Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

raduska2006
31. jan 2008

bianca: citam, ze byvas v Ostrave...ja tiez. v ktorej casti??ja v Hrabuvke

bianca
1. feb 2008

raduska2006 :Ja na Dubine 😀 😀 😀

raduska2006
3. feb 2008

bianca : tak to sme od seba kusok... 🙂

bianca
3. feb 2008

raduska2006:svet je maly.Ako dlho si v CR?

raduska2006
4. feb 2008

tak to teda je...v CR som uz 4 rok a nechystam sa nejak odist... 🙂 zatial mi tu je dobre..

huncut
4. feb 2008

Ahojte babenky...
teraz som narazila ja na túto tému..že Bardejovčanky...ja om tiež Bardejovčanka, len v júni po svadbe som sa presťahovala za manželom, takže som teraz na juhozápadnom Slovesnku ale naše mesto mi strááááááááááááááášne chýba....
Ináč niektoré poznám zo stránky mojasvadba..napr. biancu a silwietu....
vidím že niektoré ste snažilky, iné detičky užmáte a sil ty si tehulka..ja tiež dnes som začala 34tt takže sa mi to blíži...už začínam mať aj strach 😒 ale sa teším na toho drobečka 😀

bianca
4. feb 2008

raduska2006 :mi sme v CR 7 rok,ale vratili bi sme sa hned,ale mam strach s noveho zaciatku a novej prace(pokial bi som vobec neaku zohnala) i ked svoju terajsiu pracu uz nenavidim 😠

huncutik :ahojky 😀 .Tak to mame spolocne.Mne Bardejov tiez strasne chyba.Sice mne staci iba videt auto so Slovenskou SPZ-kou a ked som tu asi 2x videl auto SPZ BJ,tak som sa v elektricke rozrevala
Inak gratulujem. 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 Ja som zaregistrovala ze si tehulka,ale neako sme sa nestretli v ziadnej teme,tak gratulujem dodatocne a prajem vela,vela,vela stasticka,zdravicka,lasky a hlavne pevne nervi 🙂

raduska2006
5. feb 2008

bianca - tiez mam rada Bardejov - ved som sa tam narodila a par rok zila 😀 , ale navrat neplanujem. Nasla som si tu novu pracu ktora ma bavi, mam tu rodinu, mala si tu uz zvykla tiez.... Ale na Bj nedam dopustit..aj ked tam chodim celkom malo a len na par dni. to auto, co si videla nebola nahodou zelena fabia? ked ano, mohol to byt moj brat..celkom casto ma navstevuje a vecsinou ked je tu, chodi na nakup do Intersparu...

huncut: vitaj... 😀

huncut
5. feb 2008

Ahojte...dík za privítanie...
Joj Bianca verue tie nervy budem potrebovať...teraz som v 34tt a už začínajú také prvé komplikácie... že bolesti v krížoch, opuchy nôh a podobne... ale našťastie na začiatku mi nebolo absolútne nič takže teraz sa to asi kompenzuje..mne sa všetky ranné nevľnosti akosi vyhli...len večer občas mi bolo nevoľno....

držím palce, vidím že si snažilka.... no ja som sa nemusela snažiť...svadbu sme mali 16.6.2007 no a o pár dní niekedy medzi 19. - 21. 6.2007 sa nám podaril tento drobec 😀
ako často chodíš na Slovensko

bianca
5. feb 2008

raduska2006 :mne ani tak nechyba Bardejov,ale rodina.Mi sme tu sami.Nikoho tu nemame a uz nas to tu nabavi.Hej ked uvidis niekde v okolo bileu fabiu,tak to sme mi 😀 😀 😀

huncut :no.Teraz drz palceky abi sme to na druhy pokus dotiahli do konca,lebo na testiku uz su dve ciarky,ale gynda ma caka az 13.2.tak este budem stresovat v praci.Cakaju ma este 4 denne,tak som zvedava ako to zvladnem
Inak domov jazdime kazdy mesiac,sice iba na 2-3 dni,ale predsa

huncut
5. feb 2008

Bianca tak držím palce....nech máš pre manžela na valentína pekný darček 😵

bianca
6. feb 2008

huncut : 😵

silwietta
6. feb 2008

ahojte bardejovcanky 😉

bianca, blahozelam, davaj si na seba pozor teraz, setri sa...

silwietta
6. feb 2008

inak ja som teraz na PNke kvoli tomu hematomu, este som ani nasim nevolala, aby sa nebali...

sonoga
autor
6. feb 2008

Silvi, tak to si na tom dobre, pokial si doma. Ked som bola tehotna s Mirkom a lezala som na rizikovom v BA na Kramaroch, tak tam so mnou na izme lezali take dve, co mali tiez hematom. Bolo to pred Vianocami, neviem, ci ich pustili na Vianoce domov, lebo ja som podpisala reverz a isla domov.

bianca
6. feb 2008

silwietta :aj ja blahozelam 😀

Ja som si musela od dnes zobrat dovolenku,lebo som to v praci vobec nezvladla.13.2. idem a hned na PN koli prac.zaradeniu

sonoga
autor
6. feb 2008

bianca, a v ktorom tyzdni by si mala byt?

sonoga
autor
6. feb 2008
bianca
6. feb 2008

no koncim 5 tt

sonoga
autor
6. feb 2008
bianca
6. feb 2008

jej,ta je super.Zahlasovane

sonoga
autor
6. feb 2008

tak blahozelam. ako dlho ste sa snazili?

bianca
6. feb 2008

no prvy pokus skoncil zle a teraz po pol rocnej nutenej pauze 2 musiac,ale tomu sa nedalo povedat snazenie,lebo prvy mesiac som bola posadnuta a v Januari sme to akosi vobec nestihali a aj hla

sonoga
autor
6. feb 2008

no, to je tak. ked sa snazis a stale na to myslis, tak nic. a potom, ked na to prestanes mysliet, tak sa hned zadari. 🙂 Ja som mala po prvom porode vnutromaternicove teliesko na 5 rokov a ked sme sa rozhodli, ze uz by sme aj chceli dalsie dieta, tak som si ho dala predcasne vybrat (po 4 rokoch), prve tri mesiace sme davali pozor, lebo som vedela, ze by som este nemala otehotniet a po tych 3 mesiacoch som otehotnela na prvy krat. niezeby som na to myslela, ale uz sme si nedavali pozor a bolo nam jedno, kedy to pride.

sonoga
autor
6. feb 2008

takze sa vracias do BJ? ci sa mi to zda, ze si nieco take spominala, ze ked otehotnies...?

bianca
6. feb 2008

zatial nie.Musim tu zostat hlavne koli PN-ke a potom materskej.na Slovesnku bi mi nikdo nic nedal,ale priznavam sa ,ze v SR stravim 14 dni v mesiaci a zbytok tu

sonoga
autor
6. feb 2008

a trvaly pobyt mas kde? na Slovensku alebo v cechah?

bianca
6. feb 2008

na Slovensku.Uz mi ponukali ceske,ale nechcem.Ja chcem domov ☹

sonoga
autor
6. feb 2008

a prispevok pri narodeni dietata dostanes tam alebo tu (tu akoze na Slovensku)?

bianca
6. feb 2008

vraj podla trvaleho bydliska a to je na Slovensku.Len dufam ze sa na mna nevyflaknu oba staty 😝

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre