Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

bianca
6. máj 2010

jitul no budem mat prilezitost tak pochodim.Ja som sa nikdy v BJ podnikoch neorientovala.Stredna v KE a poto,m hned do roboty do prec

jitulkabj
6. máj 2010

bi...aha, ale ved podniky by ti teraz aj tak boli na figu. S detickami je to tu fakt biedne. Vsade sa fajci a detske kutiky su bud ziadne alebo velmi skromne.Takze v zime je to tu fakt o drzku, alebo ked prsi...☹(
No inac je mesto fajn, aj ihriska pri Topli. Dobre sa tu byva, len mesto zabuda, ze aj deticky chcu zit spolocensky☹(..podobne ako my mamicky🙂))

janulabj
7. máj 2010

Ahojte,no máš pravdu jitulka,mesto toho dosť veľa zabúda...vlastne čo tu je?...jedine pekné námestie,a tým to asi tak končí...žiadne akcie,nič. a ešte je super že ja sa s kočiarom nedostanem už absolútne nikam,buď neprejdem dvermi,alebo je ten obchod tak malý,že sa tam ani neotočím...tak asi toľko moje pocity ohľadom spoločenského života mamičiek 😒 a detičiek

bianca
7. máj 2010

jani ja som minule zdrbala moju tetu ze nema slez pre kociky dolu schodikmiked ma detsky obchod.NIkdy mi to neprislo az teraz ked som tam sla 1x s kocikom a niesla som ho cez schodiky

decka ale v lete je program v meste nie?Ja sa tesim ze zasa bude kino v amfiku,teda neviem ci bude ale aj tak sa tesim

macikjm
7. máj 2010

jitul...chodi nas kedy ako...niekedy sme 4, inokedy 12, ale ked je zle pocasie vo stvrtok, tak sa vinbargcanky stretavame u niektorej doma na kavicku...zatial sme 4 mamicky +4 deticky. taka vinbargska partia 😎 ...stale to menime u koho... 😉

jitulkabj
7. máj 2010

macik..ved to mate uplne super. Niekedy je lepsie menej ako privela. potom sa ani pokecat dobre neda🙂 A nechodi s vami aj Janka s malym Miskom??? Moja kamoska, lebo viem, ze ona sa zvykne takto stretavat....
Inac, baby, ak niektora chcete cvicit, tak sa pridajte k nam a zacnite chodit na Taebo dole do skoly pri Bille. Kazdy pondelok a stvrtok. Super hudba, sikovny ucitel, dobra zabava🙂))
macik...tak mozno sa k vam nejako raz prepasujem🙂))))

jitulkabj
7. máj 2010

bianca...este som chcela skor zareagiovat na ten poplatok do MC...no ano,. ak sa inac neda, na prevadzkovanie mater. centir musia aj mamicky prispievat.
ja mat veeeela milionov, postavim velky komplex zamerany na relax pre rodiny s detmi, velikansky detsky kutik,. detsky bazen.----vsetko, co teraz by som chcela mat, a nemam☹((((...lebo na deticky nikto nemysli...resp. deti a mamicky s biednym rodic. prispevkom nerobia kseft!!!! ☹(((

vi3ka
8. máj 2010

ahojte bardejovčanky 🙂

jitulkabj: zaujíma ma ten mamiklub, čo si spomínala. ja síce nepatrím pod bardejovský ev. zbor, ale bývam v bj to by som sa aj ja mohla potom ku vám pridať? čo tam vlastne robíte?

janulabj
8. máj 2010

🙂 ahojte baby 😵
jitulka tak to ja niekedy na TaeBo prídem,ráda,joj niekedy ešte pred odchodom z Bj som chodila a riadna makačka 😝 veď to teraz ani nedám,no to bude sranda 😀 a kde to v telocvični? a o akej prosím ťa?
inak dnes už bolo aj slniečko,aj som bola na prechádzke a tak začalo silno pršať,že musel mm po nás autom prísť...
a ja by som aj do MC prispievala,prečo nie,len to je asi hudba ďalekej budúcnosti v Bj.papa a krásny zbytok víkendu žienky

macikjm
8. máj 2010

jitul...hej...aj janka s miskom je v partii... 😉

jurocko
9. máj 2010

ahooojteeeeeeee bardejovčanky...ja som uz tu dlho nebola..rada si vas niekedy prečitam ale velmi nepridaavam a ani nemam cas kedze stavame domcek a kooopec vybavovaciek 🙄 a kedze som na vsetko sama,lebo manželik je v zahranici na misii takze sa sama trapim ale nestazujem sa len mam toho velmi velaaaaaaaaaaaaaaa
uz mame 🙂 zaklady a vytiahnute hore tehly ale este nie uplne......ale aj tak uz mame vela nato ze je maj,,,,takze sa vytesujeme..tatik iba pozera ako nam to krasne rastie a tesi sa s nami....
mame sa vyborne len nam je strasne smutno...chyba na velmi..Tobiaskovi vysli za tri dni dve ocne zuby...velmi plakal ale inak v pohode...stale ho kojim a je velmi naviazany na mna s nikym nechce ostat stale place ked som prec zoberie si moje pyzamo a tak place ☹ ..milacik nas krasny....
jitul tesim sa ze si opet tu privitala..mozme sa niekedy stretnut zajst na zmrzku s detmi budem rada..poslem ti do ip telef.cislo aj to tejbo by som isla ja..len si musim kupit novu teplak.supravu...hihihi 🙂 rada by som sa isla odreagovat...potrebujem to.....krasny dnesny sviatok den matiek..uzite si ho mamicky aj ked je tu take pocasie skareedeeeeeeeeee 😢
paaaaaaaaaaaaaaa

jitulkabj
9. máj 2010

ahojte vsetky...krasny mamickovsky sviatok🙂)

Kedze je rodinny den, tak len strucne odpoviem...
Taebo sa cvici v Strojarskom ucilisti (resp. Dolny gympel), teda SŠ pri Bille. Kazdy pondelok o 18:00 a stvrtok o 18:30. Vstupne 1euro.
Jurocko..ani novu teplakovu netreba. Len dobru naladu a stare tricko na veeeeela potenia🙂))))))))))))
Kto raz skusi a zapaci sa mu to, isto sa stane vernym clenom🙂)

janulabj...kedykolvek sa rozhodnes, daj vediet. Aby sme sa potom spoznali, ze si tam bola🙂))

jurocko...oooch, smutno bez tatika...ale vy ste velka rodinka, vy to spolu zvladnete. Pri dvoch huncutoch isto aj cas rychlo leti a nemas cas mysliet na samotu...🙂 A este ten domcek k tomu. No ja neviem, kedy ty s nami zmrzku stihnes??🙂))
Cislo si ulozim a ked sa zlepsi pocasie, nieco vymyslime. 🙂)

vi3ka...my sme mensia grupa oporti salezianom. Vlastne, tento rok sme boli aktivne sa stretavajuce mamicky dokopy asi pat. Ostatne chodili nepravidelne. Preto s radostou privitame nove clenky. Kazdu stredu od cca 9:30 - 11:30.
Robime?? tak rozne...zo zaciatku sme mali vzdy nieco prichystane pre deti, pesnicky, omalovanky, vystrihovacky...a ked sme zistili, ze ti nasi huncuti najradsej pretekaju na smykalke, ktoru tam mame, tak uz sme len rady, ze stihneme co-to pokecat🙂))
Vacsinou ani nevieme, ako cas zleti....

zatial...papa

bianca
9. máj 2010

jitul uz sa zacinam bat ked sa rozpises 😀 😀 😀 😀 😀

macikjm
9. máj 2010

bi...no...treba sa bat...a na zaciaku poznamka, ze sa strucne rozpisem???? 😀 😀 😉
ale dobre...nech to tu zije...
aj ja vsetko naj mamickam.,..

janulabj
9. máj 2010

aj ja všetko naj mamky 😉 😉 😉
jurocko : o tom daždi ani nehovor,veď mňa zastihol keď som od vás od domčeka išla 😝
inak na Taebo sa teším,a aj mńa zaujímajú tie stretávky u saleziánov,možem aj ja chodiť? len moj Oliver sa moc na šmýkalke nepohrá 😨 a je tam nejaké miesto? nedalo by sa tam v rámci pokecania aj niečo vyrábať?len tak pre zábavu?servítkova technika.....aj keď pri aktivite detí asi moc nie 😕
baby že už zajtra nebude pršať.................................................................................................. 😵 prosím 😵

lulu2407
10. máj 2010

Ahojte mamicky, tehulky a snazilky, chcem sa vas spytat, kedze vacsina z vas ak nie aj vsetky ste z BJ, robi tam niekto 3D ultrazvuk. Ja pochadzam zo Svidnika, ale byvam v Cadci. U nas to tam nerobi ziaden lekar a neviem ako to funguje tu. v SK myslim tiez nikto nema tento ultrazvuk. Viete mi poradit za kym a co to stoji? Dakujem velmi pekne. Som momentalne na navseteve v SK, takze ak by bola moznost, isla by som hoci aj do BJ. Diky 😉

janulabj
10. máj 2010

lulu,tuna to je na hlavnej stránke.pa
http://www.nsp-bardejov.sk/

lulu2407
10. máj 2010

janulabi: dakujem krásne... 😉

bianca
10. máj 2010

ahojte kocky

lulu ja prave viem ze pred rokmi chodila moja kamoska na 3D prave do SK ale to uz zrejme nieje realita.Inak krasne mena mate vybrane.U nas boli na zozname

lulu2407
10. máj 2010

bianca: dakujem za tie mena 🙂 do SK? zeby mi tu potom nieco uslo? zatial som nenasla info ani na web stranke svidnickej nemocnice, zeby tu robili 3D ultrazvuk. Nevies k akemu lekarovi tu chodila? Mozno Bača,ale ten je uz v BJ, alebo este mozno Albrecht, ten je sukromny.

bianca
10. máj 2010

lulu to bolo prave uz davno.To viem ze to vtedy riesila na aky super UZG bola.Vtedy to nebolo take bezne.Ale ono je to asi jedno kam pojdes.Hlavne aby bolo mimisko krasne vidiet ze?

lulu2407
10. máj 2010

presne tak....najlepsie je ist v 20tt a vyssie, vtedy je uz bábo krasne vidiet a je to vacsi zazitok. Ja som teraz v 13tt+3, cize potom sa otocim asi niekde na Zilinu...nebudem sa trepat 330km kvoli 4D ultrazvuku na vychod 🙂

janulabj
10. máj 2010

čafte,teraz už v SK není,a v Bj som bola,a parááááda baby,síce ja som bola už neskoro,dvd nemáme,ale vidieť ho bolo krásne,odporúčam 😵 inak baby zo Svidníka chodia rodiť tu...

bianca
10. máj 2010

ja som chcela ist s Barcou na nasu nebolo nikdy poriadne vidno lebo bola nebezpecne nizko.Na porodnici neverili ze neviem co cakame.Vraj som bola rarita 😀 Kokso este teraz si pamatam ako som na jarmoku citila ako mi hlavicka nalieha 😀 to bol masaker medzi stankami 😀

lulu ja som kazdy mesiac apsolvovala cestu Ostrava Bardejov a super.

lulu2407
10. máj 2010

janulabj: a platila si tych 35eur za 4D kezde tam nemas video zaznam? alebo tam bola nizsia cena? Ano viem, ze baby z Sk chodia do BJ, ale my mame teraz v Čadci spravenu najluxusnejsiu porodnicu na SR, tak to vyuzijem, ked uz tam byvam 😉
bianca: ja som pri prvom tehu, tiez vela cestovala, ale teraz som mala tyzden problem so špinenim, tak sme boli trosku vylakani, ale uz je to ok. Ale snazim sa byt v klude, oddychnut si,nenamahat sa a hlavne malo cestovat

janulabj
10. máj 2010

lulu tak to jasné ,to využi ke tam máte taký luxus 😉 a myslím ,že tam podlisuješ že platíš aj keď nebude dobre vidieť...opýtaj sa ich,nech nekecám,a radšej sa viacerých opýtaj v ktorom týždni ísť,nazory su rozne,aby už nebolo neskoro ako u mna 😝

bianca
10. máj 2010

lulu ja som prave krvacala 2x no cestovat nam nezakazali.Vraj pre celkovu pohodu mam v pohode cestovat.Mala bola v aute stale kludnucka a spokojna a tak nam to ostalo aj nadalej.Vlastne viac ako rok sme jazdili ako blazni hore dole kazdy mesiac.1x sme sli ked mala 3 tyzdne.To bola odvaha 😀

janulabj
10. máj 2010

ja som bola schopná cestovať domov až po prvom trimestri,dovtedy vobec,jednak som bola aj v nemocke,a jednak by to auto teda vyzeralo 😝 prvy trimester som stravila v polohe ležmo,a behajúc viete kam,a blé,už na to nechcem ani myslieť jak mi bolo zle. a to som si myslela že budem chodiť do práce čo najdlhšie,hm...od 6 tyždňa som bola na PN... 🙄 🙄 🙄

bianca
10. máj 2010

ja na PN koli prac.zaradeniu a po zatazi s predch.tehotenstva hned a zle mi bolo asi do 6 mesiaca no ja som negrcala skoro vobec len mi bolo zle.Cez den v noci stale.To bol des ale stalo to za to

raduska2006
10. máj 2010

Ahojte....

Teabo - uzasna vec 🙂 chodila som cvicit asi 2 roky kym som bola v Bj a schudla asi 10kg ..este stale cvici Vlado Dudinsky???

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre