprávať a len sa tam postavíš a stojíš 20 minút naša mala vydržala asi 5 minút a potom už ju to nebavilo to.

bianca
21. mar 2012

@darka3 ajaj.To radsej nove topanky zo slovobuvy no nie?

darka3
21. mar 2012

@bianca videli sme na BTV pozvánku a boli sem zvedavý, ja som si nevedela predstaviť ako to bude vyzerať inak som si predstavovala.

bianca
21. mar 2012

@darka3 ale tak Saska sa urcite pobavila a to je hlavne.

janulabj
21. mar 2012

@darka3 mna to hned zaujalo ako vravela Saška že kam idete po kružku.... ale kedpišeš že nič moc teraz som na važkach, zas čo pre dieta nespraviš že? hihi :D opytam sa jej zajtra čo povie na žralokov :D

darka3
21. mar 2012

Ja by som ju prehovorila ale jej to sľúbil ocko a on chce byť stále za dobrého čo sľúbi aj dodrží... a ona to už začína využívať🙂

janulabj
22. mar 2012

tak Vám idem napisať aj ja o žralokoch, išli sme teda po kružku že sa len zvonku pozrieme ako to vyzerá, maly cely štastný, popozeral obrazky a šli sme preč, no baby z centra že maju lístky tak že mi ho vezmu , či pojde, jasne že išiel, čo sa týka žralokov jasnačka.ja som čakala na konci, ale nič nevidel, a volal mamka pod tak ma ,, pan ,, pustil a moje dieta, nechapala som a nie len ja, všetci tichučko, stali, pozerali a a oliver nonstop, usta sa mu nezatvorili že :mamka pozri sa, žralok, mamka aký velky, malý, pozri plava, tam vzadu, no išiel jak mlynček, pobavil cele osadenstvo....a pri odchode plač neskutočny......takže keby že su tu aj zajtra idem zase, on bo tak unesený z toho že už vidim ako v noci budu všade aj zo sna žraloky.takže diky babam ma maly zažitok nenormalny 🙂

janulabj
25. mar 2012

baby všetkým Vám prajem krásnu nedelu 🙂 😎 😉

ellenie
25. mar 2012

babenky, v bardejove asi nie je ziadne stredisko pre deticky, kam mozete chodit s nimi plavat alebo cvicit, vsak? alebo pre tehotne, kam by mohli chodit plavat a taktiez cvicit, ci? 🙂

janulabj
25. mar 2012

@ellenie ahoj, o plavaní neviem, ale je cvičenie na loptach v Astre...viac neviem.

mystery7
29. mar 2012

ahojky, kocky nechcete niektora predat cestovnu postielku? Ak ju uz nepotrebujete. Vdaka.

mystery7
29. mar 2012

@ellenie na plavanie staci plienka, kupis aj v dm

bianca
8. apr 2012

krasne sviatky prajeme 🙂

zlostitko
17. apr 2012

Ahojte dievcata, viete poradit zlatu pani na strazenie? Od septembra chcem ist do prace, nas Gregor bude mat rok,tak hladam niekoho k nemu.Nejake kontakty mam, ale este nic zavazne. Ak by vas niekto napadol, dajte mi prosim vediet. Dakujem 🙂

mystery7
30. apr 2012

kocky, nechodite tu?
Kde je v bj dobre ihrisko? Len pri topli, pri dopravnom?

vi3ka
1. máj 2012

@mystery7 niektoré maminy chodia aj na kurty čo sú pri Topli pod Vinbargom. ale neviem, či to tam nie je podmienené niečo si objednať. inak počula som, že pri fontáne má byť detské ihrisko, tak uvidíme. to by bolo super.

janulabj
1. máj 2012

@vi3ka no kurty aj mna napadaju, a inak asi všetko v Bj....
a keby urobili pri fontane, to by bolo jake super. 🙂 ešte cukraren mi tam chýba 😀

bianca
1. máj 2012

na kurty chodime a objednat si podla mna musis.Obsluha sliedi.Lacnejsie ovela je cez toplu na dopravnom ale tam zasa moc vyzitie pre male deti nie je.Potom uz len vedla dopravneho ihrisko krasne ale podla mna skor pre vatsie deti.

inak my chodime denne aj na ihrosko u nas na VNB.Pekne ale nedokoncene a casto okupovane dorastencami

janulabj
5. máj 2012

@vi3ka si mala pravdu, už sa pri fontáne čosi chystá 🙂 som zvedavá 🙂

bianca
8. máj 2012

@janulabj pri fontane bude detske ihrisko 😉

janulabj
8. máj 2012

Hej hej viem,som videla jak jeden ,,róm ,,makal a 4 kukali na neho :D

bianca
13. máj 2012

no ta i uz.To sa teda barz netresli po keseni.Ubohe co vytvorili

mystery7
15. máj 2012

@bianca co tam vytvorili??? Ani som tam nestihla ist a aj tak vacsinou prsalo

theo
16. máj 2012

a to uz akoze skoncili? Je tam jeden domcek, hojdacka myslim a este jedna vec s takymi retazmi. Ja som zila v tom,ze budu este pokracovat .. 😨

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre