Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
16. okt 2009

hej tu to zasa zapadlo prachom

gabrielkabj
17. okt 2009

no Bi ja tu niekedy nakuknem, ale tu nik tak aj ja sa hrám na tajnú 😝 😀 😀 😀

bianca
21. okt 2009

gabi ja tiez nakukujem a tu nic.

inak zasa vyhlasujem patranie po dobrom dr...teraz sa hlada zubar v BJ

sonoga
autor
21. okt 2009

Dr. Predmersky 😀

sonoga
autor
21. okt 2009

inac aj ja tu chodim kukat, ze co nove a vacsinou nic. a ked sa niekto nieco pyta, a viem alebo sa mi chce 😀 , tak aj ja napisem svoj nazor

bianca
21. okt 2009

soni 😀 ja potrebujem tolerantnu,chapavu osobu lebo ja strasne zle zvladam zubarov...som si rezila svoje a uz od mala mam zubarofobiu

sonoga
autor
21. okt 2009

kamaratka chodi ku Dr. Staskovi do kupelov a on jej pri kazdom vrtani zubov picha injekciu.

janja2502
22. okt 2009

ahojte
bi a kedy sa to stahujete? Alebo uz ste? Nemam pojem o case 😅

bianca
23. okt 2009

janja nie.Koncom roka by sme chceli ale uvidime ako nam to pojde.Ked si to predstavim tak mi je zle

jurocko
23. okt 2009

bi aja chodim k dokotrke Katanikovej je uzastna zienka

gabrielkabj
23. okt 2009

ahojky a ja chodím k Ďurčakovej je supiš dobrý prístup a aj cena za ošetrenie a žiadné reklamácie 😀 😀 😀

bianca
23. okt 2009

super decka diky diky.Musim to obehnut ze ktr. ma vezme aj na moju karticku poistenca lebo ja mam inu

sonoga
autor
24. okt 2009

a ty si teraz v BJ? lebo ak ano, tak akutne pripady zoberu aj na zahranicnu karticku. a ak hladas stomatologa na potom, ked sa vratite a ostanete tu natrvalo, tak si asi zmenis poistovnu, nie?

bianca
24. okt 2009

soni ja mam tu prechodnu od vzp.Mne nadalej trva prac.pomer v CR (doma by mi nikto nedal matersku) takze som ja i mala v CR poistena.uz si sa asi stretla s kartickami ktr. dava vseobecna.Jediny problem je ze ich musim stale kopirovat i ked pojdeme k dr i do lekarne

sonoga
autor
24. okt 2009

tak napriklad, my si karticky kopirujeme sami. lebo vela krat zabudnu priniest prefotenu a preto mame kopirku a prefotime si ju sami 🙂 ale to ta zoberu asi iba akutne. sice neviem ako to je u zubarov, pretoze tu je to tak ,ze musis absolvovat preventivne prehliadky, aby si si nemusela platit vsetko.

bianca
24. okt 2009

soni zoberu ma v pohode.Ja som brana ako kmenovy poistenec VZP a vsetko im preplati ceska poistovna.Zubar ma ani tak netrapi lebo aj tak sa v dnesnej dobe skoro vsetko plati

janulabj
26. okt 2009

Ahoj Bianka,tiež som naďalej zamestnana v Čr,momentalne som na materskej,poberam ju z čiech,tam som 7 rokov pracovala,tu stejne ako ty by som na nič narok nemala,kartičku mam stejnu ako ty, v Bj som asi pol roka,a žiaden problém nikdy nebol,tiež som si hľadala a aj našla zubara,obvoďaka,gynekologa,rodila som tu,a všetko čo sa tyka poistenia v pohode,až na to otravne kopirovanie kartičky.pa

bianca
26. okt 2009

janulka a ako to m as so socialkouo?Ja ked som len spomenula ze sa ideme na Slovensko tak baba robila bordel ze mi rodicak vezmu...no hysterka.Si nedala vysvetlit ze pracovny pomer neukoncujem.Inak velka gratulacia k malemu.Je nadherny.

janulabj
27. okt 2009

Ahoj,máš pravdu,na sociálke začali vymýšľať,ale to až teraz,doteraz v pohode,hovorila niečo o tom,že nech mi to vyplacajú na Slovensku,a oni doplatia iba ten rozdiel,v podstate absolutne nevedia čo robia,jeden deň tak,druhý tak.Ale vziať ti rodičak teda nemajú pravo,treba na nich tvrdo.papa

bianca
27. okt 2009

jani a kde si bola?Ako si maleho prihlasila na poistovni?Isli ste do ČR? Inak mozno si bola s aj s mojou spoluziackou v porodnici. 😀

janulabj
27. okt 2009

Ahoj boli sme v Šumperku,maleho sme prihlásili tu na slovensku do poisťovne,to inak ani nešlo,a do čiech som poslala len rodný list.strašne veľa papierovačiek okolo toho všetkého,okolo porodného aj tej materskej.No nič,možem byť rada,tu by mi nič nedali,žiadnu matersku. 😵

bianca
27. okt 2009

janula ja som v Ostrave 😉

inak si to viem predstavit...ja som este so zasit.bruchom behala po meste lebo sa poistovna presidlila.Skoro stehy navydrzali.6 dnove babo v aute a ja v behu.No desssssss

jurocko
28. okt 2009

no ahojteeeeeeeeeee
ja som si poupratovala,najedla a moje zlaticko este stale spinka
dnes ideme na vystupenie do skolky maju pre starych rodicou ale ja idem kamerovat si ju a pofotit..jooj ako sa tesim a odreagujem..pride švagrina ku malemu tak dufam ze ho zvladne.....tak pekny den

bianca
28. okt 2009

jurocko tisko zavidim.Ja nemozem nic robit ked mala spi lebo mame 1+1 a ked je hore tak to co upracem vzapeti zdemoluje

macikjm
28. okt 2009

ahojte...
jej slavka...tak dufam, ze si si to uzila....karinka to zvladla a bola tvoja hviezda...a svagrina zvladla tobiaska na jednicku...
my uz sme zacali papkat...ninke sa to paci a chuti jej...papali sme zemiacik a teraz papame mrkvicku...
drzte sa...

jurocko
31. okt 2009

ano janka bolo super a fajne som sa odreagovala,karinka sa vytancovala a samozrejme krasne vystupovala na hviezdicka je fakt uzastna ako kazde dieta pre svojich rodicou

som rada janka ze Ninke chuti papat nech jej tak ide dalej lebo moja karin do roka nic nechcela iba cicu ☹ a teraz spapa všetko a všetko ma rada ako ovocie,i zeleninu

bianca
4. nov 2009

cafte kocky.Tak uz sme zasa na vychode.Hrooozne sa tesim.Este par krat a sme tu natrvalo

inak neviete niekto nieco o Babacikovi?Dlho sa neozvala

babacik
5. nov 2009

ahoj bianca.tu som len mam teraz trosku problemy tak nemam cas velmi pisat 😉 😉

bianca
6. nov 2009

babacik zostava len dufat ze nic vazne a ze sa to skoro vyriesi.Drzim palce

raduska2006
8. nov 2009

ahojte...

Bi - co nemozes spat ?? 😀 😀

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre