Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

cherryblossomgirl
8. júl 2010

Ahojte bardejovcanky, kde su v BJ dobre detske obchody?

raduska2006
8. júl 2010

@bianca sak to mate z kopecka, tak nemusiiite 😀 😀 😀

stretko mozme kludne dat aj 26.7 povodne sme sice mali uz odchadzat z Bj, ale koli vam som presvedcila Davida a pojdeme az 27. rano....tak dufam, ze sa stretneme vo velkom pocte

bianca
8. júl 2010

@cherryblossomgirl vsade ale hnusne robim reklamu na obchodik Rišo v suterene mest.kniznice

bianca
8. júl 2010

@raduska2006 ty opico ale jak nazad 😀 ha?To nas bude musiet Pista abo David porozvazat 😀

bianca
8. júl 2010

@raduska2006 hej a zober aj Stevku.Bude robit dozor 😀

raduska2006
8. júl 2010

@bianca sak nebudes jak doga, zeby si to nedosla 😀 stefi mozem zobrat, ale ta urcite nebude nadsena, ze bude dozor......staci jej to doma....inac, skoda, ze uz tu niesi, lebo mame kusok od baraku suprove ihrisko a dokonca tam chovaju aj ovce.....

bianca
8. júl 2010

@raduska2006 nedrazdi laskavo hej?Sak ja chcem Stevku aj vidiet po pol roku a ja niesom ako doga ale ako slon si zabudla?

Ja som dnes slapala s malou ku svokrovcom do Bartosoviec (tymto zdravim Janju 🙂 ) a super bolo.Som si odpocinula 🙂

raduska2006
8. júl 2010

@bianca som myslela ozrala jak doga, nie velka 😀

bianca
8. júl 2010

@raduska2006 😝 😝 😝

janulabj
9. júl 2010

😀 baby tak až sa dohodnete kde o bude,zaveste svoje rozhodnutie sem 😀
ja tak nesmelo som za mesto...stejne musim busom,ale tam aspon stoji a na dolinu mam daleko...ale už jak chcete 🙂 Slavka je v DL,tej poviem verdikt 🙂 možno pojde autom,možno spolu busom pojdeme 🙂

bianca
9. júl 2010

@janulabj dohodnite sa so Slavkou.Ja len ze na Doline by sme mali mozno sukromie ale ja sa necham odviest klune aj do mesta.

janulabj
9. júl 2010

tak nech každa baba napiše že kam,ja som za mesto,bus mi stoji pri OC,to mam na dolinu daleko 😝 ale ked vyhraje dolina,nevadi,pojdem skor a vyšľapem si to 😀

bianca
9. júl 2010

@janulabj ale nie.A potom kde ste stoji bus?POjdeme do toho pro OA?Ha?

janulabj
9. júl 2010

no zastavky MHD-OC,stanica,pri dukle.na brane.... ale tak v meste už neni nikde daleko 🙂 to v poho,ale ja by som to dala aj na dolinu,len pohodlnosť víťazí 😀

raduska2006
9. júl 2010

som tiez radsej za mesto....mam tam lepsi pristup..od nas autobus pod vinbarg nejde...musela by som k nemocnici, alebo k priemyslovke :(

jitulkabj
9. júl 2010

Pre mna je vzdialenost nepodstatna, my sa rady prechadzame. Len si povedzte kde..Ale ja by som skusila ten Laserfood. Bola som tam iba v zime, v tom malom vnutornom detskom kutiku, tak by som rada omrkla, co vsetko vymysleli pre deticky vonku na zahrade. Ja sice fast food nejedavam, a j kavu tam maju (vtedy mali) iba taku kelimkovu.strojovu, co je dost bieda, ale neva...kvoli stretku to prehliadnem🙂))
Ked sa dohodnete, tak to tu zaveste hrubym pismom, aby som po dvojtyzdnovej dovolenkovej odmlke termin a miesto stretka rychlo nasla🙂)

pekny den...

bianca
9. júl 2010

ok decka tak laserfood.Mna viacmenej presvedcilo to ze tam je vraj to pieskovisko ako sa tu pisalo.Len by sa trebalo dohonut presne na kedy a mozno rezervnut stol - y

raduska2006
10. júl 2010

@bianca ja mozem od 23.-26.7. 😉

macikjm
10. júl 2010

@jitulkabj nemas sa za co ospravedlnovat...jasne ze si bola prekvapena, kto ta to zdravi... 😀 ja som ta hned spoznala... 😅
a stretko....no mne je to jedno...do mesta chodim casto...tak sa prisposobim...mozne sa dohodnut, ze v juli bude v laserfoode a v auguste na doline...co vy na to???? 😀 😀

jitulkabj
10. júl 2010

ja tiez verim, ak sa jedno stretko zapaci, tak sa opat dohodneme na dalsom. Ved ak by nahoodu niekto nemohol na prvy termin....🙂
A mozno aj na kupko...ci teraz rypem, Bianca?? 🙂) Vsetko len a len v dobrom!!!!!!...ja len, ze vonku palava, treba obcas schladit hlavky:🙂))

raduska2006
11. júl 2010

jitulka, ja by som aj na kupko sla, ale nezdrzim sa v Bj dlho :( Laura totiz strasnw miluje vodu...sa z nej smejeme, ze sa mala narodit ako ryba,alebo zaba....

cherryblossomgirl
11. júl 2010

@bianca prosim ta a kde sa vchadza do toho obchodu? normalne musim vojst ako keby do kniznice? som vcera isla okolo, ale nenasla som ziadnu tabulu ani nic 😕

bianca
11. júl 2010

@cherryblossomgirl z boku od evanjelickeho kostola alebo priamo do kniznice a dole do suterenu 🙂 dufam ze najdes a ze budes spokojna.Ja osobne chodim len tam lebo je to moja teta nov BJ je uz teraz strasne vela detskych i je obchodikov.Ono je dolezite aj co potrebujes.V Risovi je iba oblecenie a zopar somarin pre deticky.POkial chces kozmetiku tak doporucujem predajnu Fecka pri lidli.Maju tam speci predajnu pre krpcov

cherryblossomgirl
11. júl 2010

@bianca dakujem 🙂

bianca
11. júl 2010

@cherryblossomgirl nemas za co.Hlavne je aby si dobre nakupila.A ty si Bardejovcanka?V profile mas Blavu

cherryblossomgirl
11. júl 2010

@bianca som tu na prazdninach 😉

bianca
11. júl 2010

@cherryblossomgirl jaaaaaaaj tak prijemne prazdniny 🙂

janulabj
11. júl 2010

baby poradte normal kadernictvo za normal ceny...okrem hypky...tam už nikdy viac 😝

bianca
11. júl 2010

@janulabj joj ja mam super kadernicku (teda aspon podla mna) u nas v dedine no ona uz skoncila s kadernictvom a robi hlavy len ked ma cas a toho je teraz malo tak sa k nej nedostanem ani ja

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre