Je tu niekto z Bardejova?

sonoga
8. dec 2007

Tak skusam , ci sa niekto pripoji k diskusii. Ved hadam sem niekto chodi z Bardejova.

janulabj
18. dec 2010

@vi3ka ahoj, viac maš v IP 🙂

daniku
17. jan 2011

Haloooo, halooooo, chodi sem este niekto?

bianca
17. jan 2011

@daniku ale sem tam niekto nakukne.Ahoj 😉

bianca
17. jan 2011

@daniku ale sem tam niekto nakukne.Ahoj 😉

daniku
17. jan 2011

@bianca ahoj 😉 no ved aj ja som len tak nakukla a vidim,.... ze nic nevidim 😀 ja ze sa tu daco nove dozviem...nejake bardejovske pletky, alebo co 😝

bianca
17. jan 2011

@daniku tak nakukni castejsie 😀 a pletky nemam nic 😅

monci176
19. jan 2011

@daniku ahoj Danika ,sú tu dobré info chodím tu občas ,no priznám sa dlho som nebola na nete dufam že to napravím .Šak sa stále niečo dozvieme som rada že si tu mamičky tak pomáhajú je tak.

daniku
19. jan 2011

@monci176 no ale kedze tu nikto nepise, tak sa nic nedozviem 😀

bianca
19. jan 2011

jak ze ne sak ja pisem 😀

janulabj
19. jan 2011

@daniku jak ne šak bianca piše 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😝

bianca
19. jan 2011

@janulabj este ze ty ma podrzis zlato moje

daniku
20. jan 2011

oooo pardon....ona sa tu jedina vykecava 😀

bianca
20. jan 2011

@daniku 😀 asi mam dajaku porochu 😀

daniku
20. jan 2011

@bianca asi, asi 😝 ale neeeeee este sa urazis alebo co 😀
no ale precitaj si stranu148 od hora dole a uznaj ze sa tu clovek nic nedozvie 😀
ale samozrejme nepochybujjem o tom, ze kebyze napisem ze mam nejaky problem, ze by sa nikto nevyjadril 😀 len asi nie je co pisat 😉

daniku
20. jan 2011

oj teraz ma napadlo, baby, neviete ci uz u nas v kine davali film Pustny kvet? citala som knihu a neviem jak som dosla k zaveru ze do kin na slovensko pride v januari 2011 a ono to bolo uz v juni,alebo july 2010 😅

bianca
20. jan 2011

@daniku na pustny kvet sme boli uz daaaaavno moja.V jeseni.
A inak co ti mam pisat?Prides nova tak sa predstav nie?Alebo sa pytaj co ta zaujima.Ja ti pletky pisat neviem lebo sme v BJ kratucko a celkovo som 10 rokov bola prec takze muzno najdes iny zdroj 😀 abo zacnes s dajakou pletkou a mozme to rozobrat do bezvedomia 😀

daniku
20. jan 2011

cooooo to fakt? 😖 ale sak jesen nebola az tak davno, takze az tak opozdena niesom 😀 oni to urcite budu este opakovat, mozno.alebo to uz bude asi aj na dvd, co? a pacil sa ti ten film?bol pozeratelny?
ale ved ja neviem co by si mi mala pisat, ja ze sa pridam do diskusie, ale ked sa nediskutuje, tak sa neni do coho zapojit.
no a predstavenie sa 😀
ahoj volam sa Dana, mam 25 rokov a mam jedno dieta ktore ma problem vecer zaspat 😀 tot vsio 🙂 a pletky to som nemyslela doslova....ja sa v pletarceni nejak extremne nevyzivam 😉

bianca
20. jan 2011

@daniku na dvd je urcite ale ja ho mat nebudem lebo na ja som ho nestravila.Ako film uzasny,ona krasna ale tie praktiky co tam ukazovali som ja len velmi tazko zvladla pozerat.Ked si citala knihu tak vies o com pisem.My sme boli na damskej jazde tu z kona babule na film sa odreagovat
inak ja Jana,28 rokov,jedno dieta ktr ma probel zaspat od 3 tyzdnov,nadpriemerne akcne a sem tam nezvladatelne😀 ty si priamo z BJ?Uz stracam prehlad ci si pisala

daniku
20. jan 2011

@bianca no ja som bola zvedava jak asi vyzera film, lebo kniha sa mi velmo pacila....no popytam sa niekde na to dvd, zvedavost je svina 😀 uvidim ci stravim.
oooo ja ze to len nasa sa nevie zmestit do koze 🙂 obcas ze brutal nenormalny 😖 dnes mam vynimocne pokoj, ale neviem dokedy, lebo nespala cez obed ale az od 18.00 spi, dufam ze sa nezobudi ked si pojdem lahnut 😅
ja som priamo z bj. ty si predpokladam ze z vinbargu, ze? 😀 (janulabj pisala ze vy vascina,alebo vsetky co sa stretavate ste z vinbargu)

bianca
20. jan 2011

@daniku hej z vinbargu od septembra 😀 to bud rada ze ti spi cez obed,Nasa uz nespi.Teraz ked je vonku hnusne a neni kde vybit energiu tak je to des a hruza.Uz nech je jar a mozme ist dakde na ihrisko

daniku
20. jan 2011

@bianca no ved nasa je este mala na to aby cez obed nespala, hoci uz s tym ma problem, kedysi som len vysla von, presla o 3 domy dalej a mohla som sa otocit a odparkovat ju 😀 , teraz kruzim jak sup po ulici hore dole, zprava dolava......a aj tak ma problem zaspat. a ked zaspi neskor ako o 12 tak spi aspon do 14 a potom ju nemozeme vecer uspat v normalnom case.a zase rano si pospi dlhsie.a tak to ide dookola....ale po dnesku bez obedneho spanku ocakavam, ze rano vstane skor a budeme mat casovy posun k lepsiemu 😀

bianca
20. jan 2011

@daniku joj moja to mas dobre este.Ale asi budete vhodny kandidati na vybijanie energie ak budete mat zaujem 😀 moja Borka vydrzi aj do polnoci v pohode.Dnes sa zasa zobudila o 1 rano vyspata a natahovala som sa s nou do 4.
Inak domcek tichucko zavidim.Mate aj zahradu?My sme boli chvilku u nasich ńa baraku a to bolo super ale sukromie je sukromie

daniku
20. jan 2011

@bianca este dobre? nestras, mne toto staci 😀 tak v lete verim ze sa niekedy pridame, dufam ze Simonka nebude nebezpecna, pre ine deti(vlastne vobec neviem ako bude na deti reagovat, lebo v rodine ziadne deti nemame a pozna ich len z telky, tak som aj celkom zvedava, ci bude taka odvazna aj medzi detmi, ci len doma je taky smely zajko) 😀 😅
mne nemusis zavidiet, byvame u mojich rodicov, takze ...asi tak 😀
oooo zacina sa mi program na prime jak omladzuje tetky 😀 nepozeras?

janulabj
20. jan 2011

no jakáááááá tu debata 😀

bianca
20. jan 2011

@daniku nepozeram bo nemame Primu.Roh panelaku nam rusi prijem 🙄 a neboj.Barbora ju vycepuje.

@janulabj hej sak ked si prec tak sa aj pokecat da 😀

bianca
20. jan 2011

@janulabj ale uz mi svietis na FB hviezdo 😀

daniku
20. jan 2011

@janulabj no co manzel aj synator spia? ta pustili k netu? 😀

janulabj
20. jan 2011

ženy.......neohovarajte.....my tvrdo makame.....boli sme pozriet nejake byty........

@bianca hej sak ked si prec tak sa aj pokecat da - to čo to akože za poznamku .....sa nudíš?

daniku
20. jan 2011

sak ja nic.....ja neohovaram, pytam sa 😀
no z toho programu nemam nic, lebo mala sa zacina budit, zeby sa moje obavy naplnili? 😖 a budeme zurovat do rana 😅
baby, neboli ste niektora s detmi na krcnom?

bianca
20. jan 2011

😀 @janulabj hej da bo nesedim na FB ale kukam aj tu 😀

monci176
21. jan 2011

@daniku ahoj čo by si rada vedela hoď tému.

Tehotenský newsletter

Každý týždeň dostaneš najdôležitejšie info do e-mailu

Zisti viac o svojom tehotenstve: Tehotenstvo týždeň po týždni. Nepoznáš týždeň tehotenstva? Vypočítaj si ho v Tehotenskej kalkulačke.


Alebo si prečítaj, ako prebiehajú jednotlivé mesiace tehotenstva.
Modrý koník ti poradí v každom trimestri.
Zisti viac o prvom trimestri.
Zisti viac o druhom trimestri.
Zisti viac o treťom trimestri.
Ako sa zisťuje pohlavie dieťaťa?
Dôležité je absolvovať rôzne vyšetrenia v tehotenstve.
Oplatí sa absolvovať 3D ultrazvuk alebo 4D ultrazvuk?
A ako prebiehajú screeningy v 1. a v 2. trimestri?
Aké môžu nastať problémy v tehotenstve?

Nenašla si odpoveď na svoju otázku?Opýtaj sa vo fóre