Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

macikjm
10. feb 2010

no slavka...muselo to byt hruza pri kajke...ale vdaka BOHU je vsetko ok...a karinka je jedno uzasne, krasne a sikovne dievcatko, ktoremu nic nechyba... 😵 aj tobinko je nadherny...krasne deticky mate...a hlavne nech ste zdravi furt... 😉

ejasmeja
10. feb 2010

Jurocko! no teda! este stastie, ze je vsetko vporiadku teraz! myslim, ze o to viac si si ju potom vychutnala a tesila sa, ze zije, vsak? aj ked kazdy by rad ozelel takuto skusenot...

jurocko
10. feb 2010

janka moja to si krasne napisala dakujem aj vy mate krasneho anjielika...a ako jej pristane na fotke nas rupsacik ktory sme jej kupili..krasna je 🙂

jurocko
10. feb 2010

ejasmeja ano vychutnavala aj velmi trapila... ☹ cvicili sme 9 mes.vojtovu metodu,neurologia,usne,ocne,poradne stale rehabilitacne...atd..tak nas den vyzeral najest sa,cvicit,lekar prechazdka,cvicit papanie..atd...dookola to všetko skoncilo ked sme prestali cvicit..
ale je pravda ze nikto by nepovedal ze sa jej stalo nieco take je velmi sikovna,chodi na dramaticky a tanecnu,ovlada slovicka z angliny

ejasmeja
11. feb 2010

Jurocko, ako dobre, ze tvoja snaha mala aj uspech! dopriala by som to vsetkym mamickam, tesit sa zo zdravych a sikovnych deticiek 🙂

stojdulka
11. feb 2010

čaute 🙂 ....tak som volala dr. a ona mi povedala že ked nemám ťažkosti tak sa mám staviť až tak o 4týždne...že bude už pekne vidieť na sone...ale akosi mi ten čas pomaly ubieha, najhoršie je začať... 😀

ejasmeja
11. feb 2010

Stojdulka, uz by si si aj mohla opravit status zo snazillky na tehulku... 😉
ja by som asi nevydrzala tak dlho cakat... 🙂

bianca
11. feb 2010

ahojte mamule.Idem vas aspon pozriet.Od kedy som zasa skoro 100% Bardejovcanka mam cez den akosi malo casu.Mala si plne uziva velky dom a nezastavime sa.Je to parada ked clovek moze von len tak v teplakoch 😀 skoda ze je taka zima.Uz aby bola jar lebo toto pocasie fakt neznasam.

jurocko moja zlata vy ste si fakt uzili.Hlavne ze je mala v poriadku.Viem si predstavit ze ste museli tazko bojovat.Zivot vie clovek fakt nachystat brutalne situacie

janja2502
12. feb 2010

ahojte,
no vidite baby, stat sa moze hocico, ale nikomu by som nic take nepriala. Ved tie malicke babatka za to nemozu.
Bi, tak uz ste doma? super. Stale pozeram, ci ta neuvidim na dvore ked ideme okolo a teba nikde 😀

bianca
12. feb 2010

janja hej ale len mi dve.Peter robi dalej v Ostrave.Inak mna by si neprehliadla 😀 a ty vies kde ja byvam?

stojdulka
12. feb 2010

ahojte 🙂....eja už som to napravila...aj ja som pri prvom bola na všetko nedočkavá...ale teraz pri treťom sa normálne vyžívam v tom že nikto nevie 😉 ...máme s mužom také sladké tajomstvo...no asi sa to čoskoro prezradí, lebo sa môj men niekedy správa divne(pri dievčatách to tak neprežíval, asi to bude vekom) ...a mojej mame už to začína byť podozrivé... 😀

macikjm
12. feb 2010

bi...takze nakoniec ste kupili domcek??? 😵

bianca
13. feb 2010

macik nie.Sme zatial u nasich.Zhaname byt ale akosi sa nedari.Strasne malo ludi predava teraz byty a ak ano tak su mimo nasu cenovu kategoriu 😖 Manzel stale robi v CR tak cele zhananie je na prd

janulabj
13. feb 2010

Ahojte,Bianka a vy zháňate byt priamo v Bardejove? lebo my tiež zháňame nejaký bytík 🙂 , no nejaké sú,ale vačšina v dezolátnom stave ☹

gabrielkabj
14. feb 2010

v našom vchode sa predáva 3-izbák kto nám chce ísť za susedku teda mne a macikjm 😀

macikjm
14. feb 2010

gabi...cuj...pojdeme si pytat od kovalica za reklamu... 😀 😀
hej hej...a bytik je prerobeny...

bianca
14. feb 2010

jani ano priamo.Vam poviem ze ako nevodicovi to je na dedine po tych rokoch zaujimave.Ked sa ma manzel pytal ked odchadzal ze ci mam dost penazi tak som nanho blbo kukala ze co to je za otazku a az po dvoch dnoch mi doslo ze u nas v obchode asi kartou fakt nezaplatim a do BJ v takom pocasi s hyperaktiv.miminom preplnenym autobusom nic moc

janulabj
14. feb 2010

Ahoj take zaujímavosti 😀 po presťahovani som aj ja zažívala,také malé šoky :človek zvyknutý byť v meste,všetko po ruke,veľa možnosti,a zrazu šup a je na dedine 🙂
Už nech je aspoň jaro,ani von sa mi s kočiarom poriadne nedá ísť...ach jaj
a ešte ma napadlo,veľká škoda že v Bardejove nemáme materské centrum ☹ hlavne teraz v zime by sa hodilo že? založíme?
Bi tak teraz máme rovnakú náplň práce,,zháˇname bývanie,,ja teda vačšinou cez net,aj sme už na nejaký boli pozrieť,ale nepraktický...škoda...ale pekný bol.
tak papa žienky

bianca
14. feb 2010

janula a kde si na dedine?My sme boli pozriet 4 byty a jeden sme si zamilovali no este neboli peniaze na ucte zo stavebka a predali ho

janja2502
15. feb 2010

ahojte, bi ved si mi pisala, ze 4. dom od stanice. Tak si to furt odratam. Je to taky sivy dom?

jurocko
15. feb 2010

janulabj a ti teraz kde byvas?nepozname sa z videnia len tak sa pytam ci nahodou?ja som z druzby.....hm?
janja a ti kde byvas na dedine?sami?ci s rodicmi

my budeme predavat byt ale az nabuduci rok ale to je este daleko vy zhanate teraz? 🙂

deticky mi spia karinku do skolky nedavam kedze su jarne prazdniny tak bude doma..obedujem a relaxujem ale este idem pozametat....

janulabj
15. feb 2010

juročko myslím že sa nepoznáme,neviem,ale nemáš nejakú rodinu v Dlhej Lúke?ale na jarmoku som ťa aj s manželom a detičkami videla,teda podľa fotik z MK,a tvojho manžela aj so starych čias z diskotek,ale len z videnia,myslím že ešte z omegi,ale to už viac ako 8 rokov.

a bytík potrebujeme teraz,no nie súrne ale ja by som chcela čo najskor,do leta,a v najlepšom prípade pozemok a domček.
my sme teraz prišli z prechádzky,ale kosa riadna je vonku, tak ešte spíme v kočiari(dúfam že ešte pospi) 🙂
pa

bianca
15. feb 2010

janja presne .Dobre pamatas 😀 teraz poznavacie znamenie : 3 snehuliaci.Dvaja epilepticky co robila prababka a jeden moj pokus

inak jurocko ty si mi nenormalne znama len neviem odkial ta mozem poznat

macikjm
17. feb 2010

ejha...my zase nic nepiseme... 😝
uz mame 2 zubky...a dalsie 2 na obzore... 😉 😵

bianca
17. feb 2010

maci gratulujem k zubkom

oficialne prehlasujem ze velmi realne uvazujeme o Vimbargu.Byty proste niesu a ako pozeram minaju sa aj 100 rocne ponuky z V.

janja2502
18. feb 2010

no to som si fakt nemyslela, ze su take problemy s bytmi 😒

janulabj
18. feb 2010

Bi skočte aj priamo do cestoviek,manžel dnes bol a maju aj byty ktoré na nete vobec niesú.možte skúsiť.
my dnes máme za sebou USG nožičiek,a ešte nás čaká podanie Rotarixu.
pa

bianca
18. feb 2010

janula a v ktorej?My sme boli dnes pozriet len tak z vonka na ten dom v Klusove a no nic moc

janulabj
18. feb 2010

hej aj my sme pozerali,je divné,že taký lacný...na dom stojí málo,aj v Dlhej Lúke je dom na predaj,za 2 miliony,ale taky asi 30 ročný...ale má záhradu
bol na minutku v infotrende,na námestí,jak je slov.sporitelňa,masiareň,tak tam medzi tým,je tam to informačné centrum,tak tam.skúste

bianca
18. feb 2010

janula jasne pojdeme hned zajtra.Viem kde je infotrend.Uz nas tam poznaju

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre