Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
12. mar 2009

Radus to ano len dufam ze sa vsetko dobre zhoji.Mala sa tvari ze sa nic nestalo.Akurat dnes vobec nespala.Len rano trosku a potom v aute lebo sme sa vozili aby hajala ked sme sli od dr

sonoga
autor
12. mar 2009

caute. tak aj ja s vyjadrim. Zinu som porodila o druhej rano, tiez mi ju hned prilozili k prsniku, potom bola asi polhodinu s Kristianom a mne ju prvy krat priniesli, myslim, okolo obeda na kojenie, to aby som si oddychla. ked som ju nakojila a tak, tak mi ju zobrali aby som mohla oddychovat dalej. a o jednej ku mne prisli prve navstevy, tak som si bola pre nu a bola so mnou az do piatej, ked mi zobrali okupat. a vecer mi ju uz priniesli navzdy.

gabrielkabj
12. mar 2009

ano je to tak ako píše aj Sonička zhruba prvý ďeň nemaš mimko pri sebe ale na prikladanie ti ho prinesú alebo ak ho chceš ukázať návšteve. Ja som kupala v nemocke len 1x ale potom doma bez problémov bývame sami a tak mi ani nemal kto pomáhať teda okrem mm ten pomáhal ako sa len dalo 😀 Je to v poho žiaden stres.Len ak chceš tak si kup do vaničky take lehatko a daš tam mimko ľahnúť a nemusíš ho držať jednou rukou. A si ho v kľude umyješ aj samučká. 😵

sonoga
autor
13. mar 2009

hej, my sme si kupili aj take to termolehatko z umelej hmoty v tvere medvedika a pouzili se ho dvakrat. prvykrat nic moc a druhykrat sme skusali, ci sa nahodou nezmenilo. takze teraz nam tam stoji a zapada prachom a ani nemam to srdce predat ho delaj pretoze mne sa zda byt uplne neprakticke. lepsie su tie latkove lehatka.

janja2502
13. mar 2009

dakujem vam baby za vase vyjadrenia, pomohli ste mi. Uz si to viem ako tak predstavit 😉

gabrielkabj
14. mar 2009

ano Soniu ja mám to látkové a je ok 😵

bianca
14. mar 2009

my mame penove lehatko.Strasne sa nam to pozdavalo ked sme to kupovali lebo mimco nic netlaci a tak LENZE.Pouzili sme ho iba par krat lebo pena je vysoka a ked sa donho nasiakla voda z hora strasne rychlo chladlo a stavalo sa srtrasne neprijemne.Tak som zacala kupat po staru-na ruke

janja2502
17. mar 2009

😲 to kde sme skoncili????? skoro na konci diskusie. baby polepsite sa a piste 😨

raduska2006
17. mar 2009

Janja, ahoj...dnes nejak nestiham....mala je strasne aktivna a hlavne od rana ma strasne zlu naladu 😒

bianca
17. mar 2009

ahoj
ani ja nestiham lebo sme bol na nakup v PL

Radus Beba tam stoji 142 sk 🙄

raduska2006
18. mar 2009

Ahojte.....

Bi - co ste kupili??? sa pochval....keby som bola vedela, ze tam idete, tak si mi mohla pozriet kolko tam stoja polohovacie golfky 😉

janja2502
18. mar 2009

ahojte
no vidim, ze sme tu verne ostali iba 3. A tak pekne sa to rozbehlo..... ☹
zajtra ma moj manzel meniny, tak mu idem zabalit darcek 🙂

bianca
18. mar 2009

janja pogratuluj Dodovi i za nas

janja2502
18. mar 2009

oki, dik ....... 🙂 sa potesi

raduska2006
19. mar 2009

tak a zas som to vytiahla z 3. strany ☹

bianca
19. mar 2009

radus no zapada to tu o5 prachom 😔

gabrielkabj
19. mar 2009

ahojky keby som mala int... aj cez deň nie iba po večeroch ked už treba dať malu spať tak by som prispievala častejšie , ale večer som už lenivá a súca tak akurát do postele.

janja2502
20. mar 2009

ano, kazda sme teraz nejako zaneprazdnena. aj ja mam kopec prace v robote, doma, treba vsetko zariadit pred nastupom na matersku, kopec papierovaciek, nakupov, pisanie prace, članky, skusky. Och nech je uz po tom.

raduska2006
21. mar 2009

Dobre ranko.... 🙂

gabrielkabj
21. mar 2009

Dobré aj vám všetkým 🙂

bianca
21. mar 2009

hojte

jitulkabj
21. mar 2009

Ahojte. Mne sa nakopilo prace, viac nez pocas zamestnania 😀 Preklady, preklady, preklady. No super, aspon dajake bocaky k materskej. Ale kooooolko roboty okolo toho....Tak preto nepisem. ☹ Ale myslim na vas. 😀

gabrielkabj
22. mar 2009

Tak ešte že myslíš hi hi hi 😀

bianca
23. mar 2009

mne sa nich nechceeeeeeeeeeeeeeeeeee.Tu je hnusneeeeeeeeee.Ja chcem JARRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR

janja2502
23. mar 2009

ahoj bi, aj ja chcem jar. Teraz uz moze prist, lebo som si kupila taky kabat na jar. Vsetko mi bolo male, iba velkost xxl bola dobra. 😠 to je strasneeeee. Vsade v pohode, len na bruchu nie a nie zapnut. ale nasla som taky akuratny na mna 🙂

bianca
24. mar 2009

janja a bude horsie 😀 😀 😀

raduska2006
24. mar 2009

Janja - Bi ma pravdu 😀 😀

janja2502
24. mar 2009

diky baby, vy ma viete stale tak povzbudit 😀

raduska2006
24. mar 2009

janja....od toho sme tu.... 😀 😀 😀

janja2502
24. mar 2009

este ze vas mam 😉

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre