Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
14. sep 2008

janja2502 sikulka.Vitaj 😵

janja2502
15. sep 2008

pekny uprsany den, Co porabate?

bianca
15. sep 2008

janja2502 fuj to je ale hnusny den 😠 😠 😠 U nas je 10 stupnov.Kolko mate doma?

Radus kedy sa vraciate do OV?

janja2502
15. sep 2008

ahoj, no ani u nas nie je viac. Cely den nie je co robit. Len pozerame telku a aj karty sme hrali. Zajtra uz do prace treba ist. Normalne sa tesim. 😵

sonoga
autor
15. sep 2008

ahojte. tak my sme si urobili predlzeny vikend a zasli sme do tatier, na Strbske pleso. v sobotu sme isli lanovkou hore na Solisko ale ked tam nebolo -10 stupnov, tak neviem kolko. sice bolo pekne, svietilo slnko (ved nas aj pripieklo na ksichte, kto by to cakal, ze?) ale kosaaaaa. a vcera sme isli na Spissky hrad. a dnes domov.

Silvi, blahozelam k Misiakovi.

janja, ahoj

janja2502
16. sep 2008

ahojte, uz ma normalne nebavi to pocasie. Treba mi ist kupit topanky, ale ani sa mi nechce. 😒

bianca
16. sep 2008

janja2502 verim ti ze sa ti nechce.Tu je stasne pocasie a na vychode to bude este horsie

soni no teda.Tisko zavidim.Ja chcem ist do tatier uz asi 100 rokov prehovaram polovicku ale asi tam budem musiet ist sama

janja2502
16. sep 2008

aj my sme mali ist v nedelu do Tatier, lenze bola taka kosa, ze sme si to rozmysleli a radsej sme sli do Ziliny na pizzu. 🙂

bianca
16. sep 2008

do Ziliny?Trosku z ruky 😀 😀 😀

janja2502
16. sep 2008

ano, spravili sme si taky maly vyletik. Bolo nam fajn. 😵

bianca
16. sep 2008

my sa chystame domov este tak tiez bude vyletik.Som zvedava ale co fakt pojdeme

janja2502
17. sep 2008

no ako pozeram, tak uz sa ti blizi termin. Nebojis sa cestovat?

bianca
17. sep 2008

dobre ranko.Nam vcera v teme pribudli 2 babatka a mozno aj tri ale nemame info.Vraj bol spln

janja nebojim i ked vcera terorista tak vyvadzal ze neviem neviem ci sa odhodlame

janja2502
17. sep 2008

budete mat chlapceka?

huncut
17. sep 2008

Dobrý večer ..
chcete zapojiť foto svojich ratolestí alebo svoje tehufoto do súťaže... ja som zapojila fotečku našej malej.. hlasujte ak sa Vám foto páči ..nájdete u na tejto adrese......... http://www.mamidrink.com/fotosutaz/?stranka=2
foto ma názov Naša okaňa...
vďaka...papa

bianca
18. sep 2008

janja neviem co to bude ale pracovny nazov je potvora 😀

huncut jasan 😉

silwietta
18. sep 2008

ahojte babule,
dakujem za blahozelania... predvcerom poobede nas pustili z nemocky, vcera som bola na vyberanie stehov po sekcii a dnes by mal dojst pediater...

spravila som album a pridala par fotociek...kuk https://www.modrykonik.sk/album/album.php?vAlbu...

bianca
18. sep 2008

jeeeeeeeeej.Ahoj mamina.Miško je kuzelny 😵 😵 😵

lovacka
18. sep 2008

bia ty uz nechodis na skype? 😕

bianca
18. sep 2008

lovi chodim ale neni moc casu.Konecne dostava nas byt 1+1 konecnu tvar 😠 😠 😠

janja2502
19. sep 2008

no tak to mate roboty vyse hlavy. Nas to vsetko este len caka 🙂 .

raduska2006
19. sep 2008

Ahojte 🙂

tak konecne mi znova ide internet..nejak mi to v poslednom case blbne..asi budem musiet zmenit firmu 😠 my sme doma od pondelka.sme dostali od babky fusak a deku na zimu, malu som dala pokrstit a sli sme spet do Ov,.

janja - vitaj

Bi - uz ste v Bardejove? ta obdivuje, ja by som sa uz bala cestovat.

raduska2006
19. sep 2008

Silwi - Misko je zlatucky 😵 😵 😵 a krasne vlasaty 😵 😵

silwietta
21. sep 2008

dakujem babule 😵

adkami
21. sep 2008

Silwi blahozelam k syncekovi Miskovi.....je krasny...to je super ze uz to mas za sebou..ja by som uz tiez brala....tak vam prajem vela zdravia a trpezlivosti....a nech je vsetko take ako ma byt..... 😉 🙂 🙂

silwietta
22. sep 2008

adkami dakujem 😉
neboj aj ty sa dockas... uz len chvilka 😉

sonoga
autor
22. sep 2008

silvi, tak ako si zvykas?
Kristian mi zaviril comp 😠 Musim si ho naformatovat, ale nechce sa mi, lebo sa bojim, ze nemam vsetko zalohovane. a potom vecer ked sedi pri pocitaci Kristian, tak nadava, ze hnusny comp, pomaly a tie nedavky ani radsej nenapisem. tak najprv ho dodrbe a potom tu nadava. to ja by som mala nadavat. ja som v tom nevinne a musim tu nervovat pri tom pocitaci. a isla by som na net v lekarni, ale ako sa ochladio, tak sa to odzrkadlilo aj na pacientoch. makam jak fretka. sa ani nezastavim.
Mirko mal dnes prirodovedu (za nasich cias to bola prvouka) a povedal mi, ze vedel najviac ked sa rozpravali o chrbtici, lebo ma knihu Ludske telo a DVD-cka Bol raz jeden zivot. ta parada. 😀

raduska2006
23. sep 2008

Soni, nam pravidelne zaviruje Stefi - hraje online hry 😠 ... 2 tyzdne mi comp blbol a nakoniec sme zistili, ze mame pokazenu zasuvku so signalom (mame to cez kabelovku) a teraz uz je konecne super 😀

janja2502
23. sep 2008

caute baby, no neviem ci ho aj ja nemam zavireny v praci. Nejako mi uz ide pomaly 😒 .Co porabate?

raduska2006
23. sep 2008

Ahoj, tak ja mam dnes tvorivy den...idem skusat pliest z papiera kosiky.. http://www.mimibazar.cz/recept.php?id=17853 tak snad sa mi to podari.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre