Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

chantal21
17. dec 2012

@vi3ka My davame darceky len detickam na vianoce,Ked bude lepsia fin,situacia,tak mozno casom aj ostatnym.ALe myslim si ,ze to okolie chape.Aspon dufam.

@bianca a preco nemas?Ked sa mozem opytat?

janulabj
17. dec 2012

čafte ženyyyyyyyyyyyyyy
no ja darčeky mam na polku, strom ozdobený, zajtra už konečne aj dačo upečiem 🙂
@vi3ka och to ja by chcela dolce gusto, i ked som si vedoma kolko tie kapsule potom stoja, ale to by bol len pre mna a babske navštevy , muž ma kavovar automatiku, on velmi vela kavy popije :D
boli ste na jarmok remesiel, tak som chcela no chlapi ma zrušili, a samej sa mi nechcelo :(

vi3ka
17. dec 2012

@janulabj jani v bille budú mať od stredy dolce gusto za 65,90+jedne kapsule zadara k tomu! ja sa čudujem mojemu, že mi to odsúhlasil. keby som nemala takú fajnú materskú tak by ma hnal, že čo vymýšlam. 🙂 ja sa určite chystám v stredu to kúpiť. dúfam, že bude, bo ma trafí jak i toto prešvihnem. ja viem, kapsule sú drahé jak sviňa, ale šak nikde nie je napísané, že budem teraz každý deň cuckať kavejo z toho. no ne?
neboli sme na jarmok...po 1. ani som si na to nespomenula, po 2. neviem jak by som sa tam s kočarom a Peťou predierala, po 3. piekla som perníky a obriaďovala domácnosť a po 4. v nedelu (myslím, že aj vtedy bol jarmok nie?) sme boli v richvalde, išli sme na spoveď. ta tak.

vi3ka
17. dec 2012

@chantal21 akože my tiež nejak extra nerozhadzujeme, ale furt sa nájde nejaká maličkosť aspoň na potešenie. a jedna sestra má ešte na štedrý deň narodky a obidve sestry sú kmotry, no a mám len 2 súrodencov tak prečo nie. toto moje malé potomstvo ešte nie je náročné na darčeky, čiže im je jedno čo dostanú a kolko dostanú.🙂

PS: ženy robíte veľa koláčov? či ani nie?
my máme toho roku ešte len druhé vianoce doma odkedy sme sa vzali. dúfam, že tento rok sa mi večera vydarí lepšie ako prvýkrát. 🙂

chantal21
18. dec 2012

@vi3ka Ja som tento rok piekla suche,bola to rychlovka toby mi pomahal,proste sikulka po tatikovi.Piekla som linecke ,oriesky a oplatkovoe rezy s orieskovokaramelovou plnkou.A s vecerou si nerobim starosti,ve d co si navarime to si aj zjeme 🙂 😉

chantal21
18. dec 2012

@janulabj a co pecies Jani?

janulabj
18. dec 2012

baby podte do sukromky.
@vi3ka
@chantal21

bianca
18. dec 2012

@chantal21 robota,robota,robota.Nemam ani jeden kolac ani upratane,okna ani nehovorim.

darka3
18. dec 2012

Zajtra hypka zľavy až do 70% na hračky a Tesco 50% na oblečenie som veľmi zvedavá ako to popreceňujú.

chantal21
18. dec 2012

@bianca tak drzim palceky aby si si nasla aspon kusocek casu a stihla aspon napiect.Stale makat jak otrok ,taka dnesna doba :(

dadika07
18. dec 2012

ahojte kocky,aj ja som z bj,rada sa k vam pridam,ak mozem 😉 len akosi neviem aka je tu tema 😒

bianca
18. dec 2012

@chantal21 draha uz mam volno ale ked mi dovolenku podzube konec sveta ta sa fakt nasejem 😀 😀 😀

bianca
18. dec 2012

@darka3 dakofala milacik za tip.Nemam nic ,sice ani vyplatu ale tha co uz.Darky treba

bianca
18. dec 2012

@dadika07 vitaj vitaj.Jaka tema?Jaka pride a hlavne ked si dakto spomenie te to tu ekzistuje lebo s tym su tu dost vazne problemy ale snad sa to zasa rozbehne

dadika07
18. dec 2012

@bianca dakujeem🙂ja som ani o tomto netusila,ale ked janulabj napisala,ze je nieco take, tu tak som hned dosla k vam 😀 citala som a pozeram,ze aktualne su Vianoce,darceky,pecenie 😀 tak ak mozem prispejem aj ja,darceky uz pomaly mame nakupene,no su to vacsinou malickosti...piect uz tiez pomalicky zacinam,moj malinky pomocnik mi s tym pomaha,sice jeden kolacik pecieme asi 2x dlhsie ako ked sama,ale je to na nezaplatenie 😵

bianca
18. dec 2012

@dadika07 veru na nezaplatenie.My sme nasej museli kupit mixer a pecie torty o dusu 😀

dadika07
18. dec 2012

@bianca 😀 tak to je super,takze mamka ma doma malu cukrarku 😉

chantal21
18. dec 2012

@bianca neboj nic ,zadny koniec nebude,tes sa na dovolenocku

gp2000
19. dec 2012

dievčata boli ste dnes v hypernove,že mali byť zlavy na hračky?a čo tam maju?neviete mi poradiť kde v bj zoženie postavičky pat a mat?všetko som pobehala a akurat v dračiku som našla,ale len jedneho malinkeho za 10.99e som skoro odpadla 😠

janulabj
19. dec 2012

@gp2000 no ja som v hypke pat a mat nevidela, mali tam lega, milion barbin, playdooh, transformerov, no vela hračiek.

gp2000
19. dec 2012

@janulabj a ake boli ceny hračiek?a to len dnes bola ta akcia na hračky,či do konca tyždna?

janulabj
19. dec 2012

@gp2000 isto akcia pokračuje, a neviem porovnat ceny, keby že viem kolko to stoji inde tak možem porovnat,ale do tych 50% maju. no ja som nič nekupila.

jahodka111
11. jan 2013

čaute, som tu nová a chcela by som dať pofotiť svoju maličkú, máte niektorá skúsenosti s fotografom Dariusom Zdziebkom ? Videla som kamoškine fotky a sú fajn aj cenovo, len chcem počuť aj iný názor 🙂 Ďakujem

mystery7
14. jan 2013

@jahodka111 a on je v bj? Alebo sa za nim chodi do PL???

jahodka111
15. jan 2013

@mystery7 On je Bardejovčan.

jahodka111
15. jan 2013

tu je jeho stránka www.daroart.sk

mystery7
26. jan 2013

@jahodka111 diky za info. Bola si uz unho? Pripadne, zohnala si o nom nejake info? Som zvedava. Chcela by som v lete nejake pekne rodinne fotky-ak to vyjde 😉

jahodka111
29. jan 2013

Ahoj, práveže som zistila 🙂. Cenu oproti iným má veľmi dobrú a kvalitu má super. Ja som sa už objednala, len čakám, kedy bude trošku teplejšie. Písal mi že teraz spúšťajú nejakú akciu na Valentína a mám sledovať jeho stránku na facebooku. Tak momentálne čakám 🙂

griddler
5. feb 2013

@zuzu247 ahoj, tak to som ja napr. vobec netusila, ze v Bj nieco take existuje.... vyborna infoska vdaka mozno o chvilku sa zijde 🙂

mystery7
11. feb 2013

kocky, co robite s detmi cez jarne prazdniny?? Da sa v bj niekde pohrat? V CVC? Hm? Alebo nic?

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre